Skip to content

Jak przeprowadzić weryfikację na moim osobistym lub firmowym koncie Instagram?

19 de grudzień de 2021

Zwykle konta w sieciach społecznościowych są bardzo podatne na inne osoby, które wchodzą bez pozwolenia i wykorzystują je do niewłaściwych celów, dlatego zaleca się zweryfikowanie sieci społecznościowych, a tym samym lepszą ochronę informacji w sieci społecznościowej, w przypadku posiadanie wymaganych obserwujących. Jeśli zastanawiałeś się, jak przeprowadzić tę weryfikację, w poniższym artykule Spójrz, jak to się robi, poprowadzimy Cię tak, aby to zrób to w łatwy, szybki i bezpieczny sposób.

Jakie wymagania potrzebujesz, aby móc zweryfikować swoje konto na Instagramie?

Jeśli chcesz zweryfikować swoje konto na Instagramie, aby mieć większą ochronę i upewnić się, że inne osoby nie wchodzą na nie bez pozwolenia, musisz spełnić szereg obowiązkowych wymagań, taka weryfikacja jest przeprowadzana aby uwierzytelnić swoje kontoMoże to być, jeśli jesteś normalną osobą, sławną osobą lub marką jakiejś firmy.

Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zostanie umieszczony na Tobie niebieski znacznik wyboru, który pojawi się tuż obok Twojego imienia i nazwiska, dzięki czemu Twoje konto będzie wyglądało na bardziej legalne i formalne. To są obowiązkowe wymagania.

Odpowiednia liczba subskrybentów

Aby móc zweryfikować swoje konto na Instagramie będziesz musiał mieć minimum 10 000 obserwujących, obowiązkowe jest, aby były one całkowicie legalne, a nie fałszywe. Jeśli zweryfikujesz, że Twoi obserwatorzy są fałszywi, weryfikacja nie powiedzie się.

Aktywuj weryfikację dwuetapową

Jeśli chcesz aktywować weryfikację dwuetapową i osiągnąć wyższy poziom bezpieczeństwa logowania, proces jest bardzo prosty, wystarczy wykonać następujące czynności procedura spełnienia wymagań oraz że procedura zakończyła się powodzeniem:

 1. Wejdź do aplikacji Instagram, możesz to zrobić z urządzenia z systemem Android lub iOS.
 2. Po wejściu do środka wprowadź konto, które chcesz zweryfikować.
 3. Teraz musisz wprowadzić ustawienia swojego konta.
 4. Na tej liście znajdziesz opcję bezpieczeństwa, Kliknij na nią.
 5. Tutaj otworzysz kilka nowych opcji, musisz kliknij Uwierzytelnij w dwóch krokach.
 6. Ta akcja rzuci Cię na dwie opcje:
  1. SMS z numerem powiązanym z Twoim kontem.
  2. Aplikacja uwierzytelniająca.
 7. Naciśnij ten, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz to zrobić z obydwoma, jeśli chcesz.

Aktywacja weryfikacji jest obowiązkowym wymogiem w celu zweryfikowania wspomnianego konta. Jeśli go nie aktywujesz, ta akcja nie zostanie wykonana i zostanie odrzucona tylko Tobie.

Konto musi być prawdziwe

Istnieje wiele osób, które tworzą konta-widmo w celu sabotażu lub w innym celu, jeśli Twoje konto jest jednym z nich, nie będziesz w stanie go zweryfikować, ponieważ do tego będą potrzebne dane osobowe, gdzie jeśli Twoje konto nie jest prawdziwe, aplikacja to zauważy zaakceptuj weryfikację.

 Weryfikacja konta na Instagramie

Jak poprosić o weryfikację swojego konta na Instagramie z komputera?

Aby zweryfikować swoje konto na Instagramie z komputera, musisz najpierw spełnić wymagania, upewniając się, że jeśli są w porządku, możesz wykonać następujące kroki:

 1. Wprowadź swoje konto na Instagramie z komputera, jeśli masz więcej zarejestrowanych kont, musisz mieć pewność, że wpisałeś ten, który musisz zweryfikować.
 2. W prawym górnym rogu znajdują się trzy pionowe paski w kształcie wiersza, kliknij je. To są ustawienia Twojego konta.
 3. Następnie wprowadź ustawienia, znajduje się na końcu tej listy.
 4. Teraz musisz kliknąć opcję Konta.
 5. Tutaj zobaczysz kilka nowych opcji, kliknij weryfikację żądania.
 6. Teraz musisz wypełnić formularz, o który cię tutaj poproszą. W tym miejscu musisz podać swoje dane osobowe i wypełnić pola, które Ci tutaj dają w formie pytania.
 7. Kiedy skończysz to wypełniać, musisz nacisnąć wyślij i to wszystko, poczekaj, aż udzielą ci odpowiedzi na twoją prośbę sprawdzać.

Wypełnianie formularza zgłoszeniowego

Format prośby o weryfikację nie jest skomplikowany, po prostu musisz być tak szczery, jak to możliwe, aby ci uwierzyli i mogą zaakceptować weryfikację, znajduje się w nim szereg obowiązkowych danych, które należy wprowadzić, są to:

wypełnij formularz weryfikacyjny

 • Pełne imię i nazwisko: Każdy obywatel ma imię i nazwisko, które jest już zarejestrowane w kraju, w którym się urodziłeś, to jest to, które musisz podać w weryfikacji bez błędów.
 • Twój alias: Alias ​​to zwykle to, jak jesteś znany, pseudonim, nazwa marki, użytkownik, którego masz na Instagramie. Musi to być imię lub słowo, pod którym inni ludzie cię rozpoznają. Przykład, jeśli jesteś znany pod drugim imieniem, musisz to tutaj umieścić.
 • Kategorie: To wymaganie jest sposobem na zdefiniowanie twojego konta, musisz określić, o czym będą twoje treści, aplikacja da ci kilka opcji, są to:
  • Aktualności.
  • Media społecznościowe.
  • Depozyty.
  • O modzie.
  • Muzyka.
  • Jakiś rodzaj rozrywki.
  • Polityka.
  • Rząd.
  • Wpływać.
  • Biznes.
  • Organizacja.
  • Blogger
 • Musisz wpisać kopia twojego oficjalnego dokumentu tożsamości lub coś, co Cię identyfikuje: ma to na celu zweryfikowanie Twoich danych i aby aplikacja mogła upewnić się, że nie przechowujesz danych, upewnij się, że kopia identyfikacyjna jest czytelna i masz te same dane, co Twoje imię i nazwisko.

Jak długo może potrwać Instagram, aby zweryfikować Twoje konto?

Nie jest określony czas na otrzymanie weryfikacjiJest to trochę czasochłonne, ponieważ aplikacja musi mieć pewność co do Twoich danych, aby zaakceptować Twoją prośbę. Weryfikacja konta jest bezpłatna i nie będą wysyłać Ci żadnych e-maili. Kiedy już to zrobisz i zaakceptujesz, poinformują Cię o tym z sieci społecznościowej, w ten sam sposób, jeśli Cię odrzucą, poinformują Cię również i wyjaśnią dlaczego.