Skip to content

Jak przekonwertować obraz JPG na plik PDF? – Najlepsze aplikacje

29 de styczeń de 2022

Osoby, które pracują z obrazami i plikami lub chcą zapewnić lepszą jakość i większy komfort podczas otwierania dokumentów, drukowania ich itp., mogą zmienić się w obraz JPG w formacie PDF. Jest to bardzo przydatne podczas zapisywania dokumentów lub łatwiejszej edycji i być może dodawania adnotacji do plików PDF.

W tym artykule wyjaśnimy, jak przekonwertować obraz JPG na plik PDF. Ponieważ można to zrobić nie tylko za pomocą jednego typu programu, ale także kilku, zostaną one jasno wyjaśnione w całym artykule. Ponadto pojawi się sekcja, w której wyjaśni, jakich narzędzi online użyć w tym celu.

Jakich programów do edycji możesz użyć do konwersji plików JPG do formatu PDF?

Istnieje mnóstwo programów do edycji, których można użyć do konwersji pliku JPG na plik PDF. Ponieważ jest to bardzo popularne i używane dzisiaj, również pewne Aplikacje na telefon mają tę opcję. Ponadto tak popularne jest posiadanie obrazów w formacie JPG, że istnieją również sposoby na konwersję obrazów PNG do JPG.

Photoshop

Tworząc dokument w Photoshopie, pierwszą rzeczą jest znajomość obsługi aplikacji, z tym niewątpliwie musi sobie poradzić użytkownik, który za pomocą narzędzi tego systemu chce zmienić obraz JPG na PDF. Następnie, będąc w aplikacji lub narzędziu Photoshop jako program, musisz zlokalizować siebie i dobrze wykorzystać obraz, który już masz w JPG, aby przenieść go do pliku PDF.

Obraz mógł być już zaprojektowany i edytowany w tym profesjonalnym programie do projektowania i edycji. Oczywiście po wykonaniu tej pracy w interfejsie Photoshopa konieczne będzie zapisanie zmian. Następnie znajdując się w otwartym dokumencie, użytkownik powinien przejść do pliku i przejdź do sekcji Zapisz jako.

Po kliknięciu zapisz jako wyświetli się zakładka, pod którą wybierzesz adres ścieżki do zapisania pliku PDF. Można to zmienić dzięki rozwijanemu formatowi, w którym są opcje zapisywania plików? w komputerze. Stamtąd użytkownik będzie mógł wybrać i zmienić format JPG na PDF.

logo jpg na niebieskim tle

Adobe Acrobat

Podobnie jak Photoshop podczas edycji może zapisywać swoje pliki w dowolnym formacie, kiedy edytujesz coś w Adobe Acrobat, możesz również zmienić kształt formatu pliku. Jest to niezwykle ważne dla tych, którzy chcą później edytować swój plik PDF w innych rodzajach działań.

Co należy zrobić, aby zmienić format z Adobe Acrobat to: Otwórz program, poszukaj narzędzia o nazwie Popraw skany, to narzędzie znajduje się w prawym panelu programu. Podczas lokalizowania konieczne będzie użycie go i wraz z nim, wybierz plik do konwersji do PDF.

Po wybraniu pliku i edycji w programie tak, jak powinno to być zrobione normalnie, po prostu kliknij Zapisz plik. Aby to zakończyć, wyświetli szereg formatów, w których można go zapisać, użytkownik musi wybrać opcję PDF.

Jakich narzędzi online możesz użyć do konwersji obrazów JPG do formatu PDF?

Istnieje wiele narzędzi, dzięki którym można konwertować obrazy JPG do formatu PDF, takie jak PowerPoint. Jednak od tego momentu będą brane pod uwagę te, które są online. Dzięki nim znacznie łatwiej jest konwertować formaty.

laptop do edycji

Mały PDF

SmallPDF to internetowy konwerter plików. Dzięki temu użytkownicy będą mogli łatwo przekształcić format z jednego na drugi. Dzięki temu wystarczy przeciągnąć plik JPG, gdy znajdziesz się w konwerterze, a przechodząc do opcji rozmiaru, będziesz musiał kliknij teraz utwórz w PDF. W ten sposób zostanie nawrócony.

kochampdf

Wreszcie, Ilovepdf również próbuje konwertować pliki. Dlatego podczas odwiedzania tej strony możesz skorzystać z bezpłatnej usługi online. Dzięki temu będzie to proste i proste, wystarczy poszukać konwertera JPG na PDF w linii narzędzi, wykonać konwersję i zapisać. Po zebraniu wszystkich tych informacji zapisanie plików będzie łatwe i szybkie.

dołącz do naszego kanału telegram