Skip to content

Jak przekazywać wiadomości lub rozmowy WhatsApp na telefonie iPhone iOS (przykład)

22 de luty de 2021

Dzisiaj, Whatsapp stała się bez wątpienia najczęściej używaną aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie.

Ma przynajmniej 2000 milionów użytkowników, co stanowi ponad jedną czwartą światowej populacji. Dlatego jest rzeczą oczywistą, że jest to jedna z sieci społecznościowych, nie mówiąc już o sieci komunikatorów internetowych, preferowana na świecie.

WhatsApp jest dostępny dla prawie każdego systemu operacyjnego. Możliwe jest nawet pobranie i zainstalowanie na komputerach z systemem Windows lub Mac i używanie go na komputerze za pomocą narzędzia internetowego WhatsApp.

Jest to aplikacja, której pobieranie jest bezpłatne. Służy również do wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych, wiadomości głosowych, obrazów, dokumentów, filmów, lokalizacji, kontaktów, plików audio, a nawet do wykonywania połączeń i połączeń wideo z maksymalnie 4 osobami.

Od momentu powstania w 2009 roku WhatsApp zrewolucjonizował sposób komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi. Tym bardziej, jeśli są daleko.

Z biegiem lat zmiany i aktualizacje, które to stało się widoczne. Od korzystania z wiadomości głosowych, po włączenie połączeń wideo i na krótszy czas, możliwość robienia tego między 4 osobami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wykonywać wielokrotne lub grupowe rozmowy wideo w WhatsApp, możesz przeczytać ten artykuł.

Jak korzystasz z WhatsApp na ¡telefonie?

Oprócz bycia aplikacja wszechstronny, użyteczny i kompletny, jest bardzo łatwy w użyciu. Działanie z IOS w stosunku do innych systemów operacyjnych nie ma wielu odmian.

Większość zmian dotyczy lokalizacji ze względu na konstrukcję urządzenia i system operacyjny urządzenia. Więc to jest bardzo proste. Po otwarciu aplikacji automatycznie wyświetli się zakładka „czaty”, Gdzie pojawią się wiadomości, które wysłałeś lub otrzymałeś od swoich kontaktów.

W prawym górnym rogu, na tej samej karcie czatów, możesz zobaczyć swoje kontakty i wybrać, do kogo napisać lub zadzwonić. Możliwe jest również przesyłanie statusów do WhatsApp ze zdjęciami i filmami, które będą dostępne dla Twoich kontaktów przez okres 24 godzin.

W zakładce „Oprawa” Będziesz mieć możliwość zmiany nazwy, pod którą się pojawiasz, zmiany zdjęcia profilowego, wyświetlania zablokowanych użytkowników, wprowadzania zmian w prywatności, między innymi.

To jest podstawowa obsługa aplikacji. Wiedząc, że możesz zacząć go używać i cieszyć się nim. Im częściej go używasz, tym łatwiej będzie się z nim zapoznać.

Jak przekazać wiele wiadomości WhatsApp na ¡telefonie?

Wiadomości WhatsApp na iPhonie

Być może wiele razy otrzymałeś wiadomości, filmy, obrazy i pliki audio, którymi chciałbyś się podzielić z niektórymi ze swoich kontaktów. Ale jeśli dopiero zaczynasz korzystać z WhatsApp na telefonie, możesz nie wiedzieć, jak to zrobić. Tutaj się tego nauczysz.

Krok 1

Otwórz aplikację Whatsapp i znajdź wiadomość lub wiadomości, które chcesz przekazać.

Krok 2

Naciśnij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz udostępnić, a na wyskakującej karcie pojawi się seria opcji. Zobaczysz opcję „Zaznacz”, „Kopiuj”, „Przekaż dalej” i „Usuń”. Ponieważ chcemy ponownie wysłać wiadomość lub serię wiadomości, naciskamy opcję „Wysłać ponownie”.

Krok 3

Gdy opcja „Wysłać ponownie”, Na ekranie obok wiadomości pojawi się seria okręgów, aby można było wybrać wszystkie, które chcesz przekazać dalej.

Krok 4

Po wybraniu wiadomości należy nacisnąć przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu i wybrać jedną z opcji udostępniania wiadomości. Możesz po prostu skopiować i wkleić je na innym czacie lub wybrać opcję „Wyślij ponownie wiadomość”Pod ikoną WhatsApp.

Krok 5

Musisz tylko wybrać grupę lub kontakt, do którego chcesz to wysłać i to wszystko.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co jeszcze możesz zrobić za pomocą tej doskonałej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, możesz ją znaleźć, czytając na jej stronie internetowej.

dołącz do naszego kanału telegram