Skip to content

Jak przesłać i zapisać swój identyfikator lub DNI za pomocą paszportu telegramu

2 de kwiecień de 2021

Telegram to aplikacja do Komunikuj się z innymi ludźmi podobnie jak WhatsApp; Jednak opcje oferowane przez Telegram nie są porównywane z żadną inną aplikacją. Podstawą, którą musimy powiedzieć, jest to, że masz do wyboru nie tylko wysyłanie tekstów, plików audio, obrazów lub naklejek, ale także pobieranie muzyki, seriali lub filmów.

Jest to aplikacja, która wykracza poza te szczegóły, o których właśnie wspomnieliśmy, ponieważ to tylko 40% wszystkich rzeczy, które można znaleźć w Telegramie. Poza tym jest to jedyna aplikacja, która na to pozwala tworzyć grupy lub kanały z około 200 000 osób aby móc nadawać ważne programy.

Dlaczego Telegram stał się tak popularny?

Telegram został uruchomiony w 2013 roku i zawsze powodował awarię wielki wpływ na wszystkich ludzi na całym świecie Biorąc pod uwagę wszystkie funkcje i sztuczki, które ma, ma obecnie ponad 180 milionów użytkowników. Dobrym szczegółem tej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych jest to, że można ją zainstalować na komputerze i jednocześnie mieć otwarte konta.

Platforma tej niesamowitej aplikacji ma własny protokół, który umożliwia szyfrowanie rozmów użytkowników i zapewnia im większe bezpieczeństwo. W tej samej linii prywatność, którą oferuje, nie ma sobie równych; Możesz nawet wybrać spośród swoich kontaktów, kto może zobaczyć informacje o Twoim profilu, a kto nie.

Fakt, że to samo konto można otworzyć na różnych urządzeniach, wynika z oferowanej przez nią usługi w chmurze z dużą ilością miejsca na dowolne informacje. I podobnie jak inne podobne media, umożliwia tworzenie skrótów do czatu i skonfiguruj każdy z nich osobno.

Istnieje również opcja automatycznego usuwania wiadomości po opuszczeniu czatu. Możesz też prowadzić tajne rozmowy bez obaw; lub możesz zachować prywatność swoich rozmów umieszczenie kodu lub hasła aby wejść na czat.

Teraz chcemy również wyjaśnić nową usługę, którą Telegram przedstawił w swoich najnowszych aktualizacjach i jak możesz z niej korzystać w 100%, mówimy o opcji Telegram Passport.

Jak przesłać swój identyfikator do paszportu telegramu?

Po pierwsze, dowiedzmy się, o co chodzi w tej nowej aktualizacji; Jest to usługa uwierzytelniająca, która będzie czekała na podanie naszych danych i potwierdź, że jesteś prawdziwą osobą. Dzięki tej usłudze możemy zarejestrować się na dowolnej stronie internetowej bez konieczności każdorazowego uzasadniania tego, ale Telegram bezpiecznie udostępni dane.

Aby rozpocząć tę identyfikację, należy przeprowadzić weryfikację w 2 krokach Telegrama, jest to aktywowane w ustawieniach aplikacji. Uzyskujesz do niego dostęp i wybierasz „Prywatność i bezpieczeństwo” iw opcji „bezpieczeństwo” Weryfikację wykonujesz za pomocą hasła i e-maila w celu potwierdzenia.

Po wykonaniu tej czynności możesz przejść przez proces paszportu telegramu; Odbywa się to w witrynie Telegram, w której można odznaczyć dowolną opcję, której udostępnianie nie wydaje się konieczne.

ekran telegramu paszportowego

Następnie wybierz „Zaloguj się przez Telegram” i wybieramy „Telegram” gdzie poproszą nas o klucz, który umieściliśmy w weryfikacji oraz e-mail wraz z numerem telefonu do potwierdzenia. Gdy to zrobisz, musisz przejść do konfiguracji, w której pojawi się opcja Telegram Passport w opcji „Boty i witryny”.

W tej opcji pojawią się dane, które podaliśmy wcześniej, czyli informacje prywatne, które zostały potwierdzone mailem i numerem telefonu. Dostarczenie i zapisanie wszystkich tych informacji w chmurze Telegram będzie bardzo pomocne w przyszłości, aby przyspieszyć każdy proces.

Jakie inne usługi oferuje Telegram?

Wśród wszystkich usług możemy wspomnieć, że są uderzające i że wielu z nich korzysta; po pierwsze, Płatności, usługa, z którą możesz dokonywać płatności za pośrednictwem aplikacji z botami. Istnieje również Gmailbot, który jest znany jako podstawowy klient Gmaila Google, ale jest obsługiwany przez własne wsparcie Telegrama.

Kolejną uderzającą usługą jest TDlib; Co to jest biblioteka programistyczna typu open source w którym można tworzyć boty i aplikacje opracowane przez tę platformę. Telegraf; Usługa telegramu umożliwiająca pisanie i publikację tekstów, akceptowana również przez bota odpowiedzialnego za zarządzanie nimi.

dołącz do naszego kanału telegram