Skip to content

Jak przekazywać wiadomości tekstowe i głosowe na Instagram – na Androida, iOS i PC

7 de październik de 2021

Jednym z założeń, z którego korzystają obecnie sieci społecznościowe, aby być na bieżąco, a tym samym zainteresować użytkowników, jest dostosowywanie się do ich potrzeb. Albo zezwól na to, co wcześniej nie było możliwe i to właśnie robi Instagram, sieć społecznościowa obrazów i filmów. A w tym artykule nauczymy Cię jak możesz przekazywać wiadomości głosowe i tekstowe na Instagramie z dowolnego urządzenia.

Jak już wiesz, Instagram to platforma, która skupia się głównie na wyświetlaniu zdjęć i filmów. Dozwolona jest każda funkcja z nim związana, taka jak przesyłanie zdjęć i filmów do swoich historii z galerii. Ale teraz aplikacja dodała nową opcję, w której możesz bez problemu przekazać wiadomość lub dźwięk, który wcześniej wysłałeś.

Jak wygląda procedura przekazywania wiadomości tekstowej Instagram Direct do innego kontaktu?

Opcja przesłania wiadomości bezpośredniej, którą udostępniłeś innemu znajomemu, jest teraz dostępna, ale wszyscy zadają pytanie w jaki sposób? I tutaj powiemy Ci, jakie kroki musisz wykonać, aby móc wykonać tę operację na komputerze PC oraz na urządzeniach z Androidem i iOS. Ale zanim nauczymy Cię tej praktycznej sztuczki, powiemy Ci, że nie ma możliwości przekierowania go bezpośrednio z Instagrama.

W związku z tym procedura, z której skorzystamy, będzie następująca, wejdź do aplikacji Instagram i rozpocznij sesję z komputera lub urządzenia mobilnego. Następnym krokiem będzie znalezienie i wybierz wiadomość, którą chcemy przekazać dalej. Po jego wybraniu wyświetli się małe menu, z którego wybierzemy opcję „Kopiuj tekst”.

Następnie należy wybrać kontakt i w obszarze, w którym wpisywane są wiadomości, należy nacisnąć i przytrzymać, aż pojawi się opcja wklejania. Wybierz go, a wiadomość zostanie wklejona, a następnie kontynuuj wysyłanie wiadomości. Widzisz, jak łatwo i prosto możesz przekazać wiadomość tekstową do innego kontaktu na Instagramie.

Z pewnością wiesz już, jak wysyłać lub wysyłać wiadomości głosowe na Instagramie i robiłeś to wiele razy. Ale wiesz też, że nie ma możliwości przekazania go do innego kontaktu, ale spokój tutaj nauczymy Cię metody, która nie zawiedzie. I podobnie jak w przypadku wiadomości tekstowych, nie ma możliwości wysłania jej bezpośrednio z aplikacji Instagram zainstalowanej na smartfonie.

mężczyzna udostępnij instagram audio

W tym przypadku postąpimy w następujący sposób, wyszukamy i wybierzemy dyktafon naszego telefonu komórkowego i nagramy rozmowę. Podczas gdy ta operacja jest w toku Wejdziemy na Instagram i odtworzymy dźwięk. Opuściliśmy Instagram, aby ponownie przejść do rejestratora dźwięku i zakończyć nagrywanie.

W ten sposób dźwięk zostanie zapisany w naszej bibliotece dźwięków, teraz wystarczy wyszukać ten dźwięk i przejść do ikony z trzema punktami. Ta opcja wyświetli menu i wybierzemy opcję „Udostępnij”. Ostatnim krokiem jest wybranie kontaktu na Instagramie, któremu przekażesz dźwięk i to wszystko. przekazać wiadomość głosową na Instagram.

Jak możesz udostępnić wiadomość z wiadomości na Instagramie innym sieciom?

Ujednolicenie sieci społecznościowych i platform komunikacji bezpośredniej jest dziś faktem. A siostrzana aplikacja, taka jak Facebook, WhatsApp i Instagram, pozwoli Ci bez problemu wysyłać wiadomości między nimi. A w tym przypadku wyjaśnimy, jak możesz udostępnij bezpośrednią wiadomość z Instagrama na WhatsApp i Facebook Messenger.

Ale ważne jest, abyś wiedział, że konieczne jest wcześniejsze przeprowadzenie unifikacji między Instagramem i WhatsApp oraz z Instagrama i Facebook Messenger. Musimy również pamiętać, że ujednolicenie Instagrama i WhatsAppa nie będzie dostępne dla wszystkich użytkowników i w tej chwili mogą z niego korzystać tylko osoby korzystające z konta biznesowego lub zawodowego.

instagram logo telefonu

Jeśli chcesz wysłać go przez WhatsApp

Do wysyłaj bezpośrednie wiadomości ze swojego konta na Instagramie do kontaktu WhatsApp najpierw musisz połączyć oba konta. Ta procedura sprawdzi się idealnie dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS. Ponieważ będziemy pracować bezpośrednio z aplikacji Instagram i jako pierwszy krok wprowadzimy wspomnianą aplikację.

Po wejściu do środka przejdziemy do naszego profilu i klikniemy opcję „Edytuj profil”. Następnie poszukamy opcji „Informacje publiczne firmy”. Następnym krokiem jest znalezienie i wybranie opcji „WhatsApp”. A teraz musisz wpisz numer telefonu, z którym korzystasz z tej platformy do komunikacji bezpośredniej.

Po zakończeniu wprowadzania żądanych danych należy kliknąć przycisk „Wyślij kod potwierdzający”. Ma to na celu zweryfikowanie Twojej tożsamości, po zakończeniu procesu weryfikacji zobaczysz, że Twój numer WhatsApp jest teraz wyświetlany na Twoim profilu na Instagramie jako opcja i od teraz możesz wysyłaj bezpośrednie wiadomości na ten numer WhatsApp z Instagrama.

Aby wysłać go przez Facebook Messenger

W przypadku Facebook Messengera, łącząc z nim swoje konto na InstagramieNie tylko będziesz mógł wysyłać wiadomości, ale także prowadzić wideorozmowy, korzystać ze znanych wiadomości tymczasowych, wysyłać wiadomości do grup, emotikony czy naklejki. Dzięki temu będziesz mógł komunikować się ze znajomymi na Facebooku bez konieczności opuszczania Instagrama.

ludzie wysyłają wiadomości na Instagramie

Aby połączyć oba, ile musisz wykonać następujące czynności, najpierw wprowadź swój profil na Instagramie i w tym celu musisz kliknąć swoje zdjęcie lub obraz. Następnym krokiem jest wybranie trzyliniowej ikony, którą znajdziesz w górnym rogu. Ta akcja pokaże Ci menu opcji na ekranie, a w naszym przypadku wybierzemy „Ustawienia”.

Będąc w tym oknie wybierzemy sekcję „Prywatność” i tam przeszukamy i wybierzemy opcję „Wiadomości”. Aby zakończyć ten proces łączenia, musisz przejść do sekcji „Połączone narzędzia” i tam poszukać opcji „Zezwól na dostęp do wiadomości”. Które musisz aktywować i od teraz będziesz otrzymywać wiadomości z Instagrama na Facebook Messenger i odwrotnie.

Jak widzisz to opcja integrująca obie platformy, ale jeśli chcesz, możesz w dowolnym momencie wyłączyć funkcję czatu Facebook Messenger i Instagram. W ten sposób kończy się ten ciekawy artykuł, jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie zapomnij zostawić ich w polu komentarzy.