Skip to content

Jak połączyć moje konto na Instagramie z moją stroną na Facebooku Bardzo proste!

17 de kwiecień de 2022

Miejsce, w którym uzyskasz atrakcyjne zdjęcia i najlepsze rezultaty, to się nazywa instagram. Jego filtry, cięcia i tryby przechwytywania sprawiają, że jest to bardzo praktyczna aplikacja do robienia dobrych zdjęć. Od momentu pojawienia się w Internecie osiągnął subskrypcję milionów użytkowników na edycję swoich zdjęć.

A kiedy mamy w rękach te piękne obrazy, jest całkiem możliwe, że chcemy podzielić się nimi na Facebooku i pokazać je światu. Facebook pozwala na to i wiele więcej. Wykonaj połączenie między obiema sieciami społecznościowymiTo sprawia, że ​​nasze doświadczenie jest lepsze.

Dlatego jedną z cech charakterystycznych Facebooka jest to, że pozwala nam publikować nasze treści na stronach, które zarządzajmy od Instagram. Ten artykuł pokazuje kroki, jakie należy wykonać, aby przeprowadzić ten proces, aby połączyć oba światy w jeden, udostępniać nasze treści tam, gdzie chcemy, oraz wszystkim osobom, które są naprawdę zainteresowane oglądaniem naszych treści.

Rozwesel i udostępniaj zdjęcia z Instagrama na Facebooku

Udostępnianie wykonanych przez nas zdjęć na naszych stronach na Facebooku jest bardzo łatwe. Musimy tylko zaznaczyć prośbę i powiedz Instagramowi, że chcemy stworzyć blokadę kont i tym samym zsynchronizować profile do Twojej dyspozycji. Dotknij symbolu kształtu osoby, który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu, gdzie znajduje się sekcja konta, a następnie dotknij symbolu trzech kropek, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, możesz połączyć swój Facebook z Twitterem.

Połączone konta

W konfiguracji należy wybrać w „połączone konta”, aby połączyć Instagram z Facebookiem. Może się zdarzyć, że nie zdając sobie z tego sprawy, oba konta są połączone, jeśli tak, po prostu śledź i przejdź do następnego kroku. Jeśli wcześniej uzyskał dostęp do Instagramamożesz automatycznie przejść do kroku 5.

Zarządzanie kontami

W ramach połączonych kont pojawi się system, w którym zobaczysz każde konto w sieciach społecznościowych, które możemy połączyć z kontem na Instagramie, które mamy. Wybierzemy konto na Facebooku i kliknij kontynuuj.

instagram link do strony na Facebooku

Potwierdzenie połączenia konta

Gdy konto nie zostało połączone z żadną aplikacją, istnieje system bezpieczeństwa dla procesu i poprosi o potwierdzenie kont. Po potwierdzeniu system pokazuje, że zarządzasz stronami na Facebooku. Następnie wyświetli powiadomienie wskazujące, że Instagram chce zarządzać Twoimi stronami. Jeśli wyrażasz zgodę, przystępujemy do akceptacji i zostanie utworzony link między każdą ze stron.

Zarządzaj swoimi stronami na Facebooku

Po zarządzaniu naszymi stronami na Facebooku możemy zobaczyć opcje publikowania każdej treści w sieci społecznościowej i wybrać ustawienia prywatności w każdym z nich, dla każdej publikacji, która pochodzą z instagrama.

Wskaż treść, którą chcesz przesłać na Facebook

ten posty na Facebooku nie są zautomatyzowane, musisz wybrać, które zdjęcie, film lub post chcesz udostępnić. Dlatego za każdym razem, gdy jesteś na Instagramie, musimy wskazać, jakie treści zamierzamy publikować i gdzie je publikujemy.

Facebook i Instagram można łatwo połączyć

Korzystanie z sieci społecznościowych jest częścią codziennego życia milionów i w rzeczywistości dwie konkretne sieci widzą bardziej stałe wykorzystanie w porównaniu z innymi, te sieci są Instagram i Facebook. Jednak wiele osób nie wie, że oba konta można połączyć.

Można to zrobić w aplikacji Instagram na ikonie osoby i wybierając opcję połączonych kont, gdy już to zrobisz wybierz konto Facebook do połączenia i gotowy. To z kolei należy zrobić na koncie Facebook w ustawieniach, aby zaakceptować link.

Jeśli chodzi o połącz wiele kont Zwykle jest to problematyczne, ponieważ Facebook poprosi o potwierdzenie, że zarządza tymi kontami, jest to prosty proces, a z kolei pozwala im wybrać, jakie treści mają wyświetlać. Dlatego wiązanie jest często kluczowe dla wielu.

Korzystanie z sieci społecznościowych jest zwykle czymś podstawowym dla milionów na całym świecie, tym bardziej, że wzrasta komunikacja i kontakt z innymi użytkownikami. Dzięki temu użytkownicy mogą lepiej zarządzaj sieciami społecznościowymi mieć wyższą wydajność.

dołącz do naszego kanału telegram