Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i zaktualizować oprogramowanie Android 8.0 Oreo na Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9 i S10

26 de listopad de 2022

Czy chcesz wiedzieć, jak zainstalować system Android 8.0 Oreo na telefonie Samsung Galaxy S6? Prawda jest taka, że ​​​​jesteśmy w obliczu jednej z najnowszych aktualizacji systemu operacyjnego Android, ostatniej w rzeczywistości, dopóki nie pojawi się Android 8.1. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym zakresie, jest to, że Samsung Galaxy S6 nie zaktualizuje się przez OTA do Androida 8.0 Oreo, chociaż możemy to zrobić ręcznie. Możesz także rozważyć wymianę Galaxy S6 na nowszy model S8.

Rzeczywiście, dzięki stałym niestandardowym ROMom opracowanym przez specjalistów, stwierdzamy, że teraz możemy zainstalować Androida 8.0 na Samsungu Galaxy S6, aby nadal czerpać z niego jak najwięcej. Jeśli chcesz zainstaluj Oreo na swoim Samsungu Galaxy S6wszystko, co musisz zrobić, to czytać dalej, ponieważ nauczymy Cię krok po kroku, jak to zrobić.

Samsung Galaxy S6 z Androidem 8.0 Oreo

Oczywiście, gdy pojawiają się te ROMy, najpierw zwykle mają pewne problemy, az czasem twórcy je poprawiają, uważamy, że ważne jest, abyś wiedział, które elementy działają idealnie, a które na razie mają pewne wady. Następnie pokażemy Ci, jakie aspekty Android 8.0 na Galaxy S6 działa, a które nie.

działa idealnie

 • Aplikacja na telefon: połączenia, SMS-y, dane mobilne
 • Wi-Fi
 • Bluetooth
 • nfc
 • czujnik odcisków palców
 • Aparaty fotograficzne
 • Wszystkie inne elementy niewymienione jako „Nie działają”

nie działa

 • Niektóre filmy w rozdzielczości Full HD mają opóźnienie podczas odtwarzania
 • Filmy z niektórymi kodekami nie będą odtwarzane
 • Problemy z działaniem GPS
 • Nieoczekiwane zawieszanie się podczas otwierania niektórych aplikacji

Wymagania do zainstalowania Oreo na Galaxy S6

Przede wszystkim, zanim przejdziesz krok po kroku do instalacji Androida 8.0 Oreo na Samsungu Galaxy S6, tyZdecydowanie zalecamy wykonanie a kopia zapasowa całej zawartości które możesz uznać za niezbędne. Do tego trzeba dodać analogicznie, że należy mieć co najmniej 70% baterii, aby sprzęt nie wyłączyć podczas procesu. W ten sposób będziesz mógł błyskawicznie usuwać aplikacje z Galaxy S6.

Zainstaluj Androida 8.0 Oreo na Samsung Galaxy S6 krok po kroku

 • Pobierz ROM Androida 8.0 dla swojego Samsunga Galaxy S6 z tego linku
 • Podłącz swój Samsung Galaxy S6 do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB i skopiuj pobrany plik ZIP na kartę SD
 • Odłącz USB od telefonu komórkowego i uruchom ponownie urządzenie
 • Wejdź w tryb odzyskiwania telefonu Samsung Galaxy S6, naciskając jednocześnie przyciski zwiększania głośności, ekranu głównego i zasilania
 • Kliknij opcję Wyczyść, a następnie włącz Przesuń, aby przywrócić ustawienia fabryczne
 • Wróć do menu początkowego i kliknij przycisk Instaluj
 • Wybierz ZIP, który wcześniej przeniosłeś na kartę SD i potwierdź za pomocą Przesuń, aby potwierdzić Flash
 • Proces instalacji zajmie kilka minut.
 • Po ponownym uruchomieniu Galaxy S6 będziesz mieć na nim zainstalowany system Android 8.0 Oreo

Uważamy, że przed zakończeniem niezwykle ważne jest podkreślenie tego ROM oparty na systemie Android 8.0 oreo że właśnie cię nauczyliśmy, FDziała prawie wyłącznie na modelu Samsung Galaxy S6 G920F. W przeciwieństwie do innych samouczków, które zwykle pokazujemy w MiraHowTo, w tym przypadku musimy to szczególnie polecić Nie używaj tej instrukcji na innych urządzeniach z Androidem.

Niektóre inne bardzo częste wyszukiwania i zapytania użytkowników, mają one bezpośredni związek z następującymi czynnościami: Android 8.0 Samsung, które urządzenia zostaną zaktualizowane do Androida 8, Android 8.0 do pobrania, pobierz Android Oreo, Android Oreo huawei p9 lite, pobierz Android 8.0 Oreo, Android 8.0, gdy wyjdzie lub Android 8 funkcji. Wszelkie inne pytania na ten temat, wystarczy zapytać nas o to.

Czy udało Ci się zainstalować system Android 8.0 Oreo na Samsungu Galaxy S6 krok po kroku?

Jak zaktualizować Samsunga Galaxy S8 do Androida 8.0 Oreo

pobierz Androida Oreo 8.0 dla Samsunga

Samsung Galaxy S8 to obecnie jeden z najlepszych smartfonównaprawdę ciekawe urządzenie, biorąc pod uwagę, że jego cena startowa nieco spadła, co dziś jest jeszcze lepszą opcją niż w momencie premiery.

Oczywiście nie oznacza to, że Samsung Galaxy S8 nie ma tego samego problemy niż inne smartfonyi dlatego pokażemy Ci jedną z poniższych główne sztuczki którzy często konsultują się z nami w tej sprawie.

Jeśli chcesz zaktualizuj swój Samsung Galaxy S8 do Androida 8.0 OreoNastępnie pokażemy Ci, jak to zrobić.

Zaktualizuj Samsunga S8 do Androida 8.0 Oreo

Chociaż prawdą jest, że większość Samsungów Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+ została zaktualizowana do Androida 8.0 Oreo w prawie wszystkich częściach świata, nie wolno nam tracić z oczu drugiej strony, którą niektórzy użytkownicyzwłaszcza w krajach rozwijających się, twierdzą, że tak się nie stało.

Dlatego chcemy Ci pokazać, jakie kroki musisz wykonać zaktualizuj ręcznie swój Samsung Galaxy S8 do Oreo, coś, co na szczęście jest możliwe i nie wymaga wielkiej wiedzy w tej materii.

Jak pobrać Androida 8.0 Oreo na S8 lub S8+

OK, w tym momencie, aby zaktualizować swój Samsung Galaxy S8 do najnowszej wersji AndroidaPierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zdobyć odpowiednią pamięć ROM lub oprogramowanie układowe dla swojego terminala, o czym możesz się dowiedzieć, przeglądając informacje w Ustawieniach, Informacje o urządzeniu, Numer modelu. Mając te informacje w ręku, nadszedł czas, aby to zrobić Pobierz ROM dla swojego Samsunga Galaxy S8.

Po pobraniu ROM następnym krokiem będzie rozpakuj dany plikgdzie zobaczysz, że pojawia się kilka z nich, wszystkie kończą się rozszerzeniem .md5 i nazywają się BL, AP, CP, CSC itp.

Aby skorzystać z tych plików, konieczne jest posiadanie Odin w jednej z jego najnowszych wersji, platformę, którą można znaleźć w Internecie, ładując do niej całą poprzednią zawartość, przed podaniem Start. Z tego przycisku proces aktualizacji, chociaż zalecamy wykonanie kopii zapasowej lub kopia zapasowa z Mądry przełącznik. Mówimy to, ponieważ aktualizacja usuwa wszystkie pliki, które mieliśmy na smartfonie, jeśli nie były chronione.

Omawiana procedura zajmie kilka minut, aż instalacja najnowszej wersji Androida na Samsungu Galaxy S8 zostanie zakończona, a następnie możesz ciesz się jedną z najlepszych generacji Androida na swoim telefonie.

Czy udało Ci się krok po kroku zaktualizować Samsunga Galaxy S8 do Androida 8.0 Oreo?

dołącz do naszego kanału telegram