Skip to content

Jak poprosić o PrestaLuca lub saldo zaliczki w Entel, Movistar, Claro, Wom, Personal. Avantel lub Tigo

11 de grudzień de 2021

Chociaż prawdą jest, że większość wytwarzanych przez nas przedmiotów może być eksploatowany przez prawie wszystkich naszych czytelników, gdziekolwiek na świecie się znajdują.

Od czasu do czasu tworzymy również inne artykuły, które są skierowane konkretnie do określonej grupy odbiorców, ponieważ intencją jest pomoc w przypadkach, które pojawiają się w życiu codziennym na całym świecie, próbując z wyjątkiem żadnego.

W tym sensie musimy podkreślić, co dzieje się wiele razy z użytkownikami znajdującymi się w różnych częściach Ameryki Łacińskiej. Dzisiaj jest więc jeden z tych artykułów, które uważamy za niezbędne w tych przypadkach, gdy zabraknie Ci równowagi.

PrestaLuca najlepsza opcja spłaty kredytu

Jest to usługa przedpłacona Jest to usługa, którą można wprowadzić na rynek, dzięki której użytkownicy wspomnianej usługi przedpłaconej mogą uzyskać dostęp do telefonii i innych usług mobilnych, jeśli wcześniej zakupili „doładowanie” tych, które są dostępne w różnych sklepach lub punktach sprzedaży. Użytkownicy serwisu oświadczają, że znają i akceptują wszystkie warunki i ograniczenia eksploatacyjne zawarte w tych bazach.

Rzeczywiście, chcemy o tym porozmawiać PrestaLuca, które wielu uważa za prawdziwą deskę ratunku, jaką mają klienci systemów telefonii komórkowej na kartę w niektórych krajach Ameryki Łacińskiej, do wykorzystania w przypadkach, gdy brakuje im równowagi na swoich telefonach.

Warto jednak wspomnieć, że są już sposoby na uzyskanie tylko darmowych połączeń, ale skupiając się bardziej na zaletach PrestaLuca, prawda jest taka, że ​​ten ciekawy system nazywa się tak, ponieważ pozwala nam prosić naszą firmę o 1000 pesos aby zapewnić im dowolny użytek, który uważamy za wygodny, np. dzwonić, wysyłać wiadomości SMS i wiele więcej.

Ogólnie można powiedzieć, że praktycznie we wszystkich przypadkach zamówienie PrestaLuca to coś naprawdę prostego, chociaż musisz wziąć pod uwagę pewne konkretne kwestie, takie jak konieczność zwrotu tych pieniędzy przy następnym doładowaniu dokonanym w firmie.

W takich przypadkach mamy na myśli to, że jeśli następnym razem obciążysz 2000 pesos, 1000 pesos, które byliśmy wcześniej winni, zostanie automatycznie odjęte od planu. W każdym razie to jest świetny wybór awaryjne do wzięcia pod uwagę. I tak jak są sposoby na spłatę kredytu, tak też są sposoby na darmowy Internet w WOM.

Zamów PrestaLuca w łatwy i szybki sposób w swojej firmie

Cóż, zacznijmy od pierwszej z firm, które naszym zdaniem powinniśmy wziąć pod uwagę w tych przypadkach, jak to się dzieje, gdy myślimy o WOM.

Jeśli jesteś klientem prepaid usługi mobilnej WOM, zabrakło Ci salda i nie masz możliwości doładowania w tym czasie, ponieważ teraz będziesz mieć nową usługę, która da Ci 1000 USD salda, abyś mógł z nich korzystać w czymkolwiek chcesz.

Dodatkowe saldo to nazwa nowej usługi, która pozwoli Ci zaoszczędzić, gdy zabraknie Ci salda w usłudze przedpłaconej. Wystarczy zadzwonić pod numer 103 i wybrać opcję 2, aby poprosić o 1000 USD lub wybrać * 103 # opcja 2.

szybko uzyskaj równowagę

1000 USD może być wykorzystane na cokolwiek zechcesz i będzie ważne przez 5 dni, a opłata za usługę wynosi 50 USD. Dlatego po doładowaniu przedpłaty zostanie automatycznie pobrane 1050 USD. Nie będziesz w stanie spłacić pożyczki z salda, które pochodzi z promocji lub prezentów.

Dodatkowe saldo będzie dostępne dla klientów przedpłaconych którzy doładowali ponad 2000 USD przed złożeniem wniosku o usługę.

Przechodzimy do Claro w drugiej instancji. W Claro system działa w ten sam sposób, chociaż ta firma zdecydowała się nazwać system inaczej, Presta Fácil. Jego mechanika i tak jest bardzo podobna, ponieważ jedyne, co musimy zrobić, to: przejdź do ekranu połączenia i wybierz * 103 #, a następnie wybierz opcję 4. Musisz poczekać kilka sekund, aż operacja zostanie potwierdzona i od tego momentu będziesz mógł cieszyć się nowym saldem.

Movistar Jest to kolejna z głównych firm telefonicznych w Ameryce Łacińskiej i musimy wziąć pod uwagę, że oferuje ten system PrestaLuca również zainteresowanym nim użytkownikom. W przeciwieństwie do poprzednich firm, w twoim przypadku musimy wybrać * 303 # na ekranie połączenia.

Zobaczysz, że operator odpowie i musisz wybrać żądaną opcję. Ma również kilka opcji, dzięki którym możesz dzwonić, wysyłać SMS-y, a nawet surfować po Internecie, w przypadku gdy Twoje konto Preplan lub konto kontrolowane zabraknie salda. Te alternatywy, do których możesz się zwrócić, to: Usługa SOS, przebicie SOS Movistar, zaliczka salda i przeniesienie salda.

Należy zauważyć, że ta usługa jest przeznaczona dla klientów przedpłaconych i kont kontrolowanych oraz Aby o to poprosić, musisz mieć saldo mniejsze niż 1000 USD.

A jak mogłoby być inaczej, zakończymy z PrestaLuca w Entel. Musisz wiedzieć, że działa w bardzo podobny sposób do dwóch poprzednich platform. Możesz poprosić o Entel PrestaLuca dzwoniąc pod numer 103lub bezpośrednio z oficjalnej aplikacji Entel na Androida. Oczywiście musimy podkreślić, że w Twoim przypadku ta usługa jest płatna, jeśli nie doładujesz telefonu w ciągu 5 dni roboczych, które liczą się od daty doładowania.

Warto pamiętać, że istnieją inne firmy takie jak: Telcel, AT&T, Movistar, Unefon i Virgin Mobile, w którym można sprawdzić niespłacone saldo.

Czy byłeś w stanie poprosić o pożyczkę w którejkolwiek z tych firm, wykonując ten krok po kroku?