Skip to content

Jak połączyć moje konto na Facebooku i Instagramie z Twitterem, aby publikować na wszystkich w tym samym czasie?

9 de wrzesień de 2021

Jeśli teraz musimy zastanowić się, jakie są dziś główne sieci społecznościowe, nie ma wątpliwości, że dwa z najważniejszych to Twitter i Instagram, pomijając Facebooka i kilka innych

Twitter, będąc jedną z najważniejszych sieci społecznościowych na świecie, stał się oczywiste do zapamiętania, z powodu wielu skandali z celebrytami, którzy musieli masowo usuwać swoje tweety z powodu wszystkiego, co opublikowano w przeszłości.

Jednak przez chwilę chcemy poruszyć obie z nich, ponieważ wielu użytkowników będzie wiedziało, że jest to możliwe synchronizuj sieci społecznościowe, a raczej jego treść i to nas przy tej okazji interesuje.

Jest kilku czytelników, którzy pytają nas, co zrobić, aby zsynchronizuj Twittera z Instagramem, i dlatego w kolejnych wierszach chcemy pokazać kroki, które musisz wykonać, aby opublikować od jednego do drugiego.

W ten sposób uzyskasz wszystkie kontakty lub obserwujących, które masz w każdej z sieci zobacz tę samą treść, coś, co dla niektórych użytkowników może mieć pewną użyteczność, na przykład przy zarządzaniu markami.

Jak zsynchronizować Twittera z Instagramem krok po kroku

Aby połączyć profil na Twitterze z profilem na Instagramie, oczywiście pierwszą rzeczą będzie to, że masz obie aplikacje zainstalowane na swoim urządzeniu, a następnie, że w obu jesteś zalogowany na konta, które chcesz zsynchronizować między nimi.

Ważne jest, aby pamiętać, że kroki łączące Instagram i Twitter, które pokażemy, działają zarówno na komputerach z systemem operacyjnym iOS jak Android. Następnie należy wykonać następujące kroki:

 • Otwórz Instagram na urządzeniu mobilnym tak jak zwykle
 • Gdy jesteś na swoim początkowym ekranie, kliknij ostatni przycisk, który pojawia się w prawej dolnej części, aby uzyskać dostęp Twój profil
 • W tym momencie naciśnij trzy pionowe punkty, które zobaczysz u góry ekranu, obok Twojej nazwy użytkownika
 • W ten sposób łatwo uzyskasz dostęp do konfiguracji głównych parametrów Instagrama, takich jak synchronizacja
 • W tej sekcji Opcje musisz przejść do Ustawienie
 • W tym menu kliknij opcję Połączone konta, który pozwala łączyć swój Instagram z różnymi sieciami społecznościowymi
 • Zobaczysz, że pojawi się lista wszystkich sieci społecznościowych, z którymi możesz zsynchronizować Instagram
 • Musisz oczywiście kliknąć na ikona Twittera
 • W tym czasie system poprosi Cię o podanie swojego nazwa użytkownika na Twitterze, Twoje hasło, a na końcu niebieski przycisk z haczykiem, który pojawia się w prawym górnym rogu i potwierdza synchronizację
 • Powinieneś automatycznie powrócić do poprzedniego ekranu, na którym pojawia się lista sieci społecznościowych. Jednak w przeciwieństwie do tego, co wydarzyło się wcześniej, teraz Twitter musi być w nim aktywny

Aby sprawdzić, czy wykonałeś krok po kroku poprawnie, zalecamy próbę opublikowania nowego zdjęcia na Instagramie, a następnie dostęp do swojego kanał na Twitterze by sprawdzić, czy tam też jest publikowany.

Najnormalniejszą rzeczą byłoby to, że została ona również opublikowana na Twitterze. Jeśli jednak tak nie jest, zalecamy ponowne uruchomienie telefonu komórkowego i ponowne wykonanie wszystkich poprzednich kroków.

Łatwo odłącz Twitter i Instagram

Z drugiej strony, jeśli chcesz odłącz swój Instagram od TwitteraMusisz tylko przejść do tego ekranu, na którym pojawiają się sieci społecznościowe, i ponownie nacisnąć opcję Twitter, aby została dezaktywowana, a treść nie była już publikowana w obu.

Samsung Galaxy as twitter

Najlepsze czasy na publikowanie na Twitterze i Instagramie

Teraz pytaniem, które będziesz musiał bardzo dobrze rozważyć, jeśli chcesz skorzystać z synchronizacji między sieciami społecznościowymi, jest to, że zalecane czasy publikowania nie są one zwykle takie same w niektórych, jak w innych.

Jak dobrze komentują w tym zakresie specjaliści, są pewne szczególne momenty, w których sieci społecznościowe mają większy ruch, a uwzględnienie ich może pomóc nam zakres doładowania naszych publikacji.

Dlatego chociaż zsynchronizowałeś obie aplikacje i może to być przydatne w niektórych przypadkach, w innych wygodniej będzie ich nie synchronizować i wykonać publikacje samodzielnie, z następującymi uwagami.

Na przykład publikując na Twitterze, lepiej to robić przede wszystkim między 13:00 a 15:00, bardziej niż cokolwiek od poniedziałku do piątku. Wskazane jest również publikowanie przed mocną ramówką telewizyjną o godzinie 22:00, czyli około godziny 20:00.

Tymczasem w tym serwisie społecznościowym odradza się publikowanie w soboty lub niedziele, a także od 20:00 do 20:00.

W przypadku Instagrama rekomendacją jest publikowanie dni roboczych między 17:00 a 18:00, kiedy większość społeczeństwa odpoczywa od dnia pracy. Również harmonogram po kolacji, około godziny 22:00, również nie jest złym pomysłem.

Podobnie jak w przypadku Instagrama, nie powinieneś publikować niczego między godziną 00:00 a 8:00, ponieważ liczba aktywnych odbiorców jest bardzo mała.

Czy udało Ci się zsynchronizować swoje profile na Instagramie i Twitterze krok po kroku?

ten sieci społecznościowe są częścią naszego życia Obecnie w dość inwazyjny sposób można powiedzieć, że jesteśmy praktycznie cały czas połączeni, a niejednokrotnie nawet uzależniamy się od tego, jaki byłby nasz telefon komórkowy czy nawet nasz komputer, w taki czy inny sposób musimy być połączeni .

I to nie za mniej, ponieważ portale społecznościowe Pozwalają nam być świadomym wielu nowości, ciekawostek, tego, co dzieje się z naszymi przyjaciółmi i rodziną, chociaż jasne jest, że wszystko ma swoje granice i trzeba wiedzieć, kiedy jesteśmy zbyt zależni od sieci społecznościowych.

Połącz Facebooka z Twitterem

Ale jedną z rzeczy, które możesz chcieć zrobić, jest: dołącz do Facebooka za pomocą swojego konta na Twitterze, dzięki czemu możliwość aktualizowania dwóch sieci społecznościowych staje się znacznie bardziej dynamiczna i prosta, szczególnie zwinna, aby móc publikować pewne rzeczy, a znajomi, których mamy w nich, mogą zobaczyć, co dodajemy do naszego konta.

Jak połączyć Twittera z Facebookiem

 • Przede wszystkim przejdźmy na Facebooka.
 • Tam musisz przejść do części konfiguracyjnej.
 • Następnie musisz przejść do części obserwujących i zezwolić na obserwujących.
 • W tej opcji Twitter pojawia się dokładnie, musisz kliknąć miejsce, w którym mówi, aby połączyć konto na Twitterze.
 • Oczywiście tutaj musisz podać dane dostępowe tego konta, aby potwierdzić, że jest dokładnie twoje, dodać hasło i nazwę użytkownika.
 • Teraz wystarczy kliknąć autoryzuj aplikację i to powinno być wszystko.główne sieci facebook twitter niebieski

Jak zobaczysz? połącz dwa konta, zarówno Facebooka, jak i Twittera (musisz wcześniej stworzyły) W rzeczywistości nie jest to zbyt skomplikowane, ponieważ zawsze jest to kwestia zobaczenia trochę opcji, jakie mają dla nas sieci społecznościowe i zwrócenia uwagi, zwłaszcza czytania.

W ten sposób uczysz się jak połączyć Facebooka z Twitterem 2017 w ciągu kilku sekund. Jest to bardzo prosta i szybka metoda, aby mieć wszystko zaktualizowane i w ten sposób możesz publikować to, co chcesz w obu sieciach społecznościowych, utrzymywać znajomych w kontakcie i informować, aby mogli być świadomi tego, co robisz w swoim życiu, pamiętaj o wylogowaniu się ze swojego konta po zakończeniu procesu.

dołącz do naszego kanału telegram