Skip to content

Jak prawidłowo rozbić obóz w Nowym Świecie i jakie są z tego korzyści?

25 de październik de 2021

Gry wideo stały się doświadczeniem, które może zaoferować graczom nowe emocje, dając możliwość przeżycia doświadczenia postaci, która zaczyna się na dole swojej przygody aż do zostania prawdziwym wojownikiem w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, które stanie na jego drodze.

Jednak wiele z tych cech nie istniało na początku ich ery, w której przygody zostały zredukowane do poziomów składających się z bardzo niewielu pikseli, zdolnych do opowiedzenia nam niesamowitych i trudnych historii, które dziś wielu pamięta jako najlepszy czas, jaki przeżyli w swoim życiu. zyje.

Dziś dysponujemy technologiami, które pozwalają na lepsze wykorzystanie konsol i komputery, które pozwalają nam grać w tytuły z lepszą grafiką i ekscytującą rozgrywką, jedną z interesujących opcji do grania w tych najnowszych wydaniach jest tytuł opracowany przez Amazon, New World.

Ta nowa gra oferuje nam doświadczenie w nieznanych krainach, gdzie po katastrofie statku na wyspach Aeternum nasz bohater Musisz przedostać się do otwartego świata, w którym czekają na Ciebie wyzwania i niebezpieczeństwa.

To wyróżnia się jako gra MMO, w której gracze będą musieli doskonalić różne umiejętności i tworzyć społeczności, aby stopniowo przezwyciężać wyzwania, jakie stawia wyspa.

Aby w pełni cieszyć się grą, być może będziemy potrzebować kilku sztuczek lub poradników, które mogą przydać się w tym szerokim świecie, dlatego tutaj przedstawiamy, jak działa system kempingowy i jakie korzyści przynosi wiedza, jak z niego korzystać.

Jakie są korzyści z biwakowania w Nowym Świecie?

Jeden z podstawowych i ważnych aspektów, które będziemy musieli wziąć pod uwagę rozpoczynając naszą przygodę jest system kempingowy?, zostanie to odblokowane, gdy osiągniemy poziom 5, w którym zostaje nam przydzielona misja dotarcia do naszego obozu, która zaoferuje nam następujące korzyści:

Uzupełnij energię

Jednym z najważniejszych aspektów biwakowania w Nowym Świecie jest to, że będzie on służył jako punkt, w którym nasza postać może odzyskać energię po przejściu naszej przygody na wyspie, w której dzięki niebezpieczeństwom, na które jesteśmy narażeni, lub innym oczekującym zawodom, nasza postać może cierpieć z powodu przemęczenia i potrzebować przerwy.

Punkt odrodzenia

Kolejnym ważnym punktem jest funkcja, jaką pełni ten punkt kontrolny lub punkt zapisu, a więc w przypadku całkowitej utraty życia z powodu jakiejś walki z wrogami i popadnięcia w „koniec gry”, biwakowanie będzie służył jako punkt odrodzenia i znów możemy kontynuować naszą przygodę.

Jakich materiałów potrzebujesz, aby rozpocząć obóz?

Będąc jednym z najważniejszych i nieodzownych narzędzi naszej przygody w Nowym Świecie, ważne jest, aby wziąć pod uwagę całą wiedzę, aby szybko uzyskać dostęp do tego zasobu i aby móc zregenerować się w krytycznych momentach, a także posiadanie punktu zapisu na wypadek najgorszego.

Na budowę naszego obozu Potrzebujemy tylko 1 krzemienia i 5 zielonych lasek Aby go złożyć, gdy już będziemy mieć te przedmioty w naszym ekwipunku, wystarczy wejść do menu budowy lub tworzenia i stworzyć nasz obóz.

materiały na rozpoczęcie obozu w nowym świecie

Czy można rozbić biwak, jeśli nie widzisz reklamy „Obóz dostępny”?

Nie, na mapie są różne obszary, w których nie będziemy mogli rozbić obozu, ponieważ są one zwykle związane z fabułą lub stanowią duże zagrożenie dla gracza, więc sygnalizacja Dostępny obóz Służy do wskazania graczowi, gdzie będzie mógł obozować.

Jeśli nie stworzysz obozu, czy coś może się stać z twoją postacią?

Jeśli to zignorujesz i chcesz zaryzykować ukończ tę przygodę bez budowania obozu, będziesz mocno ograniczony do konstruowania różnych przedmiotów, a także utraty określonego punktu, aby pojawić się ponownie i móc uzupełnić utraconą energię swojej postaci, aby hodować więcej przedmiotów.

dołącz do naszego kanału telegram