Skip to content

Jak połączyć moje konto Gmail na Yahoo! Poczta? – Połączono z e-mailem

25 de grudzień de 2021

Jak więc można zsynchronizować Outlooka z kalendarzem zadań i kontaktów, powiązanie konta Gmail w Yahoo! Poczta. Biorąc pod uwagę, że dziś wielu użytkowników preferuje ten środek komunikacji na rynku, dzięki jego świetnym funkcjom. Na przykład bycie świadomym wszystkich wiadomości w czasie rzeczywistym, cieszenie się wszystkimi funkcjonalnościami platformy. Nawet dodając inne konta, takie jak Yahoo i AOL.

Należy zauważyć, że proces łączenia konta Gmail w Yahoo! Poczta jest prostsza, niż możesz sobie wyobrazić. Poza tym również możesz zsynchronizować kontakty z najpopularniejszych obecnie portali społecznościowych takich jak Twitter, Facebook i LinkedIn, jeśli chcesz czuć się bardziej komfortowo podczas komunikowania się z ludźmi, którzy są częścią Twojego środowiska. Postępuj zgodnie z naszymi radami, a za kilka minut będziesz mógł zrealizować swoją misję.

Jakie korzyści uzyskasz z połączenia kont e-mail?

Wieśniak! Mail to tak zaawansowana i wszechstronna platforma, że ​​nie tylko pomoże Ci łatwo znaleźć osoby na Messengerze, ale także przyniesie Ci szereg korzyści dzięki połączeniu kont e-mail. Również twórcy Yahoo! zawsze sprawiają, że rzeczy są bardziej intuicyjne dla użytkowników. Powód, dla którego będziesz czuć się całkowicie komfortowo, korzystając z tego rodzaju usług cyfrowych. W każdym razie poniżej w przyjemny i prosty sposób wskażemy wszystkie zalety wykonania tego zabiegu.

Oszczędność miejsca w pamięci

Łącząc konta w jednej skrzynce odbiorczej, łatwiej jest zaoszczędzić miejsce w pamięci. Bez pomijania, że będziesz mógł cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami platformy, na przykład umieszczanie logo na e-mailach. Należy zauważyć, że po przeprowadzeniu całej procedury łączenia kont zobaczysz awatar oznaczony plakietką, a Twoje e-maile można bez problemu zarchiwizować lub usunąć do kosza.

Google połączy wszystkie Twoje konta z tymi dwoma e-mailami

Rzeczywiście, jedną z wielkich zalet łączenia kont e-mail jest to, że użytkownicy będą mieli naprawdę wyjątkowe wrażenia. Ponad wszystko, zezwól na logowanie z systemu kluczy konta Yahoo. Wszystko to pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo na platformie, zwłaszcza jeśli używasz konta do rejestrowania istotnych informacji o swojej pracy. Dodatkowo będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich kontaktów ze skrzynek odbiorczych bez żadnych niedogodności, wygodnie zarządzając swoimi e-mailami.

Jakie kroki należy wykonać, aby nawiązać połączenie w swoim Yahoo! z Gmailem?

Jeśli jesteś zainteresowany połączeniem obu kont, musisz uzyskać dostęp do platformy Yahoo Mail i wprowadzić dane swojego konta osobistego. Później musisz przejść do panelu konfiguracyjnego, zlokalizowanie przycisku z napisem Dodaj kolejną skrzynkę pocztową. Następnie musisz podać szczegóły swojego konta Gmail. Na koniec ważne jest, aby kliknąć opcję Gotowe, aby wszystkie zmiany zostały zapisane i zacząłeś cieszyć się wszystkimi funkcjami, które ta platforma dla Ciebie przygotowała.

sposób na dostęp do poczty e-mail Yahoo

Jak uzyskać dostęp do obu kont e-mail z komputera?

Teraz, gdy połączyłeś swoje konto Gmail z Yahoo! Poczta poprawnie, powinieneś wiedzieć jak wejść, aby wyświetlić wszystkie zapisane e-maile, otrzymane lub wysłane. Musisz się więc zalogować, dotykając ikony profilu, a następnie alternatywy, która mówi Zarządzaj kontami. Tam musisz dodać adres e-mail konta, które chcesz przejrzeć i to wszystko. Pamiętaj, że ważne jest, aby dane były poprawne, aby uniknąć problemów z serwerem i ciągłych zmian hasła.

Z drugiej strony, jeśli kiedykolwiek zmienisz zdanie, masz możliwość usunięcia lub odłączenia kont, kiedy tego potrzebujesz. Ten proces jest również dość prosty do wykonania, ponieważ wystarczy wejść do panelu konfiguracji, aby kliknąć ikonę, która pojawia się z literą X, potwierdzając Twoją decyzję. W każdym razie system zawsze otworzy okno dialogowe, jeśli tego żałujesz i wolisz anulować operację.

dołącz do naszego kanału telegram