Skip to content

Jak publikować i odpowiadać na komentarze TikTok z filmami

4 de kwiecień de 2021

TikTok w pierwszej kolejności jest synonimem zabawy, a ta nazwa bardzo mu odpowiada. Cóż, aplikacja jest tutaj na stałe i chociaż była jedną z najnowszych, które pojawiły się na rynku, to ona jest odpowiedzialna za zrewolucjonizowanie sieci społecznościowych, to z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię jak publikować i odpowiadać na komentarze TikTok za pomocą filmów.

Ta platforma jest używana do krótkie tworzenie wideo od wyzwania po choreografię, pierwotnie został wprowadzony na rynek chiński, ale dzięki swojej otwartości został rozszerzony na cały świat, aw październiku 2020 roku aplikacja ta została pobrana około 2 milionów razy na całym świecie.

Jednak to aplikacja została zablokowana w kilku krajach jak Pakistan, Indonezja i Bangladesz, ponieważ jest uważany za eksportera „nieprzyzwoitych” treści. TikTok to szybko rozwijająca się aplikacja, zajmująca nawet trzecie miejsce z najbardziej aktywnymi użytkownikami w 2020 roku.

Współpraca z innymi aplikacjami

W 2017 roku ta firma zdecydowała się zainwestować ponad miliard dolarów, aby stworzyć platformę zakup od Musical.ly która była aplikacją polegającą na tworzeniu krótkich filmów z synchronizacją ust, co pozwoliło na dubbingowanie nagrań i piosenek znajdujących się w archiwum. Było to skierowane do młodszej populacji w wieku od 12 do 18 lat.

Ale dopiero w 2018 roku zdecydowali się dalej rozszerzyć swój rynek, przenosząc tę ​​aplikację do ponad 75 językówPo zakupie Musical.ly TikTok rozpoczyna swoją podróż na szczyt, gdyż w niecałe 6 miesięcy stał się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Stanach Zjednoczonych.

Jak publikować i odpowiadać na komentarze z filmami?

W tej funkcji użytkownicy nie będą reagować w normalny sposób, ale z filmami, który jest stosunkowo nowy i pozwala na większą interakcję z obserwującymi, aby rozpocząć, musisz zaktualizować aplikację, ale po prostu przejdź do Sklepu Play, wszystko zależy od systemu operacyjnego twojego telefonu, naciśnij ikonę TikTok i wybierz aktualizację.

Naciskasz komentarz, na który chcesz odpowiedzieć, i przytrzymujesz ikona aparatu który ma kolor różowy, wybrany komentarz u góry natychmiast pojawi się na ekranie Twojego telefonu komórkowego, naciśnij przycisk nagrywania iw ten sposób będziesz odpowiadać i wprowadzać innowacje dla swoich obserwujących.

Komentarz, który możesz przesuwaj go w górę, w dół lub na boki W zależności od twoich preferencji umożliwia również udzielanie odpowiedzi oddzielnie lub razem. Co ułatwia pracę influencerom przy wyjaśnianiu wątpliwości. Możesz także pobrać swoje ulubione filmy i zarchiwizować je na telefonie komórkowym.

Trendy na Tiktok

W zeszłym roku w tej aplikacji pojawiły się trendy, od memów po synchronizację audio. Duety stały się również treścią wirusową, ponieważ jest to funkcja, która umożliwia dodanie wideo do już istniejącego, czyli nadanie symulacja tworzenia pary całkowicie na żywo.

I właśnie tutaj cenimy nie tylko choreografię, ale także Przepisy kuchenneJednym z tych, które stały się bardzo popularne w ostatnim miesiącu, są koktajle kawowe, które sprawiły, że nawet światowej klasy artyści, tacy jak Jason Derulo i Kylie Jenner, chcieli go wypróbować.

odpowiedzi filmy komentarze tiktok dziewczyna telefon komórkowy ręka

Pozwoliło to również wielu artystom i firmy rozpowszechniają swoją markę nie tylko dla zabawy, ale także za wynagrodzenie finansowe, które w taki czy inny sposób wygenerowało duże zyski.

Konto Pro

I to jest to, że ta aplikacja ma opcję, która pozwala szczegółowo wyświetlić plik statystyki dotyczące Twoich obserwujących. Ułatwia to badanie opinii publicznej i rynku, do którego chcesz dotrzeć, niezależnie od tego, czy są to ludzie młodzi, dorośli, kobiety czy mężczyźni, w celu udoskonalenia i skierowania treści do określonego typu użytkowników, a tym samym zdobycia prawdziwych obserwujących.

W tym celu musisz przejść do opcji konfiguracji, wybrać zarządzanie kontem i wybrać ’Przełącz się na konto Pro„I w ten sposób możesz zaplanować swoje treści, jeśli chodzi o publikowanie do nich i dostarczanie widzom radości.

dołącz do naszego kanału telegram