Skip to content

Jak pobrać WhatsApp na nieobsługiwany telefon komórkowy, czy to możliwe?

13 de październik de 2022

WhatsApp jest aktualizowany dość często i jest to normalne w tym świecie aplikacji, w którym jeśli nie aktualizujesz, jesteś daleko w tyle. Problem polega na tym, że między aktualizacjami są oczywiście pewne urządzenia i systemy operacyjne, które są nieco stare, które odchodzą. BlackBerry jest jedną z firm, które cierpi z tego powodu, definitywnie zakopując między innymi swoje Curves. Oprócz tego, że bardzo stare urządzenia z Androidem 2.1, na przykład, nie mogą już korzystać z tej aplikacji, ale co?Możliwe jest, aby WhatsApp działał na nieobsługiwanych urządzeniach? Czy jest jakaś metoda? Zobaczymy to dokładnie w tym artykule.

WhatsApp nie jest obsługiwany

Marka telefonu tak naprawdę nie ma znaczenia, ale oprogramowanie tematyczne ponad wszystko. Ponieważ istnieją BlackBerry, które mają Androida pod względem oprogramowania, a WhatsApp nadal działa, z drugiej strony te, które mają system operacyjny firmy na początku 2017 roku, zostały bez aplikacji.

Jeśli masz Androida jak spróbować mieć WhatsApp aktualizuje Twoje urządzenie mobilne.

Musisz iść do Ustawienianastępnie do o urządzeniu a potem zauważ Zaktualizować oprogramowaniejeśli jest nowa wersja, zaktualizuj szybko, aby móc korzystać z WhatsApp.

W innych przypadkach, gdy nie ma oficjalnej aktualizacji i gdy mówimy o Androidzie, możesz zrootować telefon i Zauważ, że istnieje niestandardowa pamięć ROM lub jedna z Cyanogenmod które generalnie mają zaktualizowane wersje systemu operacyjnego do bardziej aktualnych wersji i w ten sposób moglibyśmy spokojnie cieszyć się WhatsApp na urządzeniach, które mimo wszystko nie są zbyt stare.

pobierz WhatsApp

Pamiętaj wyraźnie, że jeśli Twój telefon ma wiele lat, nie będzie można korzystać z tej aplikacji, zawsze musisz ją aktualizować od czasu do czasu, nie możesz pozostać na tym samym telefonie przez całe życie.

Wejdź na oficjalną stronę WhatsApp

W każdym razie powinieneś wejść na oficjalną stronę internetową www.whatsapp.com i zobacz, czy pozwala na pobranie aplikacji stamtąd, czy jest to możliwe i działa dla Ciebie, super, a jeśli nie, to niestety pomijając to, co powiedziałem wcześniej, znacznie więcej nie można zrobić.

Jak zawsze polecam, jeśli chcesz korzystać z WhatsApp bez problemów, możesz kupić Samsung J5 lub J7, które są tanie i działają bardzo dobrze, aby móc korzystać z tej aplikacji przez wiele lat, ponieważ oba mają dość nowe oprogramowanie to będzie trwało swój czas.

Korzystaj z WhatsApp na telefonach komórkowych z wersjami niższymi niż Android 4.0.3

Jedną z pierwszych ważnych rzeczy do rozważenia jest to, że jeśli masz komputer w wersji niższej niż 2.3.7 Lepiej będzie rozważyć możliwość zmiany Androida, jeśli chcesz nadal cieszyć się m.in. aplikacją WhatsApp. Ponadto ta wersja może być nie tylko niebezpieczna, ale nawet trochę niebezpieczna.

Rozważ to dzisiaj WhatsApp przekazuje numer wersji 10, co pozostawia nam 7 wersji poniżej tej. Weź pod uwagę, że samo pobranie aplikacji nie wystarczy, jeśli chcesz nadal z niej korzystać, musisz wykonać następujące czynności.

Zaktualizuj telefon i zainstaluj alternatywną pamięć ROM

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zrootowanie komputera, jak wspomniano powyżej, a następnie zainstalowanie zaktualizowanej wersji LineageOS. powinieneś zainstaluj odzyskiwanie dalej.

Lustro WhatsApp lub aplikacja MOD

Jeśli nie chcesz tego robić, możesz to zrobić wypróbuj zmodyfikowaną instalację WhatsApp, pozwoli to na dłuższe korzystanie z aplikacji. Chociaż należy wziąć pod uwagę ryzyko, że ta opcja może zostać ostatecznie zawieszona.

Inną alternatywą jest spróbowanie aplikacja lustrzana; po prostu zduplikuje twoje konto WhatsApp podczas korzystania z WhatsApp Web na komputerze. Z tym nie będziesz miał większych problemów. Pamiętaj jednak, że będziesz potrzebować telefonu komórkowego, który jest aktywny przez cały czas.

WhatsApp

Najbardziej skomplikowany przypadek iOS

Jeśli twój zespół jest iPhone w wersji niższej niż iOS 9, będzie to znacznie bardziej skomplikowana sprawa. Pozytywne jest to, że można go znaleźć tylko w starym sprzęcie, od iPhone’a 4 i wcześniejszych. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, uznaj to za utracone, ponieważ nie można ich zaktualizować.

dołącz do naszego kanału telegram