Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy ktoś jest online lub online na Instagramie, czy wygląda na offline lub jest ukryty

12 de czerwiec de 2023

Instagram to sieć społecznościowa, która z biegiem czasu ewoluowała w świetny sposób. Dzisiaj Jest to sieć społecznościowa, z której większość ludzi korzysta na swoich urządzeniach mobilnych. Ma odpowiednią liczbę funkcji, które są dość interesujące do udostępniania zdjęć i filmów.

Nie jest zbyt zagracony, jak jego starszy brat Facebook i jest prosty w użyciu. Dodatkowo posiada możliwość wysyłania bezpośrednich wiadomości, z rozmawiać z kimkolwiek w pigułce. Właśnie dzięki temu musisz zarejestrować się na stronie Instagrama, aby zacząć korzystać z jej funkcji.

Jak sprawdzić, czy ktoś jest online na Instagramie

Jedną z najczęściej używanych opcji w tej sieci społecznościowej są bezpośrednie wiadomości, aby odbyć prywatną rozmowę z obserwującymi lub kimś, kogo chcemy poznać.

Problemem jest na Instagramie nie ma możliwości zobaczenia ostatniego połączenia tej osoby w ten sam sposób, w jaki zrobilibyśmy to na przykład z WhatsApp. Chociaż możesz zobaczyć, czy ta osoba jest online, czy nie.

Aby wiedzieć, czy ta osoba jest online lub jest połączona na Instagramie, musimy mieć ją jako obserwatora i rozpocząć z nią rozmowę. Dlatego za każdym razem, gdy wchodzimy do rozmów, przesuwamy palcem od prawej do lewej.

Obok zdjęcia profilowego tej osoby widzimy zielone kółko. Zatem będziemy wiedzieć, czy jesteś online, czy nie.

W przypadku, gdy wspomniane zielone kółko nie zostanie znalezione, oznacza to, że dana osoba nie ma otwartej aplikacji, że nie jest z nią połączona.

Skąd mam wiedzieć, czy jesteś online na Instagramie?

Możesz również poprowadzić się trochę po relacjach na Instagramie, jeśli zobaczysz, że mają kilka, sprzed zaledwie kilku minut, to jest bardzo prawdopodobne, że ta osoba jest online. Ale pomijając metodę, o której wspomniałem powyżej, przynajmniej na razie nie ma sposobu, aby wiedzieć, czy dana osoba jest online, czy nie. Przynajmniej nie w taki sam sposób, w jaki zrobilibyśmy to z innymi sieciami społecznościowymi, takimi jak Facebook, WhatsApp itp.

Dlatego przynajmniej na razie nie ma niezawodnej metody, aby wiedzieć w 100%, kiedy dana osoba była połączona i czy jest online w czasie, gdy korzystamy z aplikacji. Jedyna metoda na razie to po rozpoczęciu rozmowy i pojawi się zielona kropka obok zdjęcia profilowego.

Poza tą metodą nie ma innej. To nie jest tak, że to coś pilnego, tak chcesz wysłać mu wiadomość, na pewno do niego dotrze powiadomienie na swoje urządzenie mobilne, a kiedy to zrobisz, ta osoba może zdecydować, czy chce odpowiedzieć na Twoją wiadomość, czy ją zignorować.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś ukrywa przed tobą historie na Instagramie

W przypadku, gdy chcesz wiedzieć, czy jakiś użytkownik ukrywa przed tobą historie. To, co powinieneś zrobić, to uzyskać dostęp do swojego konta na Instagramie, przejść do wyszukiwarki i wpisać nazwę użytkownika, który Twoim zdaniem Cię zablokował.

wiedzieć, czy użytkownik pojawia się w trybie offline lub jest ukryty na Instagramie

Musisz znać konkretną nazwę i upewnić się, że jest poprawna.. W przypadku, gdy dana osoba nie pojawi się w wynikach wyszukiwania, będziesz wiedział, że Cię zablokowała, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł jej śledzić ani przeglądać jej historii.

Inną metodą wykluczenia, że ​​użytkownik zablokował Twoje konto, jest sprytna sztuczka. Możesz powiedzieć znajomemu lub, jeśli to się nie powiedzie, utworzyć kolejne konto na Instagramie i ponownie wykonamy powyższy proces.

Będzie wyszukiwania, aby rozpoznać, czy użytkownik Cię zablokował W takim przypadku, jeśli pojawi się użytkownik, na pewno będziesz wiedział, że zablokował Ci dostęp do jego treści. Oczywiście, jeśli użytkownik ma konto w trybie prywatnym, musisz poczekać, aż konto zacznie Cię śledzić, aby sprawdzić, czy jest rzeczywiście aktywne.

Jak oglądać historie bez nagrywania na Instagramie

Sztuczka polega na tym, że kiedy otwierasz konto, aktywujesz tryb samolotowy, dzięki czemu, gdy zobaczysz publikację lub historię, będziesz ukryty i nie będą mogli mieć dowodu, że widziałeś publikację.

dołącz do naszego kanału telegram