Skip to content

Jak przesłać wiadomość do innego użytkownika Facebooka? – iOS, Android i Mac

22 de grudzień de 2021

Wśród platform komunikacyjnych, z których jedną jest trendem, jest Messenger, wynika to z łatwości użytkowania, którą oferuje. Istnieje kilka funkcji, które daje nam ta aplikacja i jest to moc przekazywać wiadomości z czatu do innych osób i to właśnie wyjaśniliśmy w tym samouczku.

W jaki sposób można udostępniać wiadomości kilku osobom jednocześnie?

Aplikacja Messenger jest jedną z pierwszych platform komunikacyjnych używanych na świecie, istnieje funkcja, która jest mało znana osobom, które z niej korzystają, a to jest wyślij wiadomość do wielu osób w tym samym czasie. Aby to zrobić, musisz postępować zgodnie z tymi sugestiami.

 1. Otworzysz aplikację Messenger z telefonu.
 2. Na ekranie głównym aplikacji zobaczysz ikonę ołówka w prawym górnym rogu, którą naciśniesz, jest to ikona „Nowy czat”.
 3. Teraz w pasku pisania napiszesz wiadomość, którą chcesz wysłać do wszystkich tych kontaktów.
 4. Następnie wybierzesz wszystkich swoich znajomych z Facebooka w części „Do”, tutaj wybierzesz wszystkich, którzy otrzymają tę wiadomość przez Messengera.

Jak przekazać wiadomość na Facebooku do innego użytkownika Facebook Messenger?

Coś wspólnego, co mają wszystkie te aplikacje i jest to możesz przekazywać wiadomości, filmy, zdjęcia lub notatki głosowe wysłane na inny czat niż ten, na którym się znajdujesz.

Dlatego jeśli nie wiesz, w jaki sposób wiadomości są przekazywane z jednego czatu na drugi, powiemy Ci, który jest wskazana procedura, aby to osiągnąć. Nie ma to znaczenia, czy próbujesz go ze strony Facebooka, czy z aplikacji mobilnej na telefony.

Z Facebookiem z przeglądarki na PC

Jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z konta Facebook na komputerze i chcesz przekazać niektóre wiadomości z Messengera do innego z kontaktów, możesz to zrobić w ten sposób:

 1. Zgodnie z oczekiwaniami, musisz otworzyć swoje konto na Facebooku na swoim komputerze z przeglądarki internetowej.
 2. W prawym górnym rogu ekranu będziesz obserwować cztery ikony, a z nich naciśniecie Posłańca, który jest trzecim od prawej do lewej.
 3. Teraz zobaczysz lista czatów, które prowadzisz na Messengerze i wejdziesz na czat, na którym znajduje się wiadomość, którą chcesz przekazać
 4. Umieścisz kursor myszy nad wiadomością, którą chcesz wysłać, po jednej stronie zobaczysz trzy kropki i klikniesz na nie.
 5. Tutaj zobaczysz opcję „Wyślij ponownie”, którą zamierzasz nacisnąć. Tutaj zobaczysz listę swoich znajomych i najpierw będą oni z tymi, z którymi masz najwięcej interakcji.
 6. Po prawej stronie nazwy tego kontaktu zobaczysz przycisk wysyłania i go naciśniesz.

osoba korzystająca z komputera

W ten sposób wiadomość zostanie już odebrana przez osobę, do której ją wysłałeś. Jeśli otrzymasz niewłaściwy kontakt po naciśnięciu przycisku wysyłania, będziesz mógł cofnąć akcję, ale musi to być szybkie, klikając przycisk „Cofnij”, który będzie taki sam, jak ten, który nacisnąłeś w celu ponownego wysłania wiadomość. Aby zrobić to sam będziesz miał około trzech sekundJeśli zdasz sobie z tego sprawę za późno, będziesz musiał przejść do czatu i anulować wysyłanie wiadomości.

Prześlij wiadomość z aplikacji mobilnej

Jeśli jesteś z aplikacji Messenger, będzie to znacznie łatwiejsze. Dobro ta aplikacja jest prawie identyczna zarówno na iPhonie, jak i na Androidzie, więc te kroki, których Cię nauczymy, posłużą Ci w jednym z dwóch systemów operacyjnych.

 1. Wejdź do aplikacji Messenger na swoim telefonie.
 2. Teraz przejdziesz do czatu, na którym znajduje się wiadomość, którą chcesz przekazać.
 3. Na czacie zlokalizujesz wiadomość, którą udostępnisz, i zostawisz ją wciśniętą przez kilka sekund.
 4. Teraz zobaczysz opcję „Naprzód” i naciśniesz ją.
 5. Stąd zobaczysz listę kontaktów, z którymi wchodzisz w interakcję na tej platformie i wybierzesz ten, do którego chcesz wysłać wiadomość.

osoba korzystająca z telefonu komórkowego

Jakie kroki należy wykonać, aby przekazać wiadomość innym użytkownikom Facebooka?

Ty też prawdopodobnie chcesz przekazać wiadomość z Messengera do różnych kontaktów, z którymi najczęściej się kontaktujesz. Dlatego pokażemy Ci, jak to zrobić.

Umieść wielu odbiorców

Aby wykonać tę czynność, będziesz musiał wykonaj kroki które wskażemy poniżej:

 1. Wejdziesz do aplikacji Messenger.
 2. Teraz wejdziesz na czat, na którym będzie wiadomość, którą prześlesz dalej.
 3. Zostawisz tę wiadomość wciśniętą i klikniesz „Prześlij dalej”. Tutaj naciśniesz przycisk wysyłania, który znajduje się obok nazwy kontaktów, do których chcesz wysłać wiadomość.

Jeśli chcesz przekazać link do Facebooka, to dlatego, że oczywiście otrzymałeś go jako wiadomość na czacie. Więc jeśli myślisz o przekaż go innym osobom z Messengera, kroki, które wyjaśniliśmy wcześniej, pomogą Ci wysłać link do innych osób.

dołącz do naszego kanału telegram