Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy ktoś usunął lub zablokował mnie ze swojej listy kontaktów WhatsApp?

26 de czerwiec de 2021

WhatsApp to narzędzie, które jest bez wątpienia zbyt kompletne pod każdym względem, aby móc być w kontakcie przez cały czas, możesz wysyłać setki wiadomości za darmo bez ani grosza (w przypadku korzystania z Wi-Fi). Poza mocą wysyłaj niekończące się obrazy, filmy i pliki audioMożliwe jest również wykonywanie połączeń głosowych, dlatego jest to najczęściej używana aplikacja na świecie i preferowana z wielu.

Podejrzewasz, że ktoś zablokował Cię na WhatsApp? Musisz wiedzieć, że nie jesteś jedyny i ciągle otrzymujemy zapytania typu „jak się dowiedzieć, czy zablokowali mnie na WhatsApp”, więc oczywiście jest to coś, co interesuje wielu czytelników.

Prawda w tych przypadkach jest taka, że ​​ponieważ WhatsApp jest aplikacją najczęściej używaną przez użytkowników telefonów komórkowych w zakresie przesyłania wiadomości, fakt, że ktoś nas blokuje, jest na tyle poważny, aby o tym wiedzieć.

Jeśli do powyższego dodamy statystyki i badania, które wskazują, że ta aplikacja ma spowodowało rozpad ponad 28 milionów par Na całym świecie od momentu powstania możemy zrozumieć, dlaczego wielu boi się zablokowania na WhatsApp, a tym bardziej, gdy niektórzy używają tej sieci społecznościowej do szpiegowania swojego partnera.

Niektóre wskazówki, które mogą mieć podstawowe znaczenie dla nauczenia Cię, czy zablokowali Cię na WhatsApp, są związane z czym nie widzisz obrazu żadnego kontaktu albo twoje wiadomości nigdy do niego nie docierają. Jeśli ci się to przydarzy, czytaj dalej o tym.

Ale Co robimy, gdy ktoś nas blokuje? Bez wątpienia drobny szczegół, który może być bardzo niewygodny, może nas zablokować z różnych powodów, może dziewczyna, która jest zła lub zazdrosna z jakiegoś powodu, może przyjaciel, który jest rozczarowany lub po prostu z jakiegokolwiek powodu, problem polega na tym, jak wiedzieć, że mają zablokował nas.

Do tego panowie czytacie ten artykuł i dlatego zaczynam go pisać, żebyście mieli drobne pojęcie, jak rozpoznać, kiedy ktoś was blokuje, a ja powiem drobny pomysł, bo w rzeczywistości nawet jeśli nie lubię to, Nie jest w 100% możliwe, aby wiedzieć, kiedy ktoś Cię blokuje.

4 sposoby, aby dowiedzieć się, czy zablokowali mnie w WhatsApp

1.- Nie można zobaczyć czasu ostatniego połączenia, w tym przypadku sytuacja jest nieco trudna, ponieważ możliwe, że ta osoba to ukryła, ponieważ teraz WhatsApp pozwala ci to ukryć, również oczywiście, jeśli masz skonfigurowane tak, aby na to nie pozwalać, nie zobaczysz też swojego ostatniego połączenia, jest to sposób na uzyskanie pomysłu, ale oczywiście może to być to, co powiedziałem wcześniej.

2.- nie widzisz zdjęcia profilowego, być może jeśli jesteś zablokowany, nie oglądaj zdjęcia profilowego tej osoby, również w tym przypadku uważaj, ponieważ w wielu przypadkach są drobne błędy lub rzeczy, które sprawiają, że ich nie widzisz, na przykład ta osoba usunie swoje kontakty i skonfigurowała tak, aby tylko osoby w jej agendzie widziały ustawienie zdjęcia Twoja prywatność.

3.- Wiadomości, które wysyłasz mają tylko patyk (popcorn) i nic więcej; Wiemy, że jeśli się pojawia, to dlatego, że zostało wysłane. Jeśli pojawiają się dwa, to dlatego, że je otrzymałeś; a w przypadku aktywacji potwierdzenia czytania, jeśli pojawią się dwa niebieskie popcorny, to dlatego, że je przeczytałeś. Jeśli jednak w różnych momentach pojawia się tylko jeden kij za każdym razem, gdy wysyłasz wiadomość; bardzo prawdopodobne, że cię zablokowali.

4.- Zdecydowanie jednym z najlepszych sposobów na uświadomienie sobie jest: nawiązywanie połączenia; Jeśli nie można wykonać połączenia, jest więcej niż pewne, że ta osoba zdecydowała się Cię zablokować.

W związku z tym jeśli widzisz, że wszystkie powyższe są podane, każdy krok jest możliwy, że tak, ta osoba Cię zablokowała; W rzeczywistości jest to bardzo prawdopodobne, ale należy również pamiętać, że nie jest to kwestia absolutna. WhatsApp, ze względu na problem z prywatnością, nie może potwierdzić, czy ktoś zdecyduje się Cię zablokować, czy nie; Dlatego ważne jest, abyś próbował wyciągnąć własne wnioski.

Skuteczne sztuczki, aby dowiedzieć się, kto usunął mnie na WhatsApp

Chociaż wielu użytkowników WhatsApp zdecydowało się nie wyświetlać informacji, takich jak ostatnia godzina połączenia; to jest pytanie, które może to być dobrą wskazówką, że ktoś nas zablokował.

Jeśli nie możemy zobaczyć czasu ostatniego połączenia użytkownika WhatsApp, istnieje szansa, że ​​nas zablokowali; natomiast jeśli to widzimy, musimy całkowicie odrzucić blok.

Kolejny szczegół, o którym musimy pamiętać, próbując dowiedzieć się, czy ktoś zablokował nas na WhatsApp, ma związek z słynny niebieski podwójny czek; innymi słowy potwierdzenie przeczytania wysłanej wiadomości.

Jeśli wyślemy wiadomość do tej osoby, która naszym zdaniem zablokowała nas; i widzimy, że pojawia się podwójny niebieski czek, nie zablokował nas, ale jeśli nie, podejrzenie musi trwać.

Z pytaniem o zdjęcie profilowe coś podobnego dzieje się, gdy myślimy o ostatniej godzinie połączenia; Jest to prywatna informacja, którą niektórzy użytkownicy wolą bezpośrednio dezaktywować, aby nikt nie mógł jej zobaczyć. Jeśli uważamy, że ktoś nas zablokował możemy przeanalizować Twoje zdjęcie profilowe.

Jeśli nie masz żadnego lub masz taki od dłuższego czasu, możesz sprawdzić, co dzieje się na koncie WhatsApp wspólnego znajomego. Oczywiście, jeśli pojawi się zdjęcie lub pojawi się inne, oznacza to, że jesteś zablokowany.

metody, aby wiedzieć, kto usunął mnie z WhatsApp what

I oczywiście, chociaż prawdopodobnie jest to rodzaj rozwiązania, którego wielu chce uniknąć, wiedząc, czy ktoś usunął je z WhatsApp; musimy zaznaczyć, że nie ma bardziej konkretnej odpowiedzi niż zapytaj bezpośrednio osobę, o której mowa.

Po prostu pytając, czy nas zablokowali i obserwując ich odpowiedź, możemy być pewni, czy zostaliśmy zablokowani przez kogoś na WhatsApp.

Chociaż jest to najmniej dokładne wskazanie ze wszystkiego, co będziemy analizować; jeśli chcesz zobaczyć czyjeś zdjęcie profilowe, nie możesz uzyskać do niego dostępu. Ta osoba mogła Cię zablokować; a przynajmniej nie ma Cię na ich liście kontaktów, ponieważ usunął Twój numer telefonu, na przykład.

Jeśli jesteś administratorem grupy WhatsApp, ten ostatni punkt jest prawdopodobnie ostatecznym potwierdzeniem, czy ktoś Cię zablokował. Co musisz zrobić, to spróbuj dodać tę osobę do grupy; A jeśli otrzymasz powiadomienie, że nie jest to możliwe, już wiesz, dlaczego.

Prawda jest taka, że ​​chociaż żaden z wyrażonych tutaj warunków nie jest absolutną pewnością, że cię zablokowały; Jeśli wszystkie są spełnione, możesz przyjąć to za pewnik.

A jeśli o tym wiesz czy rozmawiałeś z tą osobą? na przykład w pytaniu i podane są wszystkie powyższe punkty, to jest bardzo prawdopodobne, że tak; że zostałeś zablokowany, to wiedza o tym, czy zostałeś zablokowany, opiera się nie tylko na tym, co powiedziałem powyżej.

Ale także w tym, co przeżyłeś z tą osobą; To na razie jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czy cię zablokowali, jeśli nie inną opcją, którą zawsze masz, jest pójść i zapytać go osobiście, nic skomplikowanego, prawda?