Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy ktoś łatwo zablokował, wyciszył lub zgłosił mnie na Twitterze?

27 de sierpień de 2022

Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd mam wiedzieć, czy zostałem zablokowany, uciszony lub zgłoszony na Twitterze? Musisz wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi wątpliwości, które zwykle wydają się mieć użytkownicy tej sieci społecznościowej. I właśnie w ostatnim czasie otrzymywaliśmy różnego rodzaju pytania tego typu, które tylko starają się rozwiązać ich wątpliwości.

W tej chwili aplikacja Twitter jest jedną z najczęściej pobieranych Zarówno w przypadku platformy Android, jak i iPhone’a jest to bardzo proste, a pobranie go i umieszczenie go na smartfonie zajmie tylko kilka sekund.

Twitter to najważniejszych sieci społecznościowych na świecieo i właśnie dlatego uważamy, że jeśli masz użytkownika i zwykle go używasz, powinieneś bezwzględnie przestrzegać wszystkich samouczków, aby jak najlepiej go wykorzystać.

Przed rozpoczęciem pracy z postem zalecamy zwiększenie bezpieczeństwa poprzez aktywację dobrze znanego podwójnego uwierzytelniania Twittera, co jest bardzo bezpieczną opcją.

Jak się dowiedzieć, czy zostałem zablokowany, wyciszony lub zgłoszony na Twitterze

Niektóre z powodów, dla których wielu użytkowników decydują się zablokować innego użytkownika Twittera, zależy to od tego, że nie chcą już widzieć swoich postów, innym powodem jest to, że nie mogą dalej oglądać profilu.

Zwykle blokujemy innych użytkowników, ponieważ wielokrotnie Śledzą nas ludzie, których nie kochamy uzyskać dostęp do naszych informacji, więc dobrą opcją jest zablokowanie użytkownika.

  1. Czy zdarzyło Ci się, że gdy użytkownik śledzi Cię na Twitterze, a Ty go śledzisz, co chwilę wchodzisz na jego profil i pojawia się „obserwuj”? Jeśli to się zdarzy, Istnieją tylko dwie możliwe alternatywy:
  2. Pierwsza opcja, która jest najprostsza, jest taka użytkownik przestał Cię obserwować z jakiegoś powodu i jeśli chcesz, możesz to zrobić ponownie.
  3. Druga opcja, najbardziej radykalna, to: użytkownik cię zablokował więc nie masz dostępu do ich profilu.

Jeśli tak jest w tym momencie, kiedy po prostu stukasz ” kontynuować”pojawi się alert informujący, że użytkownik zablokował Ci dostęp do sieci społecznościowej Twitter i nie możesz już go śledzić, dopóki Cię nie odblokuje.

Teraz, jeśli chcesz zwiększyć liczbę obserwujących na Twitterze, istnieją bardzo skuteczne sposoby, aby zrobić to skutecznie i z doskonałymi wynikami, które sprawią, że Twoja społeczność się rozwinie, a Ty zobaczysz pożądane wyniki.

Aplikacja, aby wiedzieć, kto przestał mnie obserwować na Twitterze

W przypadku zablokowania na Twitterze i zdajesz sobie z tego sprawę znacznie później, w sklepie Google Play jest aplikacja, która poinformuje Cię, czy zostałeś zablokowany lub przestałeś obserwować na Twitterze.

Ta aplikacja Jest to jeden z najskuteczniejszych dzisiaj. i nazywa się Unfollow Today, który powiadomi Cię o tym, którzy użytkownicy przestali Cię obserwować.

Aby pobrać tę aplikację Wystarczy wejść do Sklepu Google Play ze swojego smartfona z systemem Android i przejść do wyszukiwarki i wstawić Przestań obserwować dzisiaj lub po prostu wejść tutaj, aby go pobrać.

Ta aplikacja jest całkowicie skuteczna aby dowiedzieć się, kto przestał nas obserwować na Twitterze. Podobnie, jeśli nie chcesz pobierać aplikacji na smartfona i chcesz wiedzieć, kto Cię zablokował, istnieje bardziej skuteczna metoda, która polega na wejściu na listę obserwujących i zobaczeniu, kto Cię nie obserwuje.

W przypadku, gdy możesz śledzić, nie zostaniesz zablokowanylub, ale jeśli pojawi się alert blokujący, niestety nie obserwujesz Cię na Twitterze.

Działanie tej aplikacji jest naprawdę proste, ponieważ po jej pobraniu i zainstalowaniu wystarczy zaloguj się za pomocą swoich danych z Twittera, które zawierają zarówno nazwę użytkownika, jak i hasło, a następnie przejdź do opcji, która Cię zablokowała, która jest częścią tej platformy. W ciągu jednej chwili będziesz mógł wiedzieć, kto Cię zablokował.

ikona aplikacji Twitter na Androida

Wiedza, czy zostałem zablokowany, uciszony lub zgłoszony na Twitterze, jest bardzo łatwy, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, których Cię nauczyliśmy i w krótkim czasie opanujesz większość funkcji z Twittera.

dołącz do naszego kanału telegram