Skip to content

Jak poprosić o pożyczkę w Presta Luca lub Advance Balance w Entel krok po kroku

10 de kwiecień de 2021

Interesujące jest odnalezienie w podstawowych potrzebach człowieka chęci kontaktu z otoczeniem, zwłaszcza jeśli przebywają w miejscu innym niż ich kraj. Na zawsze chcesz nawiązać relacje z rodziną lub przyjaciółmi nawet jeśli wykonuje połączenia międzymiastowe z komputera lub telefonu komórkowego.

Technologia w tym konkretnym przypadku odegrała bardzo ważną rolę w zapewnieniu ulepszeń w sposobie, w jaki ludzie komunikują się za pośrednictwem telefon komórkowy. Użycie tego stało się powszechne w taki sposób, że łatwo jest manipulować w tych miejscach, w których użytkownik spędza najwięcej czasu.

Ale co można zrobić, gdy użytkownik chce skorzystać z telefonu komórkowego lub poznać jakąś informację, taką jak jego numer, i po konsultacji zorientuje się, że stracił równowagę. Ten artykuł jest przeznaczony dla zapewnić pomoc tym, którzy przebywają w jakimkolwiek kraju Ameryki Łacińskiej i może rozwiązać ten problem.

Tym razem porozmawiamy o usłudze świadczonej przez Presta Luca w Entel w tych sytuacjach, w których ludzie z różnych powodów tracą równowagę i chcą się komunikować.

Co rozumie Presta Luca?

Odnosi się do usługi przedpłaconej, z której ludzie mogą korzystać na swoich telefonach komórkowych, gdy dokonają odpowiednich doładowań we wskazanych sklepach. W tej części przedpłacony telefon komórkowy jest lepszy niż abonament na wypadek, gdybyś się zastanawiał.

Niektórzy komentują, że to system pożyczek Presta Luca uratowała im życie, gdy stracili równowagę, zwłaszcza w tych krajach Ameryki Łacińskiej. Pożyczki mogą być konieczne w niektórych przypadkach, jeśli chcesz wiedzieć, czego potrzebujesz, aby poprosić o pożyczkę online, dostarczymy Ci te informacje.

Jakie są zalety Presta Luca?

Użytkownik może zażądać od firmy 1000 pesos i pozbądź się ich, ale musisz pamiętać, że po kolejnym doładowaniu musisz spłacić pożyczkę firmie. Co ciekawe, jest to prosta procedura.

Jeśli dana osoba doładuje 2000 peso do swojego planu 1000 peso zostanie automatycznie obniżone, o które poprosił w ramach pożyczki.

Zadzwoń pod numer 103 lub bezpośrednio, korzystając z oficjalnej aplikacji Entel. Ta usługa ma cenę, jeśli osoba nie ma doładowania w ciągu 5 dni roboczych, które będą liczone od daty doładowania.

prelucas

Czy możesz poprosić o Presta Luca w swojej firmie?

Wom

Jedną z firm, do której możesz się udać w przypadku utraty równowagi, jest Wom. Tutaj będziesz miał do swojej dyspozycji usługę, która zaoferuje Ci pożyczkę 1000 $ saldo.

Użytkownik może skorzystać z tak zwanego dodatkowego salda, czyli nowej usługi. Polega to na tym, że gdy osobie skończy się równowaga i usługa przedpłacona przestała działać, wystarczy zadzwonić pod numer 103 i nacisnąć opcję (nr 2), aby zażądać 1000 $ lub * 103 # i wybierz . dwa.

Te 1000 dolarów, które osoba nabywa Jest ważny przez 5 dni i za wykonaną usługę naliczana jest opłata w wysokości 50 USD. Użytkownik musi być świadomy, że kiedy dokona przedpłaty, automatycznie zostanie odjęta suma 1050 $.

Oczywiście

System tej firmy jest podobny do poprzedniego, nazywają to łatwymi pożyczkami. Krok, który należy zrobić, to przejść do ekranu, na którym wykonywane są połączenia, i nacisnąć klawisz * 103 #, wskazując opcję . 4. Po wykonaniu tej procedury osoba musi uzbroić się w cierpliwość. Musisz poczekać na potwierdzenie transakcji, a po zakończeniu procesu możesz użyć nowego salda.

Movistar

Firma ta oferuje również usługę Presta Luca wszystkim tym, którzy nie chcą stracić równowagi. Musisz tylko zlokalizować ekran, na którym są wykonywane połączenia, i nacisnąć przycisk nie. * 3033 #.

Będzie Ci towarzyszył operator, który wskaże alternatywy do wyboru. Ta usługa jest przeznaczona tylko dla osób, które lubią konta kontrolowane i przedpłacone. Jeśli osoba chce to uzyskać, musi mieć równowagę mniejszą niż 1000 $

dołącz do naszego kanału telegram