Skip to content

Jak przenieść zdjęcie Snapchata do WhatsApp — różne metody

20 de grudzień de 2021

Snapchat to kompletna aplikacja, która oferuje swoim użytkownikom filtry do robienia zdjęć; te zdjęcia można udostępniać w mediach społecznościowych Podobnie jak WhatsApp, możesz robić zdjęcia za pomocą Snapchata i udostępniać je znajomym lub dodawać je do swoich statusów WhatsApp.

Poza tym; Snapchat to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów oraz ma opcję przesyłania zdjęć do swoich historii dostępnych na platformie na okres 24 godzin.

Gdzie są zapisywane zdjęcia pobrane ze Snapchata?

Jeśli chcesz pobrać zdjęcie ze Snapchata; powinieneś wiedzieć, że aplikacja ma środki, aby uniknąć tego działania, chociaż środki te można łatwo zignorować. Możesz użyć zewnętrznego programu do pobrania Snaps bez wysyłania powiadomień o tym.

Na przykład aplikacja „Casper” umożliwia pobieranie zdjęć z witryn lub aplikacji, które nie mają włączonej tej opcji ze względu na środki bezpieczeństwa lub po prostu dlatego, że witryna nie ma takiej opcji. Jednak ta aplikacja nie jest dostępna w Sklepie Play; więc musisz uciekać się do witryny aplikacji poza Google Play.

Powinieneś to wiedzieć, wchodząc na tę stronę, aby pobrać aplikację; Musisz włączyć uprawnienia do „Nieznanych źródeł” w ustawieniach telefonu komórkowego. Ta funkcja chroń swój telefon komórkowy przed niebezpieczeństwem podczas pobierania aplikacji i plików z nieautoryzowanych witryn. Jednak witryna, do której musisz przejść, aby pobrać „Casper”, to zaufany sklep z aplikacjami na Androida o nazwie „APKMirror”.

Podczas uzyskiwania dostępu do witryny i pobierania najnowszej wersji „Casper” należy uzyskać dostęp do powiadomienia o pobieraniu i kliknąć je, aby rozpocząć instalację programu na telefonie komórkowym. Teraz musisz utworzyć konto Google który będzie używany tylko dla Casper; Gdy to zrobisz, przejdź do Casper i wprowadź dane swojego nowego konta Google, aby aplikacja uwierzytelniła się za pomocą Snapchata.

Teraz musisz poszukać Snapa, który chcesz pobrać na swoje urządzenie; Przejdź do Casper i zobacz listę ostatnich Snapów, możesz uzyskać dostęp do menu, naciskając trzy paski w lewym górnym rogu, aby zobaczyć historie, do których masz dostęp. Klikając historię, będziesz mógł zobaczyć poszczególne Snapy, które są w historii. Naciśnij Snap, aby go pobrać i będzie przechowywany w Casper.

Jeśli chcesz, aby Snap został zapisany na telefonie komórkowym; naciśnij przycisk pobierania u góry podczas otwierania Snap. Teraz możesz uzyskać dostęp do „Zapisanych Snapów” w menu, aby wyświetlić Snapy, a także możesz je znaleźć w folderze „io.casper.android” w pamięci telefonu komórkowego.

Jak zrobić migawkę Snapa?

Nie ma potrzeby uciekania się do programów zewnętrznych; Funkcja robienia zrzutów ekranu pozwala uchwycić szczegóły obecne na bieżącym ekranie, od zdjęć po tekst, zrzuty ekranu są niezwykle przydatne do przechwytywania obrazu bez konieczności jego pobierania. Chociaż ze względów bezpieczeństwa; zrzuty ekranu są mile widziane przez aplikację Snapchat. Może nie wiedziałeś, ale otrzymasz powiadomienie jeśli ktoś przechwytuje Twoje Snapy.

Na telefonie z Androidem

Jeśli masz telefon komórkowy z Androidem, sposobem na zrobienie zrzutu ekranu jest zwykle jednoczesne naciśnięcie przycisku zmniejszania głośności i przycisku wyłączania; oba przyciski są po bokach telefonu komórkowego.

zrzut ekranu na Androidzie

Możesz stwierdzić, że zrzut ekranu został wykonany, gdy zauważysz błysk na ekranie, usłyszysz dźwięk przechwytywania lub zobaczysz jakąś zmianę na ekranie. Jak wspomniano powyżej, jeśli zrobisz zrzut ekranu Snapa wysłanego przez znajomego, otrzyma on powiadomienie, że zrobiłeś zrzut ekranu jego zdjęcia. To samo dzieje się, gdy ktoś zrobi zrzut ekranu twoich Snapów, otrzymasz powiadomienie.

Z urządzenia z systemem iOS

Z telefonu komórkowego z systemem iOS sposób robienia zrzutu ekranu różni się tak, jak robi to Android; w związku z tym, aby zrobić zrzut ekranu z telefonu komórkowego z systemem iOS, musisz nacisnąć przycisk start i przycisk wyłączania w tym samym czasie, dopóki nie zobaczysz, że przechwytywanie zostało wykonane.

zrzut ekranu na iPhonie

Zdjęcia przesłane przez Snapchata są chwilowo widoczne; po otwarciu Snapa masz mało czasu, aby go zobaczyć i w tym krótkim czasie możesz zrobić zrzut ekranu: wiedząc o tym, powiadomienie o tym jest nieuniknione.

Niemniej jednak; Jest mała sztuczka, aby pominąć powiadomienie o przechwyceniu, musisz załadować Snap i ustawić telefon w „trybie samolotowym” w momencie robienia przechwytywania, to pozwala obejście wykrywania złapania.

Jak wysłać przystawkę do znajomego na WhatsApp?

Mogą wysyłaj swoje Snapy przez WhatsAppPo zrobieniu zdjęcia musisz nacisnąć ikonę strzałki w prawej dolnej części ekranu, wybrać WhatsApp jako odbiorcę i wybrać kontakt, który je otrzyma, lub przesłać je do swojego statusu.

eksportuj snapy do WhatsApp

Możesz również wysłać zdjęcie z rolki Snapchata, robiąc zdjęcie i zapisując je, przejdź do „Wspomnienia” i wybierz zdjęcie do wysłania i otwórz je, naciśnij trzy punkty w prawym górnym rogu i wybierz „Eksportuj Snap”; Teraz wybierz aplikację WhatsApp i wybierz znajomych, do których zamierzasz ją wysłać, możesz również wysłać go do swojego statusu WhatsApp.

Jak użyć wysyłania bomb WhatsApp, aby ponownie wysłać snap?

Ta metoda pozwala wysłać zdjęcie przez WhatsApp i to, że odbiorca Widzę to tylko raz; wtedy zdjęcie zostanie automatycznie usunięte z czatu.

wyślij bombę na WhatsApp

Aby to zrobić, musisz wybrać Snap do wysłania i przed wysłaniem naciśnij ikonę „1” Aby aktywować tę opcję, teraz naciśnij przycisk wysyłania i to wszystko; można go obejrzeć tylko raz.

dołącz do naszego kanału telegram