Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy ktoś ma Skype’a lub jest aktywny — łatwo znajdź kontakty lub profile Skype’a?

1 de luty de 2022

Wciąż pamiętam ten złoty wiek internetu, kiedy spędzaliśmy wiele godzin na rozmowach msn-messenger. Czat Microsoftu, który sprawił tyle radości wielu z nas, którzy są już trochę starsi i dostosowujemy się do nowych aplikacji, które pozwalają nam pozostać w kontakcie.

Od tamtego czasu i przez kilka lat wiele się zmieniło Microsoft rozwinął swojego klasycznego Messengera tak, że kończy się połączeniem ze Skype, który jest bardziej kompletną aplikacją pod każdym względem.

Jak się dowiedzieć, czy dana osoba ma Skype’a?

To była niezbędna fuzja. Wraz z portalami społecznościowymi MSN Messenger tracił coraz więcej użytkowników, więc nie było alternatywy i myślę, że była to jedna z najlepszych decyzji, ponieważ Skype, mimo wszystkich swoich niepowodzeń, nadal jest całkiem dobra aplikacjaszczególnie dla miejsc pracy.

Utworzenie konta Skype jest dość łatwe, ponieważ wystarczy mieć konto Skype. Outlook, Live lub Hotmail. Za pomocą tego konta możesz uzyskać dostęp do wielu usług Microsoft, w taki sam sposób, jak z Gmaila Google.

Tematem jest Jak się dowiedzieć, czy dana osoba ma Skype’a? Nie jest zbyt skomplikowane, aby dowiedzieć się, czy ktoś ma Skype, czy nie. Wystarczy poszukać jej po imieniu i nazwisku.

Kiedy zakładamy konto Microsoft, jesteśmy pytani o nasze imię i nazwisko. Więc kiedy szukamy osoby, możemy ją znaleźć w ten sposób. Pamiętaj też, że kilka osoby o tym samym imieniu i nazwisku. Powinieneś spojrzeć na kraj pochodzenia i zdjęcie profilowe, aż znajdziesz tę osobę.

Jak znaleźć osobę na Skype

Kolejna alternatywa wyszukiwania osoby w Skype ma używać nazwy e-mail tej osoby. Na przykład: jeśli Twój adres e-mail to „[email protected]”, możesz wstawić „najlepszy przyjaciel” i powinien się pojawić.

Ostatnią alternatywą, jaką możesz spróbować znaleźć tę osobę, jest umieszczenie w wyszukiwarce Skype numer telefonu tej osoby. W wielu przypadkach osoba, której szukasz, pojawia się, ponieważ połączyła telefon komórkowy ze swoim kontem. Dzięki temu dość łatwo go znaleźć.

Pomijając metody, które omówiliśmy powyżej. Nie ma innego sposobu na znalezienie kogoś przez Skype. Jedyną opcją, jaką możesz pozostać, jest po prostu zapytać go za pośrednictwem innej aplikacji lub sieć społecznościowa, jeśli masz Skype i poproś o konto.

Skype to doskonała aplikacja, która może nie cieszyć się popularnością WhatsApp. Ale jest dostępny na komputery i urządzenia mobilne. Dzięki tej potężnej aplikacji firmy Microsoft prowadzenie rozmów za pomocą tekstu, wideo lub audio jest dość sprawne i proste.

Chociaż w innych segmentach może być trudniej określić, która aplikacja jest główną aplikacją polecaną użytkownikom, kiedy myślimy o wideorozmowach, prawie nie ma wątpliwości, że Skype jest tego najlepszym wykładnikiem.

Jeśli nie wiesz, jak działa Skype, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że jest to platforma, dzięki której oprócz połączeń międzynarodowych będziemy mogli prowadzić rozmowy wideo, w bardzo prosty i darmowy sposób lub po niskich kosztach.

Z tego Skype pozwala nam zadzwoń lub porozmawiaj również z naszymi przyjaciółmibez względu na to, gdzie na świecie się znajdują, ale żeby to zrobić, zanim będziemy musieli dodać ich do naszej listy kontaktów, żeby to jakoś nazwać.

W takim przypadku Nauczymy Cię procedury, która pozwoli Ci wyszukiwać użytkowników na Skypew taki sposób, że jeśli chcesz komunikować się z kimś konkretnym, musisz po prostu o tym czytać dalej.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby móc rozwijać ten krok po kroku, to Cmieć komputer z połączeniem internetowym, oprócz pobrania aplikacji Skype na komputercoś, co nie zajmie Ci więcej niż kilka sekund.

Windows Skype

Jak znaleźć użytkownika Skype

Cóż, jeśli masz już zainstalowaną aplikację na swoim komputerze, jesteś bliżej niż kiedykolwiek możliwości udostępnienia ekranu na Skypie znajomym lub zadzwoń do nich, dla których będziesz musiał wykonać tylko następujące kroki:

  • Otwórz Skype na swoim komputerze tak, jak zwykle
  • Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło na ekranie startowym Skype’a, jeśli nie uruchamia się automatycznie
  • Poczekaj, aż Skype połączy się z serwerem przez połączenie internetowe
  • Program wyemituje dźwięk, gdy zdoła się połączyć
  • W tym momencie zobaczysz wszystkich swoich znajomych, na przykład osoby dodane do listy kontaktów Skype
  • Następnie kliknij opcję Kontakty, która pojawia się na górnym pasku menu Skype’a
  • Następnie przejdź do Znajdź kontakty w menu rozwijanym
  • W tym momencie na ekranie pojawi się okno dialogowe, które Ci pomoże
  • Ważne jest, aby podać wszystkie dane kontaktowe lub identyfikacyjne użytkowników, których poszukujesz

kamera internetowa na skype

Istnieje kilka metod wyszukiwania i znajdowania znajomych na Skypie. Jednym z najprostszych jest wyszukiwanie użytkowników według ich pełnego imienia i nazwiska, podczas sprawdzania ich adresu e-mail lub numeru telefonu.

W niektórych przypadkach zauważysz, że nazwa, której szukasz, jest zbyt pospolitą nazwą, ale na szczęście możesz zaoszczędzić czas zawężając wyniki wyszukiwania i filtrując je, dodając szczegóły, takie jak miasto, kraj, wiek, płeć.

Po dodaniu wszystkich tych informacji Skype wyświetli listę wszystkich znalezionych osób, zawsze zgodnie z wymaganiami opisu. Aby dowiedzieć się więcej o każdym użytkowniku, wystarczy go kliknąć.

Jeśli rzeczywiście jest to dana osoba, musisz dodać ją do swojego programu, klikając przycisk dodawania do kontaktówco pozwoli Ci mieć go zawsze pod ręką, aby móc się z nim skontaktować, kiedy tylko zechcesz.

Na koniec musisz wziąć pod uwagę, że procedura, której właśnie Cię nauczyliśmy, to: przydatne zarówno dla komputerów z systemem operacyjnym Windows jak te komputery Mac opracowane przez ludzi w Apple.

Skype nie jest zwykłą siecią społecznościową. Od momentu pojawienia się w dziedzinie komputerów w 2003 roku, ten program stworzony przez firmę Microsoft zrewolucjonizował świat, jaki znamy. To dlatego, że możliwość prowadzenia wideorozmów bez ograniczeń i całkowicie za darmo Okazał się nie tylko innowacyjny, ale i bardzo praktyczny.

Ten sposób dotarcia do osób znajdujących się w odległych odległościach rodzina i przyjaciele oraz ludzie w terenie biznes. Teraz, jak każda sieć społecznościowa, wymaga to podania danych osobowych podczas tworzenia konta.

Dane te umożliwiają platformie Skype prowadzenie szczegółowej ewidencji użytkowników i sprawdzanie, czy są oni połączeni, a także określanie, które serwery są optymalne do wykonywania połączeń. Podobnie pozwalają innym użytkownicy, aby móc lokalizować i dodawać swoich znajomych na całym świecie.

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć czyjś profil na skype. Niezależnie od tego, czy chodzi o weryfikację Twojej tożsamości, uzyskanie konkretnych informacji, czy o zapamiętanie daty Twoich urodzin… Ten przewodnik jest stworzony dla Ciebie. Będziesz musiał tylko przeczytać kroki, które przedstawimy poniżej i postępować zgodnie z tymi instrukcjami co do joty.

Kroki, które należy wykonać, aby uzyskać profil osoby przez Skype

Pierwszym krokiem do uzyskania profilu każdego użytkownika korzystającego ze Skype jest, logicznie rzecz biorąc, otwórz program. W tym celu możemy przejść do ikony naszego pulpitu Skype i dwukrotnie nacisnąć na nią myszą. Lub jeśli nie mamy tej ikony, możemy wyszukać program podczas uruchamiania systemu Windows i stamtąd go otworzyć.

następną rzeczą będzie rozpocznij naszą sesję na skype, ten proces odbywa się automatycznie. Ale jeśli nie, będziemy musieli tylko wpisać nasze imię i nazwisko (e-mail) i hasło, a natychmiast uzyskamy dostęp do naszego osobistego konta Skype.

Teraz będziemy musieli upewnij się, że masz dodaną osobę przed którym chcemy uzyskać Twój profil. W tym celu możemy przeszukiwać naszą listę kontaktów, aż ją znajdziemy. W przypadku, gdy nie ma go na tej liście, będziemy musieli dodać go za pomocą Twojego adresu e-mail.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, w jaki sposób otrzymujemy tę wiadomość e-mail, czy jest to prośba o nią osoby, czy pobranie jej z innej sieci społecznościowej. W ten sposób ta osoba pojawi się wśród naszych kontaktów. Musimy tylko go zlokalizować i naciśnij na swoje imię.

Po kliknięciu na nazwę tego użytkownika otworzy się panel z różnymi opcjami. Wcześniej będziemy musieli nacisnąć przycisk oznaczony jako „Wyświetl profil”. W ten sposób zostaniemy przekierowani do nowe okno ze wszystkimi istotnymi informacjami do tego użytkownika Skype.

I to wszystko! Otrzymamy profil Skype tego konkretnego kontaktu. W ten sposób za każdym razem, gdy chcesz uzyskać profil osoby na Skype, z którą chcesz porozmawiać lub nawiązać połączenie, będziesz musiał powtarzać tę procedurę tyle razy, ile potrzebujesz. ?teraz wiesz jak to zrobić!

dołącz do naszego kanału telegram