Saltar al contenido

Jak porównać liczbę obserwujących na TikTok? – Obserwatorzy w czasie rzeczywistym

26 de febrero de 2022

Krótko mówiąc, TikTok jest obecnie jedną z najczęściej używanych aplikacji, jest to aplikacja do krótkich filmów i chińskiego pochodzenia, która osiągnęła wysoki poziom popularności wśród ludzi na całym świecie. Głównym celem aplikacji jest tworzyć lub oglądać filmy z różnych gatunków takie jak komedia, taniec, gotowanie, samouczki, makijaż, między innymi, mają format pionowy i czas trwania od 15 sekund do 3 minut.

Ze względu na popularność aplikacji, liczba aktywnych użytkowników rośnie coraz bardziej, dzięki czemu stała się idealną platformą, aby zostać zauważonym i zdobyć dużą liczbę obserwujących, niezależnie od osoby, jeśli jest to już znana postać .lub jeśli chcesz zacząć od zera. Bardzo ważnym czynnikiem jest liczba obserwujących. dla TikTokers, więc szukają sposobu na porównanie ich w czasie rzeczywistym.

Co zrobić, aby zobaczyć różnicę obserwujących na kontach TikTok w czasie rzeczywistym?

Aplikacja TikTok osiągnęła wysoki poziom popularności na całym świecie, dzięki czemu udało się dodać miliony nowych użytkowników dzięki innowacyjnej dynamice tworzenia i publikowania krótkich filmów w formacie pionowym. Stało się to platformą zdolną katapultować użytkownika, aby zdobyć miliony obserwujących i stać się sławnym na tiktok, niezależnie od tego, czy ma on wcześniejsze doświadczenie, czy nie.

Liczba obserwujących na TikTok jest dla wielu bardzo ważnym czynnikiem, ponieważ im większa liczba obserwujących profil, tym większy zasięg popularności i wyświetleń Twoich TikToksów. To z tego powodu wielu TikTokerów szuka sposobów na: znać liczbę obserwującycha także w celu zróżnicowania liczby obserwujących z innymi kontami w czasie rzeczywistym, ponieważ aplikacja nie pozwala zobaczyć dokładnej liczby po określonej liczbie obserwujących.

Dlatego wielu użytkowników aplikacji TikTok poszukuje aplikacji lub platform, które pozwalają im mierzyć statystyki i liczbę obserwujących, aby lepiej zrozumieć odbiorców, do których celują, i uzyskać możliwość porównania z innymi kontami, szukając sposobów ulepszać treści oferowane swoim obserwatorom. Najlepsze aplikacje do osiągnięcia tego są.

Z „Porównania liczników TikTok”

Ta aplikacja znana jako TokCount została opracowana głównie w celu poznania statystyk dowolnego konta aplikacji TikTok w czasie rzeczywistym. Jego celem jest zaoszczędzenie czasu użytkownikom aplikacji poprzez: zbierać informacje i statystyki z dowolnego konta w czasie rzeczywistym, uniemożliwiając im ciągłe aktualizowanie swojego profilu w celu sprawdzenia, czy liczba obserwujących wzrosła lub spadła.

Aplikacja TokCount oferuje swoim użytkownikom różne funkcje, takie jak w 100% dokładna analiza, prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs, zbieranie danych w czasie rzeczywistym, dostęp do ulubionych użytkowników, a także łatwe wyszukiwanie.

telefon stacjonarny

Z „Counts.Live”

Tę aplikację można znaleźć jako livecounts.io w Sklepie Playjest tworzony głównie po to, aby móc śledzić w czasie rzeczywistym statystyki dowolnej sieci społecznościowej, w przeciwieństwie do poprzedniej aplikacji, która jest przeznaczona tylko dla TikTok, pozwala to użytkownikom poznać liczbę obserwujących lub subskrybentów w zależności od aplikacji w czasie rzeczywistym.

Ma funkcję porównywania liczby obserwujących 2 użytkowników w różnych sieciach społecznościowych, co nieco ułatwia to zadanie. Jest kompatybilny z sieciami społecznościowymi, takimi jak YouTube, TikTok, Twitter, Instagram.

Jak porównać obserwujących TikTok z komputera?

Ze względu na duże znaczenie liczby obserwujących dla niektórych użytkowników, szukają sposobu na poznanie dokładnej liczby za pośrednictwem aplikacji zewnętrznych, a także możliwość porównania liczby obserwujących z liczbą innych użytkowników TikTok. Jednak nie wszyscy użytkownicy mają urządzenie mobilne lub miejsce, aby to zrobić za pośrednictwem aplikacji.

Dlatego poniżej pokazano, jak porównać liczbę obserwujących różnych kont TikTok z komputera, co jest idealne dla tych, którzy nie mają urządzenia mobilnego.

TikTokRealTime.com

Ta platforma internetowa jest idealna dla tych, którzy chcą poznać statystyki swojego konta TikTok ze swojego komputera. Ta strona skupia się na narzędziu liczącym liczba obserwujących w czasie rzeczywistymi za darmo.

telefon z aplikacją tiktok

Oprócz tego, że jest to główne narzędzie, platforma ta ma również inne narzędzia, które pozwalają użytkownikom TikTok śledzić postępy swojego profilu w aplikacji, takie jak porównywanie obserwujących z innymi kontami, wiedząc, ile masz wyświetleń w rzeczywistości czas i jakie są najpopularniejsze filmy z profilu.

TokCount

To jest internetowa wersja aplikacji TokCount, która jest dostępne na Androida i iOSta platforma internetowa spełnia te same funkcje, co jej aplikacja na urządzenia mobilne, skupia się na analizie i monitorowaniu statystyk profilu TikTok w czasie rzeczywistym.

Wśród statystyk, które analizuje, znajdują się liczba obserwujących, polubień i filmów. Każda z tych statystyk jest stale aktualizowana, gdy platforma jest otwarta, co gwarantuje monitorowanie w czasie rzeczywistym.

Jak zmienić lub dodać nowe TikTokery, aby porównać swoich obserwujących?

Celem osób dołączających do aplikacji TikTok nie jest jak inne sieci społecznościowe, które koncentrują się na wiadomościach lub interakcji ze znajomymi, ale tworzenie i publikowanie filmów, aby uzyskać więcej wyświetleń na tiktok, a tym samym zwiększyć liczbę obserwujących.

Dzięki tej potrzebie istnieje dziś kilka narzędzi, które pozwalają użytkownikom analizować ich profile w celu: śledź swoje postępy zarówno pod względem liczby obserwujących, jak i wizyt na Twoim profilu, oprócz porównania statystyk Twojego profilu z innymi.

dołącz do naszego kanału telegram