Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy ktoś wszedł na moje konto Gmail lub dostał się na nie – Dowiedz się, czy przeczytał Twoją wiadomość e-mail bez pozwolenia

2 de wrzesień de 2022

gmail lub poczta Google to bezpłatna usługa e-mail udostępniane przez wyszukiwarkę Google, w której wiadomości e-mail mogą być wysyłane i odbierane za pośrednictwem interfejsu przeglądarki na komputerze domowym. Może być również używany ze smartfonami lub tabletami z systemem iOS, Android.

Wśród jego głównych funkcji mamy możliwość wyróżnienia lub oznaczenia jako ważne wiadomości, które otrzymujemy, a także zapisania lub zaplanowania wiadomości, aby wysłać ją później. To znaczy ta usługa e-mail prezentuje w łatwy sposób i szybkie zorganizowanie naszej poczty.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że korzystanie z poczty elektronicznej stało się od kilku lat niezbędne w życiu wielu ludzi. Pomimo tego, że portale społecznościowe stają się coraz ważniejsze, korzystanie z poczty elektronicznej jest koniecznością. Gmail jest jednym z najczęściej używanychma najlepsze sztuczki i jest to jeden z powodów, dla których użytkownicy chcą zaktualizować Gmaila do najnowszej wersji.

Jednakże, Jak sprawdzić, czy ktoś wszedł bez Twojej zgody na Twoje konto Gmail? Wyjaśnimy, jak się dowiedzieć.

Jak się dowiedzieć, czy przeczytali mój e-mail z Gmaila

Jedną z osobliwości, jaką mają ludzie z Google, jest oferowanie swoim użytkownikom różnych alternatyw, które zapewniają większe bezpieczeństwo. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę, że możliwe, że ktoś jest zainteresowany przejrzyj swoje pliki.

dobrze w konto gmail Możemy mieć różne narzędzia, aby dowiedzieć się, czy dana osoba wchodzi na Twoje konto. Zobaczmy, jak z nich korzystać.

Skąd mam wiedzieć, czy ktoś sprawdza mojego Gmaila?

Każdy komputer lub urządzenie mobilne, które przegląda Internet, ma unikalny i niepowtarzalny adres IP. W Gmailu znajduje się zapis różne adresy IP, które sprawdzają twoją pocztęwięc możesz je przejrzeć.

Dla tego wejdź na swoje konto gmaila i schodzimy do samego końca jest tam zestaw ważnych danych dotyczących tego, co chcemy zrobić.

Te dane pozwolą nam dowiedzieć się, czy dana osoba korzysta z naszego konta Gmail. Dane to: adres IP z którego się łączysz, kiedy była ostatnia aktywność na Twoim koncie i zobaczysz link do dalszych szczegółów.

Urządzenia połączone z moim kontem Google

U dołu strony Gmaila musisz kliknąć frazę „Więcej informacji” zarówno „Detale”, która jest opcją wyszukiwania danych z adresów IP, które zostały wprowadzone do Twojego Gmaila.

W tym polu, które się otworzy, będziesz mógł znaleźć bardzo interesujące dane dotyczące adresów IP, które weszły do ​​Twojego Gmaila, takie jak kraj pierwszeństwa tych adresów IP, wskazuje również datę i godzinę, dzień i godzina wejścia na konto.

Innym szczegółem, który Gmail oferuje w tej sekcji, jest możliwość zobaczenia nie tylko danych IP, o których właśnie wspomnieliśmy, ale także umożliwia wiedzieć, z jakiego urządzenia wszedłeś.

Dzięki temu dowiesz się, czy loguję się z przeglądarka mobilna lub internetowa. W przypadku telefonów komórkowych może nawet wskazywać model telefonu i markę.zrzut ekranu okna poczty gmail

Porównaj adresy IP, aby dowiedzieć się, czy dana osoba weszła do Twojej poczty Gmail

Po uzyskaniu listy adresów IP, które zostały wprowadzone na Twoje konto Gmail, musisz przejść do porównaj i zobacz, czy któryś z tych adresów IP Nie są to urządzenia, z których zwykle korzystasz.

Aby to zrobić, musisz najpierw zapisz adresy IP z komputera osobistego, komputera PC, laptopa, telefonów komórkowych i innych urządzeń, za pomocą których zwykle uzyskujesz dostęp do swojego konta Gmail.

Możesz także sprawdzić dni i godziny, w których wygląda na to, że Twoje konto zostało wprowadzone. Następnie sprawdź godziny, w których to zrobiłeś. Jeśli się nie zgadzają, to inna osoba uzyskuje dostęp do Twojego konta.

W takim razie doradzamy wybierz lepsze hasło dla swojego konta i uważaj na publiczne komputery, z którymi się łączysz.

dołącz do naszego kanału telegram