Skip to content

Jak ręcznie lub masowo usunąć lub przestać obserwować jednego lub więcej obserwujących na Instagramie

10 de kwiecień de 2021

Obecnie posiadanie obserwujących w naszych sieciach społecznościowych może przynieść nam wiele korzyści, chociaż wielu uważa to za coś prostego, którym nie jest. Wymaga pracy i cierpliwości, a przede wszystkim dobrej prezentacji na swoim profilu. Przede wszystkim musimy wydawać dobre publikacje, aby dać się poznać.

Na początek, zgodnie z portalem społecznościowym, który chcemy przesłać, aby być lepiej znanym, kilka strategii, na przykład możesz zaplanować posty na Instagramie, jeśli chcesz mieć porządek chronologiczny, tak jest lub możesz promować stronę na Facebooku za darmo. Wszystko zależy od Twoich zainteresowań i czasu które poświęcasz temu zadaniu.

W wielu przypadkach, gdy jesteśmy twórcami treści dla sieci społecznościowych, w pewnym momencie sami obserwujemy wiele osób i nie zachowujemy równowagi między osobami, które obserwujemy, a tymi, którzy nas obserwują, ten przypadek występuje bardziej niż cokolwiek na Instagramie dlatego damy Ci znać jak usunąć lub przestać obserwować jednego lub więcej obserwujących na Instagramie ręcznie lub masowo.

Znaczenie obserwujących na Instagramie

Wielu próbuje zasugerować, że obserwujący nie są tak istotni, ale to zależy od konta, to znaczy, jeśli twoja sprawa jest kontem usługi lub produktu, byłoby to naprawdę ważne. Wszystko przez liczbę obserwujących jest tym, co spowoduje, że inni użytkownicy będą Cię obserwować lub nie, daje znacznie większą wiarygodność.

Zdecydowanie najważniejsza jest jakość treści, ale nie możemy pominąć wielkiego znaczenia, jakie obserwatorzy na Instagramie mają dziś jeszcze bardziej, ponieważ ta sieć społecznościowa stała się bardzo ważna dla firm, od dużych marek, do których zaczynają, należą do tej sieci społecznościowej.

To, co naprawdę dzieje się z większymi obserwatorami, to to dajesz swojemu profilowi ​​wyższą pozycję, większe uznanie, rozwijanie marki w dużej mierze zależy od obserwujących. Zdjęcia są ważne, aby pokazać światu, kim jesteśmy lub co robimy, a jeśli jest tak, że znasz kogoś i chcesz mieć tę osobę na swoich portalach społecznościowych, możesz poznać czyjeś Instagram tylko ze zdjęciem.

Sposoby usuwania lub zaprzestania obserwowania na Instagramie

Nie zawsze podążamy za kimś, a oni podążają za nami z powrotem, zawsze Głównym celem sieci społecznościowych jest zapewnienie nam komunikacji, ale w miarę postępu pojawiły się nowe trendy i jednym z nich jest posiadanie większej liczby obserwujących, ale jeśli jest wiele przypadków, które nie zwracają obserwujących, możesz pobrać Unfollow na Instagram, osiągając tę ​​samą nazwę zarówno na Androida, jak i iPhone’a .

Jeśli w Twoim przypadku jest ich niewiele ludzie, którzy nie skontaktowali się z Tobą Możesz przestać śledzić je ręcznie w krótkim czasie, wystarczy przejść do swojego profilu i nacisnąć opcję obserwowanych i przejść do następnego pola, aby przestać je śledzić, jest to łatwe i proste.

zainstalowana aplikacja instagram

Wreszcie inną opcją jest użycie rozszerzenia dla Chrome o nazwie Growbot, a to ma na celu obserwuj konta i przestań obserwować inne, ale ten ma plan profesjonalny lub bez tego planu robi to w normalnym, nie przyspieszonym procesie. Aby jednak przeprowadzić ten proces, trzeba wiedzieć, jak łatwo zainstalować rozszerzenia Google Chrome, co wcale nie będzie skomplikowane.

Jak zdobyć obserwujących na Instagramie?

Instagram nie tylko stał się bardziej użyteczny, ale stworzył narzędzia dla marek, przedsiębiorców i teraz istnieje wiele sklepów internetowych. Krótko mówiąc, aby odnieść większy sukces w tych sieciach, musisz przyciągać więcej obserwujących, reprodukcji, polubień, a nawet komentarzy. W ten sposób możesz również pojawiać się w wynikach wyszukiwania innych osób.

Ważny jest fakt określić cel swojego kontaJasność co do tego, czego chcesz, zapewnia bezpieczeństwo i dobrą prezentację, zwiększa w ten sam sposób strategie marketingowe, które pomagają wzmocnić Twój profil lub markę. Podobnie, innym ważnym aspektem jest generowanie udziału w widowni, którą masz.

Przede wszystkim twórz strategie treści, bo najważniejsze jest to, co tworzysz dobra jakość treści dla ludzi którzy za tobą podążają, sprawienie, że poczują się częścią twojego projektu tego, co publikujesz, przyciągnie więcej obserwujących.

dołącz do naszego kanału telegram