Skip to content

Jak przesyłać „efemeryczne” zdjęcia do Grindr, aby zostały automatycznie usunięte?

26 de kwiecień de 2022

Jeśli lubisz używać Grindr do łączenia się z innymi facetami, powinieneś wiedzieć, że aplikacja chroni Twoją prywatność. Dlatego zawiera opcję: wyślij „ulotne” zdjęcia, które zostaną usunięte automatycznie po obejrzeniu przez odbiorcę. Tutaj pokażemy Ci, jak uzyskać dostęp do tej nowej funkcji, niezależnie od tego, czy jesteś częścią społeczności Premium aplikacji, czy nie.

Czym różnią się ulotne zdjęcia od zwykłych zdjęć w Grindr?

Proces przesyłania obrazu do aplikacji jest taki sam dla obu plików, ale są rozróżniane w momencie wysyłki. Kiedy je otrzymasz, musisz uważać, aby nie znaleźć się przed fałszywym kontem Grindr. Dzieje się tak, ponieważ efemeryczne zdjęcia, które wysyłasz podczas rozmowy z innym facetem, automatycznie znikają. Następnie zobaczysz, co się dzieje:

 • Gdy znajomy otrzyma plik, zauważy, że wiadomość wskazuje, że: wysłałeś efemeryczne zdjęcie. Towarzyszyć mu będzie mały zegar, który będzie miał odliczanie.
 • Po otwarciu obrazu strzałka zacznie się obracać, aż zakończy cykl, a zdjęcie natychmiast zniknie.
 • Po przejrzeniu obrazu pojawi się na czacie pusty balon z napisem „Zdjęcie widziane”co oznacza, że ​​plik zniknął.
 • Aplikacja ma na celu ochronę Twojej prywatności, z tego powodu nie będzie możliwe zrobienie zrzutu ekranu z wysłanych „efemerycznych” zdjęć.

Wręcz przeciwnie, w przypadku zwykłych zdjęć, które udostępniasz na Grinderze, pozostaną one na stałe na czacie. Oznacza to, że gdy już przekażesz je swojemu przyjacielowi, otrzyma go i będzie mógł zapisać lub przechwycićponieważ plik będzie spoczywał na rozmowie, z możliwością zareagowania na nią.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby móc przesyłać efemeryczne zdjęcia na Grindr?

Odsyłanie tego typu obrazów, których czas trwania na czacie jest tymczasowy, jest dość ograniczone. Jeśli nie należysz do społeczności Grindr Premium, tylko wtedy będziesz mógł korzystać z tej funkcji w nieskończoność.

wyślij efemeryczną aplikację do zdjęć grindr

Jeśli jednak przejdź do darmowej wersji, możesz wysłać tylko jedno zdjęcie efemeryczne dziennie, jako test. Z tego powodu pokażemy Ci wymagania, które musisz spełnić, aby uzyskać dostęp do tej ekskluzywnej funkcji obrazów tymczasowych.

Bycie częścią społeczności Grindr Premium

Istnienie tej aplikacji w dużej mierze zależy od reklamy. W związku z tym zaobserwujemy, że w różnych obszarach Aplikacja, którą widzimy różne reklamy. Będziesz mógł zauważyć, jeśli nie udało Ci się zaktualizować aplikacji na swoim urządzeniu z Androidem. Kolejnym wsparciem dla siebie jest członkostwo w społeczności Grindr Premium.

Większość jego funkcji jest ograniczona, tak się dzieje, więc zachęcamy do subskrypcji i zostania wybranym użytkownikiem, z bezpłatnym dostępem do wszystkiego. Tak jest w przypadku zdjęć „efemerycznych”, ponieważ w być częścią społeczności premiummożesz wysłać tyle, ile chcesz.

Aby to zrobić, musisz zapłacić miesięczną kwotę w ramach abonamentu na usługę, uzyskując dostęp do uprzywilejowanych funkcji Aplikacji. Albo zostaniesz użytkownikiem XTRA, aby móc wysyłać łącznie pięć plików timera dziennie. Możesz też zapłacić trochę więcej i stać się częścią nieograniczonej społeczności, dzięki czemu możesz udostępniać wszystkie tymczasowe obrazy, które chcesz.

wyślij ulotną aplikację do zdjęć gejowskich grind

Czy można wysyłać efemeryczne zdjęcia, nie będąc Grindr Premium?

Aplikacja zaprasza do spróbowania darmowych próbek swoich usług, z tego powodu, jeśli nie jesteś użytkownikiem Premium, będziesz zdobądź prześlij jedno zdjęcie „efemerydy” aktualny. Jest to strategia, abyś mógł zobaczyć, jak interesujące jest narzędzie do tymczasowego udostępniania obrazów.

Kroki, które należy wykonać, aby wysłać efemeryczne zdjęcie na Grindr

Gdy użyjesz tej funkcji, plik będzie widoczny przez dziesięć sekund i natychmiast ulegnie samozniszczeniu. Z tego powodu to narzędzie jest dość uderzające, ponieważ prywatność udostępnianych treści jest wzmocniona.

Dzieje się tak, ponieważ Twoi znajomi nie będą mogli nawet zrobić zrzutu ekranu podczas otwierania zdjęcia „Ephemera”. Musisz więc nauczyć się wysyłać je za pośrednictwem oficjalnej strony lub aplikacji na swoich urządzeniach.

Ze strony Grindr

To jeden ze sposobów, dzięki którym możesz flirtować z innymi mężczyznami, rozmawiać, spotykać się lub udostępniać treści. W przypadku przesłania zdjęcia „efemerycznego” ze strony Grindr należy wykonać następujące czynności:

 1. Zaloguj się do Twoje konto w homoseksualnym portalu społecznościowym najbardziej znany na świecie i otwórz czat znajomego, któremu zamierzasz wysłać obraz.
 2. Wybierz zdjęcie lub jeśli jesteś użytkownikiem społeczności Premium, możesz wybrać kilka naraz.
 3. Następnie najedź na przycisk. wskazując odliczanie i zakończ, klikając opcję „Wyślij efemeryczne”.

prześlij tymczasową aplikację gridr obrazu

Dzięki aplikacji mobilnej Grindr

Najpopularniejszym sposobem korzystania z tej sieci społecznościowej jest zaktualizowana wersja aplikacji Grindr na urządzeniu mobilnym. Osiągnąć skorzystaj z tej strategii prywatnościwystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Przejdź do profilu faceta, któremu wysłałeś zdjęcie „Ephemera”.
 2. W prawym dolnym rogu znajdziesz ikonę masażu, naciśnij ją, aby przejść do czatu.
 3. Tam kliknij symbol kamery, który zobaczysz w dolnym rogu.
 4. Od razu pojawią się zapisane zdjęcia w swojej aplikacji wybierz tę, którą chcesz udostępnić.
 5. Widząc, że obraz został podświetlony na żółto, zobaczysz dwa przyciski, jeden do regularnego wysyłania i jeden do aktywacji timera.
 6. Kliknij na to ikony zegara lub stopera a Twoje „efemeryczne” zdjęcie zostanie wysłane natychmiast.

W ten sposób będziesz mógł udostępniać treści, które będą widoczne tylko przez dziesięć sekund. bez możliwości robić zrzuty ekranuzachowując prywatność plików, które udostępniasz znajomym w sieci społecznościowej Grindr.

dołącz do naszego kanału telegram