Skip to content

Jak przekazać wiadomość WhatsApp, która się nie powiodła, nadal się ładuje lub nie została wysłana?

29 de lipiec de 2021

Aplikacja WhatsApp jest w ciągłej ewolucji, zdobywając ulepszenia i nowe ciekawe funkcje. Teraz musimy pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak ideał i aplikacja WhatsApp Messenger nie umyka tej prawdzie. Może więc przedstawiać pewne błędy, jeden z nich dotyczy wiadomości, które nie są wysyłane, dlatego przekazywanie wiadomości przez WhatsApp nie powiodło się tego dotkniemy w następnej kolejności.

Najczęstszym błędem jest ten, który nie pozwala na wysłanie niektórych wiadomości do odbiorcy. Ale jeśli tak się stanie, ta sama aplikacja powiadomi nas, aby zapobiec wszelkim przypadkom dezinformacji. Więc po prostu musimy ponownie wysłać tę wiadomość. Jeśli nie wiesz, jak wykonać tę procedurę, dotarłeś do odpowiedniego przewodnika. W mniej niż 5 minut dowiesz się jak ponownie wyślij wiadomość, która się nie powiodła na komunikatorze WhatsApp.

Ta aplikacja WhatsApp Messenger jest niewątpliwie #1 w wysyłaniu wiadomości błyskawicznych w tych czasach, które mijają. Tytuł, który został uczciwie zdobyty za doskonałą obsługę, jaką zapewnia. Będąc jedną z najlepiej opracowanych i wydajnych aplikacji na swoim rynku. Od czasu premiery w 2009 roku ta aplikacja nie przestała działać dla swoich użytkowników.

Kroki, które należy wykonać, aby dowiedzieć się, jak przekazać wiadomość, która nie powiodła się w WhatsApp

Wszystko na prawie każdym telefonie komórkowym lub smartfonie ma obecnie WhatsApp. Wielu to użytkownicy, którzy zetknęli się z problem, który się pojawił przez długi czas. A chodzi o to, że w momencie wysłania wiadomości te nie są wysyłane, ładują się lub po prostu nie wysyłają bez wyraźnego wyjaśnienia.

Dlatego by rozwiązać ten problemWskazane jest, aby zawsze mieć najnowszą wersję WhatsApp i zawsze ją aktualizować. Biorąc pod uwagę powyższe, będziesz musiał postępować zgodnie z krokami, które wkrótce się pokażą:

  1. Najpierw będziesz musiał przejrzeć swoją listę aplikacji w poszukiwaniu dobrze znanej zielonej ikony. Po znalezieniu kliknij go, aby otworzyć daną aplikację. A potem będziesz musiał uzyskać dostęp do swojej listy rozmów klikając przycisk Czaty.
  2. W tym momencie będziesz musiał przejrzeć listę swoich rozmów, które odbyłeś, aż znajdziesz tę, do której próbowałeś wysłać wiadomość. Kiedy go znajdziesz, wejdź do rozmowy, abyś mógł: przeglądać wiadomości, które ostatnio wymienili.
  3. Twoje wysłane wiadomości zostaną znalezione po prawej stronie okna czatu, wewnątrz zielonego dymka. I będziesz mógł rozpoznać, czy zostały wysłane poprawnie, ponieważ w lewym dolnym rogu bańki pojawi się ikona.
  4. Wspomniana ikona będzie tą, która ma co najmniej jeden znak „Poprawny”, który może być szary lub niebieski. Ale na wypadek, gdyby wiadomość nie została wysłana prawidłowo. Po twojej prawej stronie pojawi się czerwone kółko z ikoną białego wykrzyknika.
  5. Jeśli jedna z Twoich wiadomości jest oznaczona przez tę funkcję, naciśnij palec na symbol czerwony i biały. Bańka opcji z trzema możliwościami powinna od razu się rozszerzyć. Wcześniej będziemy musieli kliknąć ten, który mówi: „Naprzód”.
  6. Automatycznie wiadomość ponowi próbę wysłania. Pozostanie nam tylko poczekać, aby sprawdzić, czy została wysłana poprawnie. I gotowy! Teraz wiesz, jak przekazać nieudaną wiadomość WhatsApp. Więc kiedy tego potrzebujesz, możesz go odesłać.

wiadomości, które nie zostały wysłane na czacie WhatsApp

Co zrobić, gdy wiadomość nadal się ładuje i nie jest wysyłana?

Jeśli „usterka” to ta sama WhatsApp, można to zweryfikować w opcja Status usługi (w Ustawieniach). W takim przypadku wystarczy poczekać. A jeśli tak się nie stanie z powodu aplikacji, to jest to związane z połączeniem internetowym. Służy tylko do sprawdzenia, czy mamy stabilny internet, czy też nie działa i powoduje wygenerowanie tego błędu. Podobnie, jeśli mamy jakiekolwiek inne problemy, możemy przejść do Centrum pomocy WhatsApp.

dołącz do naszego kanału telegram