Skip to content

Jak pobrać „Too Good to Go” na mój telefon komórkowy? – iPhone i Android

24 de kwiecień de 2022

Too Good to Go to aplikacja na urządzenia mobilne, która powstała w 2016 roku w celu walki z globalnym problemem marnowania żywności. Twoim celem jest zmniejszyć nadwyżkę żywności restauracji, supermarketów m.in.

Funkcja aplikacji to sprzedawać te produkty po niższych kosztach, dając użytkownikom możliwość zakupu tej żywności. Pomaga to chronić środowisko poprzez ograniczenie marnowania żywności i emisji CO₂. Jeśli chcesz być klientem tej aplikacji, wystarczy pobrać aplikację lub zaktualizować aplikację i zarejestrować się.

Gdzie w aplikacji mam się zarejestrować, aby zacząć korzystać z Too Good to Go?

Aby zarejestrować się w Too Good to Go, musisz pobrać aplikację na swój telefon. Aby to zrobić, musisz ją wyszukać na sklep z aplikacjami na urządzeniu. Na urządzeniu z systemem Android ze sklepu Google Play i na iPhonie ze sklepu Apple Store. Po zlokalizowaniu aplikacji będziesz musiał ją wybrać, a następnie przystąpić do pobierania i instalowania.

Jak zarejestrować się z komputera w Too Good to Go?

  1. Otwórz aplikację Too Good to Go.
  2. Kliknij przycisk rejestracji.
  3. Następnie przejdź do wypełnienia pól swoimi danymi.
  4. Wprowadź adres e-mail i hasło.
  5. Otrzymasz wtedy e-mail, w którym musisz potwierdzić rejestrację.
  6. Następnie w sekcji konfiguracji możesz wpisać metodę płatności.

Ilu użytkowników aktywnie korzysta z Too Good to Go?

Dziś aplikacja ma ponad 32 miliony użytkowników oraz ponad 6000 placówek powiązanych z jego inicjatywą w 15 krajach. Wśród nich są Norwegia, Francja, Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Belgia, Hiszpania i USA.

Od samego początku cieszył się dużą popularnością w Europie, aż do momentu jego ekspansji do Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie jest dostępny tylko w miastach o największej populacji, takich jak Nowy Jork, Boston, New Jersey, San Francisco czy Waszyngton.

Ale celem platformy jest dotarcie do wielu innych miejsc na świecie, aby wprowadzać zmiany w światowej społeczności. Ponieważ celem jest ograniczenie marnowania żywności i walka ze zmianą klimatu.

Jak mogę włączyć powiadomienia Too Good to Go?

Najlepsza droga do skorzystaj ze wszystkich zalet tej aplikacji, jest aktywacja powiadomień. Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowymi aktualizacjami, pakietami niespodzianek, umiejętnościami w miejscach, które lubisz najbardziej, najlepszymi cenami i wieloma innymi rzeczami. Ponadto, jeśli nastąpi zmiana, będziesz mógł na czas dowiedzieć się, czy zakład zmienia czas odbioru, czy też musi anulować paczkę z powodu braku nadwyżki.

Aby aktywować tę funkcję, będziesz musiał przejść do ustawień swojego konta, a następnie zaznaczyć pole „Powiadomienia”, a gdy to zrobisz, będziesz mógł w pełni korzystać z tej funkcji.

Wskazówki dotyczące łatwiejszego korzystania z opcji Too Good to Go

Too Good to Go to bardzo łatwa w obsłudze aplikacja, ale jeśli chcesz mieć lepsze wrażenia z zakupów możesz wziąć pod uwagę kilka sztuczek. Co pomoże Ci w pełni wykorzystać wszystkie korzyści, jakie oferuje.

Przed wyborem sklepu, w którym chcesz kupić pakiet niespodzianek, warto zapoznać się z opisem sklepu. To pomoże zorientuj się, jakich produktów możesz się spodziewać w swoim zamówieniuDodatkowo będziesz mógł poznać lokalizację sklepu lub inne rodzaje wskazań.

chłopiec je na fotelu

Użytkownicy zawsze będą otrzymuj powiadomienia o nowych aktualizacjach. Zaleca się jednak, aby od czasu do czasu sprawdzać, czy w Twoich ulubionych lokalach dostępny jest pakiet niespodzianek.

Kiedy kupisz pakiet niespodzianki, zostanie wskazany przedział czasowy, w którym możesz wycofać swoje zamówienie. Ważne jest, aby odebrać paczkę w tym czasie, ponieważ jest to czas, w którym zakład może dostarczyć paczkę. W przypadku, gdy nie możesz go odebrać w tym czasie, masz możliwość: anuluj zamówienie na 2 godziny przed dostawą i odzyskaj swoje pieniądze.

Po otrzymaniu pakietu niespodzianek zaleca się, aby zawsze mieć otwarty umysł. Pamiętaj, że paczki zawierają nadmiar dnia, dzięki czemu otrzymasz różnorodne produkty spożywcze.

dołącz do naszego kanału telegram