Skip to content

Jak „polubić” bezpośrednią wiadomość lub reakcję na Instagramie — z aplikacją i bez niej?

22 de grudzień de 2021

Instagram zdołał ewoluować i stał się czymś więcej niż tylko siecią społecznościową, w której zdjęcia są publikowane i komentowane, funkcja, która się do tego przyczyniła, to funkcja opublikuj historie 24 godziny, które umożliwiają wstawianie; filtry, nagrania na żywo, ankiety i pytania, które tworzą tę funkcję w najczęściej używanym Instagramie.

Oprócz oglądania historii śledzonych użytkowników, możesz na nie reagować i odpowiadać. Kiedy wejdziemy na nasze konto na Instagramie po opublikowaniu historii, możemy zobaczyć odpowiedzi i reakcje, które otrzymał w powiadomieniu, które pojawia się w ikonie DM lub prywatnej wiadomości, a następnie pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak możesz zareagować na wiadomość wysłaną do Ciebie przez Instagram Direct?

 1. Przechodzimy do bezpośrednich wiadomości z naszego konta.
 2. Wybieramy czat, na którym znajduje się wiadomość, na którą chcemy zareagować.
 3. Aby zakończyć, naciśnij dwukrotnie wiadomość lub reakcję swojej historii, aby pojawiło się charakterystyczne serce Instagrama.

Z aplikacją mobilną na Androida lub iOS

Po pobraniu aplikacji na telefon wystarczy ją wybrać, aby wejść na swoje konto i móc przeprowadzić opisany powyżej proces. Dzięki aplikacji możesz otrzymywać powiadomienia o bezpośrednie wiadomości i reakcje na historie.

Ze strony Instagrama

Jeśli nie masz pobranej aplikacji, możesz wejść z przeglądarki internetowej, wystarczy umieścić Instagram i wybrać pierwszy wynik, który przeniesie Cię na oficjalną stronę, aby móc wejść na swoje konto i wykonać opisany powyżej proces.

Co zrobić, aby zareagować na reakcję na prywatne wiadomości na Instagramie?

Jeśli otrzymamy reakcję na naszą historię i chcemy odpowiedzieć reakcją, mamy kilka opcji. Jeśli robimy to z poziomu aplikacji, po wejściu na nasze konto przechodzimy do naszych prywatnych wiadomości i wybieramy czat, na którym pojawia się reakcja, możemy wybrać go dwukrotnie i pojawi się serce. Zamiast tego, jeśli robimy to ze strony internetowej.

logo na Instagramie

 1. Wchodzimy na nasze konto i wybieramy ikonę wiadomości.
 2. Następnie po lewej stronie wybieramy czat, na którym pojawia się otrzymana reakcja.
 3. Będąc w środku, stawiamy się na reakcję, gdy to zrobią, pojawią się dwie ikony; jeden z uśmiechniętą twarzą, a drugi z trzema punktami.
  • Jeśli chcemy zareagować tylko podobnym, ustawiamy się w trzech punktach i wybieramy opcję „Lubię to”.
  • Jeśli chcemy zareagować w inny sposób, klikamy na szczęśliwą buźkę, a wyświetli się pasek, na którym pojawi się kilka emotikonów, tam możemy wybrać tę, którą chcemy.

Jaka jest granica reakcji, które może wywołać reakcja?

Chociaż możemy zmieniać naszą reakcję tyle razy, ile chcemy, to tylko na otrzymaną odpowiedź możemy zareagować tylko razPowiadomienie dotrze również do osoby, gdy to zrobimy.

Jak reagować na inne działania na swoim koncie na Instagramie?

Chociaż w momencie publikacji; zdjęcia, obrazy lub filmy, Instagram pozwala nam to zrobić tylko udostępniając je na naszym koncie i w opowiadaniach, reagowanie na posty daje nam więcej możliwości. Na przykład, aby zareagować na post.

ikona instagrama

 1. Szukamy publikacji, na którą chcemy zareagować.
 2. Wtedy możemy zrobić kliknij dwukrotnie na obrazek, aby wskazać, że nam się podoba, pojawi się białe serce. Podobnie możemy wybrać serce, które pojawi się obok ikony komentarza i ikony udostępniania.
 3. Aby zareagować na publikację komentarzem, wystarczy wybrać ikonę obok serduszka, spowoduje to przejście do publikacji.
 4. Później, wybieramy, gdzie jest napisane „Dodaj komentarz” i możemy napisać swoją reakcję, możemy też wybrać ikonę uśmiechniętej buźki, gdzie zostanie wyświetlony pasek, w którym pojawi się kilka emotikonów, które możemy wybrać do skomentowania.
 5. W publikacji możemy również wskazać, że podoba nam się komentarz klikanie w serce który pojawia się po prawej stronie każdego komentarza.

Wysyłaj emotikony lub reakcje na historie znajomych

Jak widzieliśmy emotikony są ważna część na Instagramie I podobnie jak ten, wiele sieci społecznościowych oferuje tę opcję swoim użytkownikom do komunikowania się. Możemy ich również używać, reagując na historie z śledzonych przez nas relacji. Jak możemy to zrobić?

 1. Wybierz historię, na którą chcesz zareagować, klikając jedno z kółek, które pojawiają się u góry, które powiadamiają Cię, które konta ostatnio opublikowały historie, pojawia się na początku Twojego konta
 2. Po wejściu do historii wybierz pasek „wyślij wiadomość”, aby odpowiedzieć na historię.
 3. Po wybraniu paska wyświetli się zasobnik, na którym pojawi się kilka emotikonów, wybierz tę, którą chcesz wysłać.
 4. Wreszcie będziesz mógł zobaczyć wysłane emotikony.

Na równi, jeśli chcesz zobaczyć, kto zareagował na historie które przesłałeś w ciągu dnia. Wejdź na swoje konto na Instagramie, za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej, i wybierz ikonę wiadomości prywatnej lub wiadomości prywatnych, znajdującą się w prawym górnym rogu, jeśli ktoś zareagował na twoją historię, pojawi się powiadomienie.

telefon z instagramem

Zobaczysz listę wiadomości, które otrzymałeś prywatnie, te, których nie przeczytałeś, zostaną pogrubione. Wybierz tacę czatu, aby zobaczyć reakcję. Obok zdjęcia lub filmu, który umieściłeś w swojej historii, pojawi się reakcja Twoich obserwatorów.

Chociaż opcja publikowania opowiadań trwa tylko 24 godziny, podczas przesyłania masz możliwość umieszczenia go w podświetlonym, w ten sposób, chociaż wypełnili dostępny czas aby Twoi obserwatorzy mogli go zobaczyć, będzie on widoczny w Twoim profilu i będziesz mógł go zobaczyć za każdym razem, gdy go wejdziesz.

dołącz do naszego kanału telegram