Skip to content

Jak przesłać filmy z galerii do LIKEE? – Udostępnij swoje dzieła

20 de styczeń de 2022

Platforma LIKEE to sieć społecznościowa, która choć działa od niedawna, zdołała dorównać najpopularniejszym obecnie portalom społecznościowym, takim jak TikTok i Instagram. Ta aplikacja umożliwia między innymi nagrywanie i edycję krótkich filmów za pomocą różnych oferowanych narzędzi (m.in. etykiety, muzyka, kolory) oraz transmisje na żywo. W tym samouczku nauczymy Cię jak przesyłać filmy z tej nowej platformy.

Jakie są kroki, aby przesłać film z galerii do LIKEE?

Popularność nowej platformy LIKEE polega na tym, że oferuje szereg działań, które pozwalają w łatwy i prosty sposób publikować swoje filmy. Aby opublikować wideo z galerii, kliknij rysunek kamery i kliknij opcję Prześlij, po zakończeniu procesu edycji dotknij „Wyślij ponownie” i gotowe.

Z urządzenia mobilnego

 1. Przechodzimy do Aplikacji, jeśli nie jesteś zarejestrowany, tworzysz konto LIKEE i wchodzisz do środka zwizualizujemy nasze profil platformy.
 2. Wybieramy, gdzie pojawia się ikona z obrazem aparatu w kolorze różowym. Po naciśnięciu aparatu pojawi się komunikat „Wstrzymane odtwarzanie wideo”, a na ekranie pojawią się filmy zapisane w galerii.
 3. Wybierasz wybrany plik wideo i klikasz Dalej, a następnie musisz poczekać, aż wideo zostanie całkowicie pobrane, aż osiągniesz 100%.
 4. Po pobraniu filmu kliknij słowo „Dalej”, a zobaczysz odtwarzanie wybranego filmu. Na tym ekranie możesz edytować lub umieścić żądany komentarz, a następnie kontynuować naciskanie Dalej, aby przejść do zakładki „Opublikuj”.
 5. Po wejściu do publikowania możesz umieścić tytuł, który chcesz umieścić na okładce filmu i kliknąć opcję „Dalej”.
 6. Następnie pojawi się na ekranie, jeśli chcesz, aby był publiczny lub prywatny, wybierz jedną z preferencji. Aby zakończyć, dotknij „Dalej” i rozpocznie przesyłanie wideo do Twojego profilu.
 7. Aby sprawdzić, czy film lub zdjęcie zostało poprawnie przesłane, możesz przejść do swojego profilu, a zobaczysz nową publikację.

W przeglądarce na komputerze

 1. Najpierw musisz zalogować się do LIKEE i przejść do prawego górnego marginesu gdzie pojawia się sekcja Więcej, naciśnij , a pojawi się wybór i wybierz opcję „Załaduj wideo”.
 2. Obraz logowania pojawi się na ekranie, w tym celu musisz wprowadzić numer telefonu komórkowego, aby wysłać kod weryfikacyjny.
 3. Umieść otrzymany kod weryfikacyjny na telefonie komórkowym, a następnie naciśnij Potwierdź, a na ekranie pojawią się filmy wideo.
 4. W „Prześlij filmy” naciskasz „Dodaj”, a pojawi się menu komputera, w którym wybierasz w galerii wybrany film i przejdź do jego przesłania.

animowana osoba korzystająca z komputera

Jak zrobić film Likee ze zdjęciami ze swojej galerii?

W LIKEE bardzo łatwo jest zrobić film ze zdjęciami z Twojej galerii, tutaj pokazujemy Ci krok po kroku:

 1. Przechodzimy do wejdź do aplikacji i wybierz, gdzie pojawi się różowa ikona kamery wideo.
 2. Naciskając galerię pojawi się, w której wybierzesz zdjęcia, które chcesz umieścić w swoim filmie, możesz także dołączyć naklejki, muzykę i inne efekty.
 3. Na koniec przystępujesz do edycji zdjęć, na tym ekranie pojawi się seria narzędzi, które pozwolą Ci dostosować zdjęcia, które umieścisz w swoim filmie, a także umieść audio i inne różnorodne opcje, że przy wyborze wybierzesz swoje preferencje.

Gdzie możesz dodać efekty, aby spersonalizować swój film na tej platformie?

Platforma LIKEE umożliwia dostosowanie filmów do własnych upodobań, oferuje ponad 250 efektów specjalnych, aby uzyskać dostęp do tych opcji po utworzeniu filmu lub zdjęcia lub po prostu po wyjęciu go z galerii, Edytor pojawi się na ekranie gdzie możesz wprowadzić każdą kategorię i wprowadzić żądaną modyfikację.

Wśród opcji jest zmiana koloru, przyspieszenie obrazu, intensyfikacja akcji, tworzenie filmów ze starym efektem, zmiana wyglądu ulubionego artysty, tworzenie skryptów, umieszczanie dźwięku lub ulubionej muzyki. Jest tak wiele opcji, do których masz dostęp, dzięki którym będziesz się dobrze bawić, a nawet możesz dzielić się ze znajomymi, po wybraniu naciśnij Dalej a wszystkie zmiany wprowadzone w filmie lub zdjęciu zostaną zapisane.

edytuj podobny film z aplikacji

Jak oznaczyć inną osobę w filmie LIKE?

Po wpisaniu LIKE, wybierz film lub zdjęcie, spersonalizuj je zgodnie z własnymi upodobaniami i naciśnij Opublikuj, pojawi się ekran z opcją Otaguj przyjaciela, naciśnij , a pojawią się Twoje kontakty i kliknij „Wybierz osobę, której chcesz udostępnić swój film lub zdjęcie”.

Jak zapisywać filmy prywatnie w tej aplikacji?

Po wykonaniu kroków przesyłania filmu, zmodyfikowaniu go zgodnie z własnymi upodobaniami i pojawieniu się na ekranie Publikuj, możesz umieścić żądany tytuł lub komentarz, klikając przycisk Dalej, a pojawi się on na ekranie, jeśli chcesz, aby był publiczny czy prywatny?, dajesz opcję prywatności i tylko Ty lub wybrane przez Ciebie osoby możecie oglądać Twoje filmy lub zdjęcia. Podobnie pozwala blokować inne niechciane osoby i konfigurować treści widoczne dla innych użytkowników.

dołącz do naszego kanału telegram