Skip to content

Jak przeglądać i odpowiadać na prywatne wiadomości na Instagramie z komputera

25 de kwiecień de 2023

Instagram to obecnie modna sieć społecznościowaz którego wszyscy korzystają na co dzień, zwłaszcza młodzi ludzie, nie tylko do dzielenia się tradycyjnymi publikacjami czy też do anonimowego przeglądania historii, ale także komunikować się ze sobą za pośrednictwem prywatnego czatu.

Teraz wiemy, że niestety, chociaż istnieje strona internetowa Instagram, do której możemy uzyskać dostęp z dowolnej przeglądarki, takiej jak ta zainstalowana na naszym komputerze, nie oznacza to, że doświadczenie jest tak kompletne, jak w aplikacji.

I dlatego w kolejnych wierszach chcemy pokazać, jakie kroki należy wykonać, jeśli chcesz mieć możliwość zarówno wysyłania, jak i odbierania, a z kolei odpowiadaj na wewnętrzne wiadomości na Instagramie z komputera.

Co rozumiemy przez prywatne wiadomości na Instagramie?

Aby wysyłać prywatne wiadomości z tej aplikacji, istnieje Instagram Direct; skąd można przesłać następujące elementy:

 • Tymczasowe zdjęcia i filmy.
 • Hashtagi.
 • profile.
 • Tekst.
 • Filmy lub zdjęcia, które robisz lub przesyłasz do swojej biblioteki.
 • lokalizacje.
 • Posty, które oglądasz w aktualnościach.

Udostępniając dowolne z powyższych informacji od dowolnej osoby lub konta, które obserwujemy, otrzymamy powiadomienie, ale w przypadku takiego, którego w żaden sposób nie śledzimy, otrzymamy poprzednią prośbę na skrzynkę odbiorczą.

W ten sposób mamy alternatywę przyjęcia lub odrzucenia takiej wiadomości. Aby to zrobić, należy przesunąć palcem w lewo (w systemie iOS) na wiadomości lub po prostu dotknąć go, przytrzymując wiadomość w przypadku telefonów z systemem Android, wtedy wystarczy wybrać Zaakceptować albo Wyeliminować, w zależności od tego, co chcemy.

Jak czytać i odpowiadać na prywatne wiadomości na Instagramie z komputera bez aplikacji

Bieżący proces odczytu i odpowiadaj na prywatne wiadomości na Instagramie Z komputera bez aplikacji jest praktycznie podobnie, tylko trzeba wykonać poniższe czynności:

 • Pierwszą rzeczą będzie dostęp do oficjalnej strony Instagram.
 • Następną rzeczą będzie wprowadzenie danych na Instagramie, adresu e-mail, telefonu lub użytkownika, a następnie hasła, a nawet zalogowanie się na Facebooku, w zależności od przypadku.
 • Wpisz kod tylko wtedy, gdy masz aktywną weryfikację dwuetapową.
 • Musisz nacisnąć ikonę DM (lub prywatne wiadomości na Instagramie), gdy uzyskasz dostęp; znajduje się w prawym górnym rogu.
 • W lewym obszarze możesz przejrzeć rozmowę, będzie ona pod słowem Adres
 • Zostaną wyświetlone zarówno rozmowa, jak i ikona górnego paska wiadomości, które oczekujemy na przeczytanie.

Wysyłaj prywatne wiadomości na Instagramie z komputera

Podobnie jak w przypadku wielu innych platform, prawda jest taka, że ​​doskonale możemy skorzystać Instagram z komputera, biorąc pod uwagę, że te usługi mają zwykle wersje internetowe specjalnie zaprojektowane do tego celu.

Ale jak powiedzieliśmy wcześniej, Instagram wciąż ma bardzo wyraźny fakt Jest to aplikacja specjalnie zaprojektowana na telefony komórkowe.więc niektóre z jego funkcji związanych z wiadomościami nie są dostępne na komputerze.

czytać i odpowiadać na prywatne wiadomości na Instagramie ze swojego komputera

Odpowiadaj na prywatne wiadomości na Instagramie z komputera

W każdym razie dzięki specjalistom od tego typu przypadków zawsze mamy jakieś ciekawe rozwiązania, których w żaden sposób nie powinniśmy tracić z oczu, takie jak istniejące alternatywy korzystania z komputera tak, jakbyśmy byli na telefonie komórkowym.

W takim przypadku wystarczy zainstalować wersję aplikacji Instagram który został opracowany dla komputerówco znacznie zwiększa nasze szanse na dostęp do platformy przez przeglądarkę.

Dzięki temu będziesz mógł bez problemu wysyłać i odbierać wiadomości, a pamiętaj, że podobnie jak aplikacja mobilna jest całkowicie darmowa, więc nie musisz wydawać pieniędzy twojej kieszeni, ale po prostu zarejestruj się, podając swoją nazwę użytkownika i hasło.

Tymczasem dla tych, którzy nie wiedzą, musimy powiedzieć, że Bezpośrednio z Instagramajak nazywa się jego wewnętrzny czat, to usługa, która pozwala nam komunikować się z naszymi przyjaciółmi lub tymi, którzy mają publiczne profile w tej sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram