Skip to content

Jak przesłać edytowane filmy TikTok na Instagram, aby uzyskać więcej obserwujących?

9 de grudzień de 2021

Instagram i TikTok to dwie z najpopularniejszych sieci społecznościowych z klipsami na świecie. Każda z tych aplikacji oferuje specyficzne i wszechstronne funkcje podczas edycji elementów wideo, ale biorąc pod uwagę proces tworzenia klipu, wygodnie jest mieć akcja pozwalająca na synchronizację obu kont. Z tego powodu zarówno TikTok, jak i Instagram umożliwiają udostępnianie treści jednej platformy na drugiej, jeśli możesz zastosować niezbędny proces.

Co należy zrobić, aby połączyć Instagram z TikTok i przesłać filmy na oba konta?

Proces uzyskiwania dostępu do opcji ustawienia połączenie między Twoim kontem na Instagramie a kontem TikTok, jest zakotwiczony w urządzeniu, z którego korzystasz. Ta synchronizacja między sieciami społecznościowymi pozwoli Ci udostępniać treści jednocześnie na obu kontach i z dowolnego komputera.

Dzięki aplikacjom

Musisz wejść do aplikacji TikTok na swoim urządzeniu i przejść do sekcji „Profil” na platformie, w dolnym rogu okna. Tam musisz dotknąć pola oznaczonego jako „Edytuj profil„a następnie wybierz opcję „Dodaj swój profil na Instagramie do swojego konta TikTok”.

Zostaniesz przekierowany do okna głównego Instagrama, więc będziesz musiał zalogować się przy użyciu informacji o swoim koncie. Następnie interfejs aplikacji zapyta, czy chcesz autoryzować połączenie między obiema platformami. Musisz potwierdzić i autoryzować link, dotykając pola „Autoryzuj”. W ten sposób możesz przesyłać filmy, które edytujesz w TikTok w obu aplikacjach jednocześnie.

Z komputera z systemem Windows lub Mac

Funkcje oferowane przez interfejs TikTok na swojej platformie internetowej są zasadniczo podstawowe i chociaż niektóre są dość praktyczne, możliwość połączenia konta TikTok z kontem na Instagramie nie jest dostępna. W związku z tym, będziesz musiał uzyskać dostęp do aplikacji mobilnej aby zsynchronizować oba konta.

Jak usunąć markę TikTok z filmu, który zamierzasz przesłać na Instagram?

Chociaż TikTok umożliwia pobieranie filmów, które edytujesz lub nagrywasz na swojej platformie, na urządzeniu, zachowują znak wodny podczas odtwarzania. Z tego powodu opracowano aplikacje i witryny innych firm w celu usunięcia znaku wodnego z filmów TikTok.

pobierz wideo z tiktok

 • Kapwing: Jest to strona internetowa, z której możesz korzystać za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub komputera, aby pozbyć się znaku wodnego wideo. Aby zastosować proces, musisz opublikować wideo na swoim koncie TikTok.
  1. Najpierw musisz zlokalizować film, z którego chcesz usunąć oznaczenie, i wybrać odpowiednią opcję „Udostępnij”, a następnie „Skopiuj adres linku” do filmu.
  2. Musisz wejść na oficjalną stronę Kapwing i wklej adres linku do swojego filmu na TikTok w odpowiednim polu.
  3. Zaznacz pole „Pobierz” oraz opcję „Bez znaku wodnego” lub „Bez znaku wodnego”.
  4. Film zostanie pobrany na Twój komputer i możesz go udostępnić w dowolnej sieci społecznościowej.
 • Usuń i dodaj znak wodny: Ta aplikacja usuwa logo z filmu TikTok, który zapisałeś na swoim urządzeniu mobilnym.
  1. Wejdź do aplikacji Usuń i dodaj znak wodny i dotknij pola odpowiadającego „Wybierz wideo”.
  2. Musisz wybrać opcję przeznaczoną do „Usuń logo” z filmu.
  3. Wśród dostępnych elementów, które zostaną wyświetlone, będziesz musiał wybrać odpowiedni film, z którego chcesz usunąć znak wodny.
  4. Twój film TikTok będzie odtwarzany bardzo wolno, będziesz musiał przesuń prostokąt, aby usunąć logo i umieszczaj go na nim za każdym razem, gdy pojawia się w odtwarzanym wideo. Możesz go przenieść w dowolne miejsce na ekranie, gdzie go potrzebujesz.
  5. Wybierz opcję „Zapisz”, aby plik wideo został zapisany na urządzeniu. Możesz uzyskać do niego dostęp ze swojej galerii i będzie dostępny do udostępniania w dowolnym miejscu.

Jak możesz udostępniać swoje filmy TikTok swoim obserwatorom na Instagramie?

W przypadku, gdy proces łączenia między obiema platformami nie powiódł się dla Ciebie lub wolisz nie synchronizować kont w celu udostępniania treści. Nadal możesz uzyskać dostęp do niektórych alternatyw, które pozwolą Ci udostępniać treści TikTok na innych platformach, takich jak obserwujący na Instagramie.

Prześlij link

Możesz umieścić przycisk linku na swoim profilu na Instagramie, który przekierowuje do Twojego profilu na TikTok lub do jednego z Twoich filmów na platformie. Aby to zrobić, musisz wejść na swoje konto TikTok i znaleźć film, który chcesz promować na swoim Instagramie, aby wybierz opcję „Udostępnij”. Tam będziesz musiał wybrać sekcję, która pozwala na „Kopiuj adres linku”.

telefon z aplikacją tiktok

Jeśli wolisz umieścić w przycisku linku adres do swojego profilu w TikTok, musisz przejść do swojego „Profilu” w TikTok i dotknąć trzech pionowych kropek w górnym rogu. Wśród dostępnych opcji wybierz tę odpowiadającą „udostępnij profil” i skopiuj adres linku.

Po skopiowaniu adresu linku musisz wejść na Instagram i „Edytuj swój profil”. Teraz w polu „witryna” musisz wkleić adres linku że skopiowałeś i zapisałeś swoje ustawienia. W ten sposób każdy obserwator na Instagramie może zobaczyć Twoje treści w TikTok, dotykając linku.

Udostępnij swój TikTokcode

Aby uzyskać dostęp do kodu QR swojego konta TikTok, musisz wejść do sekcji „Konto”, po dotknięciu trzech pionowych kropek w swoim profilu TikTok. Tam wybierz opcję „Kod QR”, a zostanie on wyświetlony na ekranie.

Aby udostępnić go na swoim koncie na Instagramie swoim obserwatorom, możesz zrobić zrzut ekranu o kodzie. W ten sposób możesz udostępnić go na swoim kanale na Instagramie lub jako historię dla swoich obserwujących, aby zeskanować kod QR swojego konta, aby znaleźć Cię w domenie TikTok.

dołącz do naszego kanału telegram