Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy któryś z moich kontaktów zmienił swój numer WhatsApp i dodać go ponownie

19 de Maj de 2021

WhatsApp jest jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie, ponieważ umożliwia nam bezpośrednią komunikację z naszymi przyjaciółmi, rodziną i znajomymi. Poinformował o tym niedawno ma około 2 miliardy użytkownikówRównież w tym przypadku wykonuje się około 1 miliarda połączeń, a 100 miliardów wiadomości i treści jest udostępnianych.

Ogólnie rzecz biorąc, ta aplikacja jest bardzo znana ze swoich funkcji, wśród których wyróżnia się zmiana numeru telefonu powiązanego z kontem, bez wpływu na Twoje regularne rozmowy lub kontakty. A jeśli jest odwrotnie, to znaczy Jeśli któryś z Twoich kontaktów zmienił swój numer WhatsApp, skąd możesz to wiedzieć? i dodaj jeszcze raz, nie martw się, wtedy wyjaśnię, jak to wiedzieć i zrobić.

Jak sprawdzić, czy któryś z moich kontaktów zmienił swój numer WhatsApp?

Na początku, jeśli chcesz wiedzieć, jak zidentyfikować, czy kontakt zmienił swój numer na WhatsApp, nie martw się, jest to w rzeczywistości dość prosta procedura. Odkąd za każdym razem użytkownik musi dokonać tej zmiany aplikacja ma opcję znajdującą się w ustawieniach który pozwala powiadomić kontakty, że Twój numer się zmienił.

Jednak najbardziej odpowiednią rzeczą jest to, że zanim użytkownik dokona zmiany numeru, jako środek bezpieczeństwa generuje kopię zapasową lub kopię zapasową swoich czatów na Dysku Google.

Należy zauważyć, że chociaż procedura zmiany numeru jest krokiem bezpiecznym i niezawodnym, który nie generuje problemów; Może być konieczne sformatowanie sprzętu i ponowne zainstalowanie WhatsApp, jeśli Twój telefon jest chiński i ma usterkę w momencie wymiany.

Podobnie zobaczysz, że zauważysz, że jakiś kontakt zmienił swój numer, ponieważ po otwarciu czatu zauważysz, że u góry pojawi się ekran lub informacja z następującym komunikatem „Zmieniam jej numer telefonu, stuknij, aby wysłać wiadomość lub dodać ją do listy kontaktów”. Jak pokazano na poniższym rysunku. W ten sposób zidentyfikujesz, że jeden z Twoich kontaktów zmienił swój numer telefonu.

Kroki, aby ponownie dodać kontakt, jeśli zmienię numer w WhatsApp

Jeśli już sprawdziłeś, że członek Twoich kontaktów zmienił swój numer i chcesz go dodać ponownie, nie martw się, ponieważ procedura jest bardzo prosta, więc zwróć uwagę. Przejdź ponownie do kontaktu i kliknij sekcję który znajduje się u góry, gdzie pojawia się notatka informująca, że ​​kontakt zmienił numer. Następnie wybierając sekcję otrzymasz trzy opcje, którymi są:

  • Dodaj kontakt.
  • Wyślij wiadomość
  • Anuluj

W takim przypadku wystarczy wybrać dodaj kontakt i voila, musisz zaktualizować kontakty WhatsApp, aby pojawił się nowy numer telefonu.

Aby to zrobić, po prostu przejdź na dół w zielonym polu, spowoduje to przejście do wszystkich kontaktów, które dodałeś w WhatsApp, a następnie wybierz trzy punkty, które znajdują się w górnej części, a zauważysz, że po kliknięciu dostanie kilka opcji, wśród których jest aktualizacja.

Wybierając go aplikacja automatycznie zaktualizuje wszystkie kontakty na Twojej liścieNie zapomnij jednak sprawdzić, czy zmiana numeru jest gotowa. Wprowadzenie kontaktu, który zaktualizowałeś ponownie.

aktualizowanie kontaktów znalezionych w WhatsApp

Wreszcie zauważysz, że WhatsApp jest jedną z najbardziej kompletnych aplikacji komunikacyjnych, jakie istnieją, ponieważ ma nieskończone narzędzia, które ułatwiają Twój dzień; ponieważ ze względów bezpieczeństwa będziesz mógł nie tylko zobaczyć, kiedy kontakt zmieni swój numer telefonu, ale także możesz zgłosić i zablokować dowolny kontakt w przypadku, gdy jest to podejrzane lub wysyła nieodpowiednie informacje lub treści.