Skip to content

Jak przekonwertować pliki PDF na JPG bez korzystania z programów na komputerze i telefonie komórkowym?

11 de Listopad de 2021

Właściwa obsługa dokumentów tekstowych zawsze była bardzo ważna, ale nie da się tego ukryć wszyscy nauczyli się obsługiwać dokumenty z wirtualnymi zajęciami. Dokumenty PDF i DOCX są najczęściej używane do zadań, a także do wyświetlania ekskluzywnych treści.

Pliki PDF są używane częściej niż jakikolwiek inny dokument, ponieważ ich zawartość nie może być w żaden sposób edytowany. Ci, którzy obecnie uczą się na wirtualnych zajęciach, czasami muszą przekonwertować dokumenty PDF na obrazy.

Wyjaśnimy wkrótce jak przekonwertować dokument PDF w obrazie w formacie JPG, jakie są najlepsze strony internetowe do edycji dokumentów PDF i innych rzeczy.

Jakie strony najlepiej konwertować i modyfikować pliki PDF?

Programy do edycji lub modyfikacji dokumentów PDF często zawodzą okazują się bardzo przydatne i są też trudne w użyciu. Z tego powodu lepiej jest korzystać ze stron internetowych, które wykonują ten sam proces, aby nie stresować się nauką obsługi programu i robić wszystko szybko. Poniższe dwie witryny internetowe najlepiej sprawdzają się w edycji plików PDF:

Kocham PDF

I Love PDF Web pozwala robić wiele rzeczy z dowolnym dokumentem tekstowym bez względu na to, jak długo to trwa. W I Love PDF możesz konwertować dokumenty PDF na DOCX, łączyć wiele plików PDF, konwertować JPG na PDF, konwertować PDF na JPG, dzielić PDF, optymalizować PDF i nie tylko.

Każda z wyżej wymienionych rzeczy można z niego korzystać, rejestrując się w sieci I Love PDF, chociaż możesz zalogować się i korzystać z tych funkcji bez rejestracji.

Konwerter PDF

Konwerter PDF to rodzaj oprogramowania który umożliwia konwersję dokumentów PDF na różne typy plików, takie jak JPG, DOCX czy XPS. Jedną z najlepszych alternatyw dla I Love PDF jest PDF Converter. Dlatego jeśli masz jakikolwiek problem z I Love PDF, masz do dyspozycji inną alternatywę.

Konwertując plik PDF na obraz JPG, musisz edytować rozdzielczość, aby poprawić jego ostrość. Gdy to zrobisz, obraz dokumentu PDF zostanie wyeksportowany w wysokiej rozdzielczości a jego jakość również będzie wysoka. Jest to bardzo ważne, aby ludzie mogli powiększać każdy z danych w dokumencie.

Co zrobić, aby przekonwertować pliki PDF na JPG na komputerze?

Jeśli chcesz przekonwertować plik PDF na plik JPG za pomocą komputera, musisz skorzystać z jednego z wyżej wymienionych narzędzi. Prawdę mówiąc, lepiej jest użyć I Love PDF, aby konwertuj pliki PDF niż korzystać z konwertera PDF. Zobaczmy teraz, jak przekonwertować dokument za pomocą tego narzędzia:

  • Aby rozpocząć, przejdź do witryny I Love PDF, przewiń w dół i poszukaj sekcji o nazwie „PDF do JPG”.
  • Teraz zobaczysz okno z napisem „Wybierz pliki PDF”, naciśnij je, aby dodać dokument, który chcesz przekonwertować na obraz.
  • Na koniec wybierz opcję „Obrazy na stronę” i zacznij od konwersji.

Kiedy zaczynasz konwersję dokumentu, jedyne, czego potrzebujesz, to poczekać, aż sieć zakończy cały proces, aby przetworzyć strony pliku PDF na obrazy JPG. Kiedy wszystko jest skończone sieć zaprezentuje Ci reklamę z napisem „Pobierz obrazy”, po prostu kliknij i wszystko będzie gotowe.

Jeśli jest to pojedyncza strona w dokumencie, konwerter internetowy dostarczy tylko jeden obraz. Gdy dokument ma kilka stron, I Love PDF daje plik ZIP ze wszystkimi skompresowanymi w nim obrazami. Aby zobaczyć je wszystkie wystarczy rozpakować plik a zobaczysz, że wszystkie obrazy w dokumencie są ostre iz przemyślaną rozdzielczością.

osoba korzystająca z telefonu komórkowego i komputera PC

Jak mogę przekonwertować plik z PDF na JPG za pomocą telefonu komórkowego?

Z telefonami komórkowymi tam sposób na konwersję stron z dokumentu PDF do obrazów JPG. Aby to zrobić, musisz skorzystać z tej samej strony internetowej, o której wspomnieliśmy wcześniej, kiedy rozmawialiśmy o tym, jak przekonwertować plik PDF na różne obrazy JPG.

Zacznij od wejścia na stronę „I Love PDF”, znajdź sekcję „PDF do JPG”, dodaj dokument PDF i przystąp do jego konwersji. Należy zauważyć, że jeśli rozdzielczość, z jaką I Love PDF eksportuje Twój obraz ma niską rozdzielczość, możesz użyć narzędzia do zmiany rozmiaru każdego z obrazów. Podczas zmiany rozmiaru obrazu zwiększa się jego rozmiar i ostrość, co znacznie poprawia jego jakość.