Skip to content

Jak anulować, usunąć i wypisać się z konta Movistar na zawsze?

11 de sierpień de 2021

Movistar ma Fusion: Movistar Fusion oferuje wiele funkcji dla tych klientów, którzy chcą cieszyć się nie tylko Internetem, ale także telefonią komórkową i telewizją. ale wielu z nich, ze względu na ostatnie awarie platform, zdecydowało się na zmianę i dlatego przeszukują sieć Jak anulować i wypisać się z konta Movistar?

Movistar stał się jedną z największych firm telefonicznych w różnych regionach świata. Ma wiele możliwości rozrywki dla klientów Movistar Fusión z wieloma interesującymi usługami, które Mogą zapewnić rozrywkę przez długi czas.

Jedną z funkcji, które najbardziej charakteryzują movistar, jest jego oferta sprzętu do internetu, do którego wielu chilijskich użytkowników starało się wprowadzić konfigurację swoich modemów móc je spersonalizować i mieć lepszy dostęp do Wi-Fi.

Ze wszystkimi ulepszeniami, które ostatnio wprowadził movistar oraz wraz z pojawieniem się sieci 3G i 4G, wiele urządzeń mobilnych pozostało w przeszłości, a inne są nadal kompatybilne z tymi sieciami, ważne jest, aby wiedzieć, czy Twoje urządzenie jest kompatybilny z nowymi platformami.

Jak anulować i wypisać się z konta movistar?

Chociaż te opcje mogą być dość atrakcyjne, możesz chcieć wiedzieć jak zrezygnować z subskrypcji Movistar. Być może jest to kwestia ekonomiczna, może znalazłeś lepszą usługę itp.

Przyczyn może być wiele, ale kroki, abyś wiedział, jak usunąć konto Movistar, są dość proste i zobaczymy dokładnie w tym samouczku jak zrezygnować z subskrypcji Movistar Fusión szybko.

W poradniku, który zobaczysz poniżej, znajdziesz szczegółowo kroki, które musisz wykonać, aby ukończyć ten proces zarówno z telefonu, jak i z Internetu. Abyś miał dwie dostępne opcje i zrób to w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Anuluj subskrypcję Movistar Fusión przez telefon

 • Będziesz musiał zadzwoń pod numer 1004. Możesz również zadzwonić za darmo pod adresem 900 10 10 10.
 • Po rozpoczęciu interakcji z zespołem Movistar będziesz musiał poprosić o anulowanie Twojego subskrypcja Movistar Fusion.
 • Musisz mieć pod ręką dane właściciela konta, ponieważ o nie poprosi. Poproszą Cię o kilka kluczowych informacji, aby potwierdzić, że rzeczywiście jesteś właścicielem konta.
 • Czasami ukończenie procesu może zająć kilka dni, innym razem odbywa się to prawie natychmiast. W każdym razie proces się rozpoczyna i w krótkim czasie Twoje konto zostanie zamknięte.

Jak zrezygnować z subskrypcji Movistar Fusión w Internecie?

Możesz również usunąć swoje konto Movistar Fusión z Internetu bez konieczności rozmawiania z nikim. Możesz to zrobić w następujący sposób:

 • Będziesz musiał przejść do przeglądarki i wejść na oficjalną stronę movitar.
 • Gdy znajdziesz się na wspomnianej stronie internetowej. Musisz przejść do prawej górnej części ekranu i kliknąć „Uzyskaj dostęp do mojego Movistar”.
 • Pojawi się rozwijane menu i musisz kliknąć „Dostęp”.
 • Będziesz musiał wprowadzić identyfikator posiadacza usługi. Będziesz także musiał wprowadzić kod dostępu, a następnie nacisnąć przycisk „Enter”.
 • Gdy jesteś na swoim koncie, musisz wpisać „Teren prywatny”.
 • W tym obszarze znajdziesz wszystkie zakontraktowane paczki. Wśród nich jest „Fuzja Movistar”. Musisz po prostu przejść do ich sekcji i poprosić o anulowanie konta.
 • Będziesz musiał ponownie wprowadzić swoje dane, aby potwierdzić, że jesteś właścicielem konta, a następnie będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami.

Bez wątpienia postępując zgodnie z tymi krokami będziesz w stanie anuluj i wypisz się konta movistar w sposób kompletny i definitywny.

firma movistar

Zapraszamy do wypróbowania opcji, którą oferuje movistar, aby móc stworzyć i mieć e-mail movistar, za pomocą którego możesz robić wiele interesujących rzeczy.

Najlepsze jest to, że wpisanie adresu e-mail movistar nie jest zbyt skomplikowane i jest to usługa całkowicie za darmo, bez wątpienia plus, który oferuje ta firma telekomunikacyjna.