Skip to content

Jak definitywnie usunąć lub dezaktywować pocztę głosową Movistar lub automatyczną sekretarkę?

7 de sierpień de 2021

Niejednokrotnie zdarzyło ci się na pewno, że nie odbierzesz połączenia, a druga osoba zostawiła ci wiadomość na automatycznej sekretarce, coś, co chociaż wiele firm twierdzi, że nie pobiera opłat, niektóre to robią.

Poza tym prawdą jest również, że wielu użytkowników woli to nie zostawiają wiadomości ani nagrań ale poczekaj, aż druga osoba ponownie się z nimi porozumie.

W każdym przypadku, mimo że jest to usługa, o której wiemy, że jest oferowana przez wszystkich operatorów telefonicznych pracujących w Hiszpanii, tym razem chcieliśmy pokazać kilka sztuczek myśląc o tym, czy jesteś Klienci Movistar.

Jedna z najważniejszych firm w branży ma swoje usługi odbierania połączeń i nieodebrane połączenia, a jeśli chcesz dostosuj go do maksimum, lepiej czytaj dalej ten artykuł.

Poza wszystkim, o czym wspomnimy poniżej, musimy zaznaczyć, że praktycznie wszelkie wątpliwości dotyczące korzystania z tych usług Movistar można rozwiązać, wchodząc na ich stronę internetową.

Podobnie pokażemy Ci niektóre odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w tej dziedzinie, aby oszczędź sobie tej procedury.

Wszystko, co musisz wiedzieć o systemie powiadamiania o nieodebranych połączeniach Movistar

Jeśli chcesz aktywować usługę powiadamiania o nieodebranych połączeniach Movistar, wystarczy przejść do My Movistar Mobile lub zadzwoń 22200, ponieważ jest to proces, którego rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Jeśli przeciwnie, zamierzasz dezaktywować usługę Powiadomienia o nieodebranym połączeniu Movistar, musisz wejść na tę samą stronę lub zadzwonić pod numer 22217, wybór opcji 2, co również nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Następnie, jeśli chcesz zwrócić zadzwoń do nadawcy wiadomości wystarczy nacisnąć przycisk „zadzwoń” na nadawcy lub wybrać opcję „zadzwoń do nadawcy”, a w ciągu kilku sekund skomunikujesz się z nim.

Wielu pyta nas później, czy ta lokucja jest obciążona, i musimy powiedzieć, że rzeczywiście tak jest, o ile ładowanie rozpoczyna się dopiero po usłyszeniu sygnału przed nagraniem wiadomości.

dzwonek połączenia przychodzącego wibruje

Wiele osób lubi nie tylko usługę nieodebranych połączeń Movistar, ale także udają, że nagrywają własne wiadomości, a w takich przypadkach trzeba wiedzieć, że koszt nagrania wiadomości to 18,2 eurocentów, a do tego doliczana jest dodatkowa opłata za nawiązanie i koszt połączenia, który z kolei będzie zależał od planu cenowego lub umownego równowagę jaką mamy z firmą.

Jeśli chodzi o rodzaj powiadomienia, które możemy określić, jeśli otrzymamy połączenie, w którym nie uczestniczyliśmy, musimy wiedzieć, że istnieją różne opcje, a konkretnie dwie, aby być bardziej precyzyjnym: lub podstawowy, który przesyła informacje o nieodebranym połączeniu lub dlaczego nie, powiadomienia SMS. które przekształcają wiadomości, które osoba pozostawiła nam po odsłuchaniu automatycznej sekretarki, na tekst.

Odpowiedzi na inne rodzaje najczęściej zadawanych pytań.

Kiedy kupujesz nowe urządzenie, bardzo często nie wiesz, jak włożyć lub aktywować kartę SIM, ponieważ domyślnie niektóre firmy ją aktywują, a w rzeczywistości jest to coś bardzo proste do zrobienia, nauczymy Cię procedury.

Pomożemy Ci również rozwiązać problem braku sygnału na swoim urządzeniu, wszystko, co musisz zrobić, pozostaje tutaj poniżej, postępuj zgodnie z instrukcjami, a zobaczysz rozwiązanie twojego problemu.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zlokalizuj kartę SIM z telefonu komórkowego. W telefonach, w których można wyjąć baterię, zwykle znajduje się ona obok pamięci microSD. W telefonach komórkowych najnowszej generacji, w których nie można wyjąć baterii, karta SIM zwykle znajduje się po jednej stronie wewnątrz wyjmowanej tacy. Ważne jest, aby przed sprawdzeniem czegokolwiek wyłączyć telefon.

Po zidentyfikowaniu karty SIM możesz ją teraz usunąć. Zazwyczaj siedzi na metalowym klipsie. Delikatnie unieś lub wysuń kartę SIM z klipsa. Ostatnio smartfony są dostarczane z akcesorium, aby było wygodniej.

Delikatnie zdmuchnij gniazdo, w którym znajduje się karta SIM, aby usuń wszelkie zabrudzenia i kurz. Możesz użyć papierowej serwetki do wysuszenia karty, jeśli nosi ślady wilgoci.

Jeśli karta SIM jest już czysta i prawidłowo włożona, smartfon powinno działać dobrze. Czy udało Ci się usunąć automatyczną sekretarkę?

dołącz do naszego kanału telegram