Skip to content

Jak przekazać wiadomość WhatsApp do innego kontaktu bez jego wiedzy – wiadomości przekazane Message

9 de czerwiec de 2021

Gdy wiadomość jest przekazywana, pojawia się nad nią literami mniejszymi niż wspomniana wiadomość została przekazana. Wiele osób nie wie zbyt dobrze, jak działają wiadomości przekazywane w WhatsApp i dlatego szczegółowo wyjaśnimy, jak to działa poniżej.

Przesyłaj wiadomości WhatsApp

Jeśli nadal nie wiesz, że przesyłanie wiadomości przez WhatsApp jest całkowicie możliwe. Pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, jest dokładne wyjaśnienie, jak przekazywać wiadomości na WhatsApp.

To, co powinieneś zrobić, to zlokalizować wiadomość, którą chcesz przekazać dalej. Gdy już wiesz, który z nich chcesz przekazać, naciśnij wiadomość i pozostaw ją wciśniętą przez kilka sekund, aż zostanie wybrana.

Po wybraniu wystarczy nacisnąć przycisk ponownego wysyłania, który pojawia się powyżej. Byłoby to strzałka skierowana w prawo, możesz odzyskać wiadomości WhatsApp.

Przesyła cię do innego ekranu, na którym będziesz musiał wybrać kontakt, do którego chcesz przekazać wiadomość. Wybierz daną osobę, a zostaną wysłane. Tutaj możesz wybierz jedną lub więcej osób.

Pamiętaj, że mały wiadomość z napisem „Przekazano” aby ta osoba wiedziała, że ​​wiadomość została zabrana z innej grupy lub innej rozmowy.

wiadomość przekazana WhatsApp

Jak działają przekazywane wiadomości WhatsApp

Jeśli spojrzysz na górę przekazanej wiadomości, pojawi się szara strzałka skierowana w prawo z małym tekstem w kursywa, która mówiPrzekazane”. Ten tekst pojawi się na wszystkim, co prześlesz, niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie, film itp.

W ten sposób każdy będzie wiedział, że ta wiadomość została zaczerpnięta z innej rozmowy i została przekazana dalej. Przekazywany tekst pojawia się tylko na czacie, na który przekazałeś wiadomość. Ale nie pojawia się na czacie ani w grupie, z której otrzymałeś wiadomość, więc nikt nie będzie wiedział, że przekazałeś wiadomość wiadomość do innej rozmowy, możesz zaznaczyć wiadomości i wysłać je później.

To znaczy że: jeśli osoba „X” wysłała mi wiadomość, a ja przekierowałem ją na „Y”. Nie ma absolutnie nic do „X” i nigdy się nie dowie, że przekazałem jego wiadomość. Zamiast tego na „Y”, jeśli pojawi się legenda „Przekazane”. ze strzałką w prawo.

Jeśli jednak zdecydujesz się przekazać wiadomość, którą sam stworzyłeś, informacja o przekazaniu wiadomości nie zostanie wyświetlona. W ten sposób możesz przekazać swoje własne wiadomości do wszystkich znajomych i nigdy nie pojawi się żadna wskazówka, że ​​została przekazana.

Jak zapobiec pojawianiu się przekazanych dalej w wiadomościach?

Najlepiej, jeśli chcesz udostępnić wiadomość wszystkim znajomym, ale nie chcesz, aby wiedzieli, że została przekazana, skopiuj i wklej daną wiadomość. Jeśli jest to zdjęcie lub film, pobierz je na urządzenie mobilne, a następnie wyślij jako dowolny plik. To najlepszy sposób na uniknięcie pojawiającej się małej wskazówki wiadomość została przekazana.

Jak przekazywać wiadomości WhatsApp do więcej niż 5 kontaktów 2021

Posiadać aplikacja WhatsApp Posiada funkcję, która pozwala tworzyć konfigurowalne listy za pomocą kontaktów preferowanych przez użytkownika.

Odbywa się to, aby móc wysyłać lub udostępniać wszelkiego rodzaju wiadomości jednocześnie wielu użytkownikom tego samego, bez konieczności martwienia się o limit Maksymalnie 5 czatów.

Sztuczka samego systemu

Obecnie to aplikacja przedstawia mały i ciekawa wada projektu, która nie została jeszcze naprawiona przez jej programistów, która pomaga użytkownikom wysyłać wiadomości tekstowe na różne czaty.

Dzieje się tak, gdy polecenia kopiowania i wklejania są wprowadzane w sekcji przekazywania.

Poprzez inne aplikacje

Chociaż ta metoda jest nieco skomplikowana, skuteczny sposób na wysyłanie wszelkich informacji z Whatsapp, jest wysłanie go najpierw do rozmowy w innej sieci społecznościowej, takiej jak Facebook, a z tego samego, aby odesłać go z powrotem do tej aplikacji.

Dzięki tej metodzie użytkownicy mogą łatwo pominąć limit 5 wstępnie ustawionych chastów, aby jednocześnie udostępniać wiadomości.

W taki sposób, że już wiesz jakie metody możesz zastosować aby móc przesyłać dalej wszystkie treści, które chcesz w tej wspaniałej aplikacji do przesyłania wiadomości, ale jeśli wiesz o czymś więcej, udostępnij ją w komentarzach.

Jak odzyskać usunięte czaty z WhatsApp

Obecnie dostępnych jest wiele aplikacji dla wszystkich typów smartfony, które umożliwiają użytkownikom dostęp do plików lub rozmów, które zostały już usunięte z systemu, aby mogli je przywrócić, aby dane były ponownie dostępne.

Chociaż należy zauważyć, że jest to najmniej wiarygodna metoda, jaka obecnie istnieje, ponieważ zastosowanie tych programów nie zapewnia pełnego odzyskania informacji z usuniętych konwersacji z Aplikacja WhatsApp.

Odzyskaj kopie zapasowe

Ta aplikacja pozwala użytkownikom łatwo odzyskać rozmowy, które zostały usunięte podczas korzystania z kopii przechowywane zabezpieczenia w pamięci smartfona.

Aby to zrobić, osoba będzie musiała odinstaluj WhatsApp z komputera i zainstaluj go ponownie, aby otrzymać komunikat „Przywróć historię”, który po naciśnięciu go odzyska dane rozmów z ostatnich 24 godzin.

Skorzystaj z kopii zapasowej utworzonej na sprzęcie komputerowym

Wiele osób w trakcie wymiany sprzętu telefonicznego zwykle tworzy i przechowuje kopie zapasowe plików pamięci, zwłaszcza dla aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak WhatsApp w swoich komputerach osobistych.

Odbywa się to w celu późniejszego przywrócenia wspomnianych plików do folderu „WhatsApp / Baza danych” tej aplikacji, aby przywrócić stare konwersje.

W taki sposób, że już wiesz, jakich metod możesz użyć i zastosować, aby odzyskać pliki lub dane które zostały wcześniej w jakiś sposób wyeliminowane z rozmów tworzonych na tej wyspecjalizowanej platformie wiadomości tekstowych.

Kto obecnie cieszy się wielką sławą Dzięki łatwemu użyciu do łączenia urządzeń mobilnych, ale jeśli znasz inny alternatywny sposób wykonania lub wykonania tej procedury, udostępnij go w sekcji komentarzy.

dołącz do naszego kanału telegram