Skip to content

Jak łatwo pobierać muzykę z Tumblra z przeglądarki

10 de styczeń de 2022

W Internecie można znaleźć wiele aplikacji i stron internetowych opartych na tym samym temacie, niektóre odnoszą sukces, a inne rzadko się o nich słyszy. Tumblr to jedna z tych platform, która stała się jedną z najczęściej używanych. Czemu? Ze względu na swoją wszechstronność i prostotę. Jeśli chcesz wiedzieć jak możesz pobrać dźwięk na tej platformie, musisz przeczytać do końca

Co należy wziąć pod uwagę, aby pobrać dźwięk z Tumblra?

Tumblr to platforma zaprojektowana tak, aby robić wiele rzeczy za pomocą jednego systemu. Podczas gdy na WordPressie znajdziesz funkcje bloga lub na Facebooku możesz śledzić osobę, publikować, komentować i cieszyć się materiałem audiowizualnym, Z Tumblr możesz zrobić to wszystko i wiele więcej.

Można więc powiedzieć, że wyróżnia się posiadaniem wielu mikroblogów o charakterze społecznościowym, na których można udostępniaj i publikuj wszelkiego rodzaju treści szybko i łatwo. Te rzeczy sprawiają, że jest atrakcyjna, zwłaszcza dla tych, którzy nie mają doświadczenia w dziedzinie technologii.

Na tej stronie możesz znaleźć treści naszych preferencji publikowane przez inne osoby, także inne osoby mogą przeglądać nasze publikacje i z nich korzystać. Ten potencjał doprowadza milenialsów do szaleństwa.

Jedna z cech tej platformy jest to, że ma wieloaspektowy system, gdzie jego użytkownicy mogą łączyć funkcje, które posiadają inne aplikacje. Jedną z tych funkcji jest stworzenie własnej przestrzeni poprzez bloga i dostosowanie jej do swoich wymagań, a najlepsze jest to, że nie musisz za nią nic płacić.

Rejestrując się na Tumblr, możesz zacząć obserwować innych blogerów, których treści przyciągają Twoją uwagę lub którzy zostali poleceni przez Twoich znajomych. Więc może? ciesz się produkcjami multimedialnymi lub jego sztuki wyrażonej w inspirujących słowach.

Jeśli jakaś publikacja przykuwa twoją uwagę i chcesz podzielić się tym z innymi?, możesz kliknąć przycisk reblogowania, aby opublikować go na swojej tablicy. Teraz, jeśli chcesz mieć go na swoim urządzeniu, aby nadal cieszyć się nim, gdy nie korzystasz z platformy, możesz pobrać wideo na Androida lub iPhone’a.

Aby pobrać dźwięk na Tumblr, powinieneś zastanowić się, jak łatwiej to zrobić, możesz użyć przeglądarki, której zwykle używasz, lub innej. Możesz także korzystać z programów spoza platformy. Decyzja musi być oparta w tym, co Ci odpowiada zgodnie z Twoją wiedzą lub budżetem.

Pobieraj tylko wtedy, gdy zostało przesłane bezpośrednio na stronę

Na Tumblr znajdują się pliki multimedialne, które nie są publikowane bezpośrednio na stronie, ale są osadzone. W takich przypadkach masz inne opcje, z których musisz skorzystać. Teraz, jeśli dźwięk jest na stronie, możesz go bezpośrednio pobrać.

Jednym z tych sposobów jest użycie funkcji nagrywania dźwięku, która pozwoli ci uzyskać dźwięk platformy i zapisz go na komputerze lub urządzeniu. Jedną z wielkich zalet tej funkcji jest to, że nie musisz nagrywać całego dźwięku, ponieważ możesz zapisać tylko wybraną sekcję.

Aby to zrobić, musisz wejść na stronę Tumblr i znaleźć dźwięk lub muzykę, którą chcesz nagrać. Następnie przygotuj rejestrator, aż dokonasz niezbędnych regulacji. Gdy będziesz gotowy, musisz kliknąć przycisk REC, aby rozpocząć proces. Aby zapisać dźwięk musisz aktywować tę funkcję w systemie i odłączyć mikrofon.

W jaki sposób można pobrać dźwięk lub piosenkę z Tumblra?

Zawsze, gdy strona wyróżnia się spośród innych, kontrowersje powstają wokół niej, aby zburzyć jej znaczenie i spróbuj spowolnić swój sukces. W przypadku Tumblra nie jest to wyjątkiem, to sprawiło, że niektórzy ludzie wątpią, czy powinni mieć konto, czy nie.funkcje tumblr

Możemy jednak wymienić kilka powodów, które przekonały wiele osób do dołączenia do tej rodziny blogerów. Jednym z nich jest niewielka ilość czasu, którą musisz zainwestuj, aby korzystać z funkcji bloga i stwórz swoje. Dodatkowo posiada bardzo prosty i łatwy w obsłudze system, bez skomplikowanych procesów.

Z drugiej strony ma zdolność: udostępniaj dowolne posty, które tworzysz w czasie rzeczywistym i możesz dostosować swoje konto za pomocą projektu, który najbardziej Ci się podoba, lub pozyskując unikalne i bezpłatne szablony.

Zalecamy przeprowadzenie własnych badań, aby móc podjąć świadomą decyzję w tej sprawie. Jeśli w końcu zdecydujesz, że chcesz poruszać się po tej platformie, musisz wykonać pierwsze kroki, takie jak założenie lub rejestracja konta.

Korzystanie z przeglądarki internetowej

Jeśli chcesz pobrać dźwięk lub muzykę z przeglądarki, możesz to zrobić za pomocą adresu URL. Dzięki tej metodzie możesz użyć linku, aby uzyskać lokalizację pliku i pobrać go na swój komputer. Możesz więc słuchać jej tyle razy, ile chcesz, bez korzystania z Internetu.

W tym celu musisz otworzyć wybraną przeglądarkę, czy to Firefox, czy Chrome, a następnie musisz zlokalizować witrynę Tumblr i dźwięk, który chcesz pobrać. W następnym kroku musisz otworzyć Konsolę programisty, możesz to zrobić, klikając F12 na klawiaturze.tumblr na komórce

Ta akcja da możliwość zmiany zakładki na Sieć, z tym musisz naciśnij przycisk odtwarzania Tumblr i znajdź adres URL, który pojawia się w sekcji sieci. Następnie musisz otworzyć link nowej karty i prawym przyciskiem myszy wybrać zapisanie wideo (w Chrome) lub audio (Firefox).

Z aplikacjami innych firm

Kiedy oglądasz film na YouTube i chcesz go pobrać na swój komputer, potrzebujesz pomocy zewnętrznego oprogramowania, aby móc dokonać konwersji. Podobnie na Tumblr Możesz także korzystać z aplikacji nieplatformowych aby pobrać i zapisać niektóre pliki audio.

Każda aplikacja będzie miała określony sposób przeprowadzenia tego procesu pobierania, więc przed pobraniem musisz sprawdzić, czy wybrana przez Ciebie procedura aplikacji odpowiada Ci zgodnie z Twoją wiedzą.