Skip to content

Jak skonfigurować Claro, Movistar, Personal Web Tunnel, aby mieć darmowy internet w Kolumbii?

24 de styczeń de 2022

Web Tunnel to aplikacja lub narzędzie VPN, które: Umożliwi nam bezpieczne łączenie się z Internetem bez żadnych ograniczeń prędkości za pośrednictwem jego serwerów. Może być używany z kontem premium lub za darmo.

Po wybraniu serwera premium lub serwera bezpłatnego, muszą one być cSkonfiguruj protokoły i porty połączeń. Po zakończeniu całego procesu kliknij połącz i gotowe, czas cieszyć się internetem.

Tym razem pokażemy, jak skonfigurować tunel internetowy dla Movistar Colombia oraz jeśli jesteś z innego kraju, nie ma problemu, możesz postępować zgodnie z tym samouczkiem w ten sam sposób ale poczynić pewne modyfikacje, aby parametry działały idealnie i w ten sposób sprawdzić, czy działa.

Jedyne wymaganie, które musisz spełnić, to pobierz aplikację dla tunelu internetowego, co pozwoli Ci cieszyć się darmową mobilną transmisją danych na Twoim telefonie.

Modyfikacje, które musisz wprowadzić w tunelu sieciowym, są bardzo proste do przeprowadzenia i pozwolą Ci: mieć darmowy internet z Movistar Colombia, wszystko, co musisz zrobić, to wykonać krok po kroku wszystkie instrukcje, które podamy w tym samouczku. Najlepsze w tym jest to, że nie jest konieczne zrootowanie telefonu komórkowego, dzięki czemu możesz bez problemu korzystać z bezpłatnej usługi.

Dziś nie wszyscy użytkownicy mają możliwość korzystania z internetu na swoich telefonach komórkowych, ponieważ w większości przypadków plany są dość drogie, co utrudnia dostęp do nich, jednak dzięki aplikacjom VPN możesz korzystać z usługi bez konieczności opłacania abonamentu miesięcznego.

Jak skonfigurować Tunel internetowy Movistar

Zmiany, które musisz wprowadzić, aby skonfigurować tunel sieciowy, to bardzo proste metody, które pozwolą ci: zyskaj darmowy internet z Movistar Colombia. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które podamy poniżej.

Wymagania dotyczące konfiguracji tunelu internetowego dla Movistar Colombia

Przed rozpoczęciem, Musisz upewnić się, że Twój telefon komórkowy spełnia następujące wymagania dzięki czemu nie będziesz mieć problemów podczas całego samouczka. Zobaczmy:

1.- Musisz mieć telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android 4.0 lub nowszym.

2.- Wtedy pobierz i zainstaluj aplikację Web Tunel . Szczególnie należy pobrać ze Sklepu Play a nie z niewiarygodnych źródeł lub stron, na których mogą oferować fałszywe aplikacje, więc jeśli pobierzesz ze Sklepu Play, będziesz o wiele bezpieczniejszy i bez niebezpieczeństwa, zawsze będziesz miał zaktualizowaną aplikację, jest to również gwarancja, że ​​będziesz wolne od wirusów i Chronić Twoją prywatność i integralność urządzeń z Androidem.

3.- Saldo na telefonie komórkowym musi wynosić 0 (zero) aby upewnić się, że ta sztuczka działa idealnie.

4.- Musisz sprawdzić, czy APN Movistar Colombia jest dodany poprawnie, ponieważ w tej procedurze nie zostaną wprowadzone żadne zmiany w APN. Aby to zweryfikować, musisz wejść do menu Ustawienia –> Sieci komórkowe –> Nazwy punktów dostępu.

skonfigurować tunel internetowy dla movistar Claro Colombia

Kroki konfiguracji tunelu internetowego

Po spełnieniu powyższych wymagań możemy rozpocząć konfigurację.

1.- Musisz otwórz aplikację aby wprowadzić zmiany i pozostawić dwie pierwsze opcje bez zmian.

2.- W takim razie musisz wybierz serwer, wybierz dowolne, które są bezpłatne.

3.- W polu obok serwera, musisz wybrać 80, a w Adres hosta nagłówka, który musisz wpisać 10.25.66.139:8001, port 137 i SSL w ostatniej klatce.

4.- Teraz musisz aktywować dane mobilne i dezaktywować połączenie Wi-Fi na swoim Androidzie. Następnie w aplikacji wystarczy kliknij Połącz.

5.- Kiedy już to zrobisz, musisz poczekać, aż telefon połączy się z serwerem. Jeśli trwa to zbyt długo, spróbuj ponownie.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować tunel internetowy dla Movistar Colombia i szybko uzyskaj bezpłatny Internet w łatwy i prosty sposób. Jeśli masz jakiś problem, możesz zostawić komentarz, a my Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram