Skip to content

Jak publikować na swoim koncie Instagram z mojego komputera? – Utwórz treść

29 de listopad de 2021

Coraz częściej każdy z nas używa sieci społecznościowych do utrzymywania kontaktu lub do publikuj rzeczy, które robimy w naszym codziennym życiu, takim jak wycieczka czy zdjęcie z naszym partnerem, a jednym z najlepszych do tego jest niewątpliwie Instagram.

W tej sieci społecznościowej możesz publikować zdjęcia i filmy oraz przesyłać historie, które są usuwane co 24 godziny. Jest to więc jedna z najlepszych opcji podczas korzystania z niego. Tym razem porozmawiamy z Tobą jak możesz przesłać zdjęcia na Instagram z jego wersji internetowej oraz o działaniach, których nie możesz wykonać w tej wersji sieci społecznościowej.

Jak publikować zdjęcia na swoim profilu na Instagramie z komputera?

Znajdziesz oficjalną stronę na Instagramie i zaloguj się na swoje konto. Będąc na głównym ekranie, będziesz musiał znaleźć i kliknąć ikonę +, która znajduje się w prawej górnej części ekranu, to jest ta, aby utworzyć publikację. Tutaj zobaczysz małą zakładkę, która powie Ci, aby przeciągnąć zdjęcie do tej sekcji lub do wybierz plik z magazynu komputera. Ty zdecydujesz, którą z nich uważasz za najlepszą opcję do naśladowania.

Po wklejeniu obrazu na tej karcie możesz dostosować rozmiar lub rozdzielczość w lewym dolnym rogu. W ikonie szkła powiększającego będziesz mógł powiększać lub pomniejszać a w prawym dolnym rogu możesz zdecydować, czy dodać kolejne zdjęcie. Następnie możesz kliknąć „Dalej” w prawym górnym rogu tej karty.

Teraz zostaniesz przekierowany do kolejnego trybu edycji, w którym możesz wybrać filtr, który chcesz umieścić na obrazie, aby wyglądał lepiej lub jeśli chcesz dostosować kontrast, temperaturę lub jasność. Kiedy to zrobisz, możesz ponownie kliknąć „Dalej”. Tutaj będziesz musiał wybrać, czy chcesz oznaczyć kogoś na tym zdjęciu, czy chcesz ograniczyć komuś możliwość oglądania, dodaj lokalizację lub pisanie, a następnie wykonaj dowolną z tych rzeczy, możesz kliknąć udostępnij. W ten sposób zdjęcie zostanie opublikowane na Twoim profilu.

Jak zaktualizować historię na Instagramie z komputera w sieci?

Instagram przeszedł wiele zmian odkąd pojawił się w 2010 roku, a jedną z najlepszych funkcji, jakie udało mu się dodać, były Stories, które włączył w 2016 roku. Dodanie tej funkcji sprawiło, że stał się jedna z najczęściej pobieranych i używanych aplikacji na całym świecie dzięki dużej liczbie edycji, które możesz wprowadzić do swoich zdjęć z edytora.

osoba korzystająca z instagramowej strony internetowej

Niestety funkcja dodaj historie ze strony internetowej nie został włączony. Jeśli więc chcesz dodać zdjęcia lub filmy, musisz to zrobić z aplikacji mobilnej swojego telefonu.

Jak korzystać z oficjalnej aplikacji Instagram do przesyłania zdjęć na swój Instagram?

Jeśli chcesz pobrać i zainstalować aplikację Instagram na swój komputer, tutaj wymienimy kilka stron, na których będziesz mógł ją bez problemu pobrać i będziesz mógł używaj go łatwo i szybko.

Gdzie i jak pobrać go na swój komputer?

Jeśli myślisz o korzystaniu z aplikacji Instagram zamiast korzystania ze strony internetowej z komputera, będziesz mógł ją znaleźć w Sklepie Windows. Tutaj będziesz musiał kliknąć ikonę wyszukiwarki, która znajduje się w lewej górnej części ekranu. Następnie wpiszesz nazwę Instagram i klikniesz wynik wyszukiwania. Następnie możesz kliknąć przycisk „Pobierz”, a teraz aplikacja zacznie się pobierać i zostanie automatycznie zainstalowany na twoim komputerze.

Procedura logowania

Po zakończeniu procesu pobierania i instalacji aplikacji na komputerze, rozpoczniesz wyszukiwanie na pasku wszystkich programów Windows i otworzysz ją, klikając dwukrotnie. Teraz będziesz musiał zalogować się na Instagram, aby wejść na swoje konto, możesz się zarejestrować, jeśli nie masz konta. Tutaj numer telefonu będzie wymagany lub e-mail, abyś mógł otworzyć swoje konto, wtedy będziesz musiał podać hasło, a twoje konto zostanie utworzone.

rozpoczęcie sesji instagramowej z telefonu komórkowego

Z drugiej strony, jeśli masz już utworzone konto, wystarczy podać swój numer telefonu, adres e-mail lub nazwę użytkownika. Wtedy będziesz musiał wpisać swoje osobiste hasło, a teraz będziesz mógł zalogować się na swoje konto więc możesz zacząć oglądać publikacje naszych przyjaciół.

Do jakich usług nie będziesz mieć dostępu za pomocą Instagrama z komputera?

Zgodnie z oczekiwaniami, zawsze istnieją pewne funkcje aplikacji, których nie ma jej wersja internetowa. Tym razem nazwiemy Cię, czym one są czynności, których nie będziesz w stanie wykonać ze strony Instagrama.

Wśród rzeczy, których Instagram Web nie może zrobić, jest to, że nie będziesz mógł przesyłać historii, ponieważ ta funkcja nie jest dodawana i nie ma żadnej sztuczki, dzięki której możesz przystąpić do dodawania jakiejkolwiek historii. Jednym z ograniczeń tej witryny jest to, że nie możesz iść na zakupy na Instagramie ponieważ nie jest dostępny. Więc ta funkcja nie będzie w stanie jej użyć w żaden sposób, nawet przy jakiejś sztuczce.

dołącz do naszego kanału telegram