Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy ktoś dodał lub zablokował mnie w telegramie – bardzo łatwo

26 de luty de 2021

W tej chwili wszyscy mówią o Telegramie. Aplikacja, która sama w sobie była już używana przez wiele osób na całym świecie. Jest wiele powodów, dla których jest uważana za jedną z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Czy zaczynasz go używać? Jak się dowiedzieć, czy ktoś dodał lub zablokował mnie w Telegramie?

Jest wiele pytań, które pojawiają się u nowych użytkowników tej niezwykłej aplikacji. Zdziw się, jak łatwo jest korzystać z Telegrama!

Pochodzenie telegramu

Aplikacje lub programy do obsługi wiadomości błyskawicznych zawsze były ważne w miarę postępu technicznego. Istnieje wiele aplikacji, które istniały, jednak zaczęły być bardzo popularne w programach takich jak MSN czy Skype.

Obecnie komputery są nadal bardzo ważnymi artefaktami. Niemniej jednak, potrzeba nawiązania komunikacji wymagał innych rzeczy. To tutaj zaczęły pojawiać się smartfony i ich aplikacje.

Najczęściej używanymi aplikacjami do przesyłania wiadomości są BlackBerry Messenger i WhatsApp. Ale jest aplikacja, która mimo braku marketingu zyskała w ostatnich latach wielu użytkowników.

Telegram to aplikacja stworzona przez rosyjskich braci Dúrov. Nikolai i Pavel byli byłymi pracownikami platformy VK (która jest również uznawana za rosyjski Facebook). Telegram został uruchomiony w 2013 roku i jest dostępny w ponad 14 językach.

Atrakcyjne funkcje

Ta aplikacja jest dostępne dla praktycznie każdego urządzenia lub komputera. Możesz zalogować się z systemu Windows, MacOS lub Linux, a także z urządzenia z systemem Android lub iOS.

Jeśli nie masz aplikacji pobranej i zainstalowanej na swoim komputerze, zawsze będziesz mieć możliwość korzystania z wersji internetowej.

Funkcje, które podkreśla wielu użytkowników, są niezwykłe i zawsze takie były kilka kroków przed innymi aplikacjami. Tak jest np. W przypadku trybu ciemnego. Telegram ogłosił zastosowanie tego motywu w 2017 roku, podczas gdy jego główny przeciwnik, WhatsApp, ogłosił to w 2020 roku.

Utworzenie konta w Telegramie jest niezwykle proste dzięki typowej i tradycyjnej konfiguracji za pośrednictwem numeru telefonu. Czy wiesz jednak, że możesz również używać i mieć konto Telegram bez numeru telefonu? Bez wątpienia był to aspekt, który bardzo przyciągnął uwagę użytkowników.

To nie tylko ułatwia dostęp do aplikacjiAle jest to cenna funkcja, jeśli chodzi o prywatność. Inni użytkownicy nie muszą znać Twojego numeru telefonu.

Aby inni mogli do Ciebie napisać, mogą znaleźć Twój kontakt za pomocą nazwy użytkownika. Wśród innych funkcji, które posiada Telegram, są:

Jak sprawdzić, czy zostałem dodany lub zablokowany w Telegramie?

Podczas zmiany aplikacji pojawia się wiele wątpliwości dotyczących działania Telegrama. Jednak nie ma wiele do powiedzenia. W pewnym sensie Telegram działa prawie tak samo jak WhatsApp.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś dodał Cię lub zablokował w Telegramie? Proste, należy zwrócić uwagę na kilka znaków:

  • Jeśli cię dodaliz pewnością będziesz mógł zobaczyć zarówno zdjęcie profilowe, jak i numer telefonu kontaktu.
  • Podczas, jeśli cię zablokowali, żadna z tych informacji nie może zostać wyświetlona.
  • Niemal natychmiastowe zablokowanie przez kontakt ostatnie połączenie pojawi się jako „Dawno temu”. Jeśli ostatnio kontaktowałeś się z tym kontaktem i pojawia się ta wiadomość, prawdopodobnie zostałeś zablokowany.

zablokowany telegram użytkownika

Czy potwierdziłeś, że zostałeś dodany lub zablokowany w Telegramie?

Nie ma 100% sposobu Niezawodny, aby wiedzieć, czy ktoś dodał lub zablokował Cię w Telegramie. Dzieje się tak, ponieważ aplikacja ma świetne cechy pod względem konfiguracji i prywatności. Jednak te wskazówki mogą dostarczyć ważnych wskazówek, które to potwierdzą.