Skip to content

Jak pobrać najlepsze tapety Samsung Galaxy S7, Samsung Grand Prime za darmo?

11 de styczeń de 2022

Jednym z urządzeń mobilnych, które przypadły nam do gustu najbardziej w ostatnich latach jest bez wątpienia ostatni z zakładów Samsunga, czyli słynny Galaxy S7, którego ma praktycznie każdy lub chcesz mieć jak najwięcej ludzi nadal nie byli w stanie go zdobyć.

Chociaż dla niektórych ma to dość skomplikowaną cenę, nie możemy zaprzeczyć, że przynosi najlepszą technologię rynku i że warto go mieć, bardziej niż cokolwiek, jeśli zbyt dużo pracujesz z telefonem komórkowym, będzie to wygodne dla wielu innych, czy to w pracy, czy w czasie wolnym.

Coś, co jest wysoce zalecane, co można również wizualizować, to: możesz wiedzieć, które są najlepsze aplikacje aby pobrać tapety HD i ultra 4K na telefon komórkowy.

Tutaj znajdziesz najlepsze tapety do Samsunga

Ale jasne jest, że niezależnie od tego, do czego używasz swojego urządzenia mobilnego, ważne jest, aby było spersonalizowane, a jeśli chodzi o Androida, jest to znacznie łatwiejsze, ponieważ ten system operacyjny, w przeciwieństwie do innych, pozwala nam mieć poziom dość ciekawa personalizacja i moglibyśmy powiedzieć ekstremalne.

Dlatego to normalne, że w tym przypadku możemy zmienić zarówno tapetę, jak i tło blokady Samsung przedstawia nam dwa zupełnie różne obrazy do tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

Ponieważ firma zawsze dawała nam pejzaże i te rzeczy bardzo oświetlone, teraz zamiast tego prezentuje nam dwa obrazy, nieco nieprzezroczyste, z granatowym i czarnym tłem, gdzie oboje wydają się zbyt proste, mimo to i wszystko jest zbyt eleganckie.

Chociaż oczywiście jest to duża zmiana biorąc pod uwagę, że fundusze ci, do których byliśmy przyzwyczajeni z firmy, jak powiedziałem wcześniej, byli zbyt oświeceni, żywi itd. To znacząca zmiana.

Jeśli chcesz zmodyfikować swój Samsung J7 Zalecamy, abyś wiedział, jak aktywować wskaźnik lub diodę LED powiadomienia na dowolnym Androidzie Samsung Galaxy J.

Dla tych, którzy chcą pobrać te oryginalne fundusze z Samsung Galaxy S7 Na dowolnym urządzeniu mobilnym możesz to zrobić, klikając tutaj, aby przejść do strony pobierania. Możesz umieścić go na swoim smartfonie tak, jak zwykle z dowolnym tłem.

Oczywiście będzie to zależeć od stylu każdego z nich, jeśli na przykład masz ciemną obudowę na telefonie komórkowym, może ona „dopasować” ją do takiego ciemnego tła. W skrócie wszystko zależy od tego, jak już się spersonalizowałeś pod każdym względem Twoje urządzenie mobilne.

W moim osobistym przypadku zdecydowanie bardziej wolę żywe kolory i jaśniejsze obrazy, choć w tym przypadku można tak powiedzieć tego rodzaju fundusze są bardzo dobre Ponieważ, jak wszyscy wiemy, im mniej jasności i mniej jasnych obrazów widzimy na ekranie, tym mniej baterii zużyjemy itp.

Jeśli jesteś w świecie Gwiezdnych Wojen i jesteś fanem tej niesamowitej sagi, zapraszamy Cię do poznania najlepsze tapety, obrazy i tapety z Gwiezdnych wojen na telefon komórkowy lub komputer.

Oto tapety na telefon Samsung Galaxy S7

Tu są Oficjalne tapety Samsung Galaxy S7. Aby je pobrać, wystarczy kliknąć każdy z obrazów i pobrać je na swój terminal, aby móc później użyć ich jako tła.

Oprócz możliwości spotkania się z tapety w kształcie asymetrycznym nieco abstrakcyjne, a także kilka kwadratowych zdjęć, które przypominają nam styl tła Windows, ale nieco inne, wiemy, że dzięki ich rozdzielczości Galaxy S7 wygląda całkiem interesująco na ekranie.

Niektórzy mogą pomyśleć, że nie ma sensu pobierać serii tapet bardzo podobnych do te, które są z góry określone we wszystkich smartfonachAle w rzeczywistości wszyscy lubimy cieszyć się pięknym ekranem i nie zawsze jest nam łatwo znaleźć dobrze pasujące tapety.

Ponadto, jeśli nie masz Samsunga, może Ci się spodobać ciesz się tego rodzaju abstrakcyjnymi obrazami jako tło, które nie będzie standardowo dostępne w Twoim smartfonie.

Z drugiej strony, jeśli kupiłeś Samsung Galaxy S7, wiesz, że możesz znaleźć wiele innych tapet, po prostu biorąc spójrz na wyszukiwanie grafiki w google. Chodzi o to, aby Twój telefon był zawsze zgodny z Twoimi upodobaniami, albo z wcześniej ustalonym tłem, albo z innymi, bardziej spersonalizowanymi.

Samsung jest jedną z firm, która sprzedaje najwięcej urządzeń mobilnych na świecie, w rzeczywistości przewyższając swoich głównych rywali jak może być Apple czy Huawei. Dlatego ogromna liczba użytkowników chce poznać wszystkie sztuczki związane z ich głównymi terminalami.

W tym przypadku przywołujemy jedną z najbardziej udane telefony koreańskiej firmy w ostatnim czasie, podobnie jak Samsung Grand Prime, biorąc pod uwagę, że ogromna liczba czytelników chce mieć możliwość ich dostosowania.

Rzeczywiście, w tym artykule nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć w odniesieniu nie tylko do Samsung Grand Prime, ale do najlepszych tapety, które możemy umieścić na tych urządzeniach, więc możesz go dostosować tak, jak nigdy sobie nie wyobrażaliśmy.

Samsung Grand Prime pozwala nam na instalację wielu tapet, choć zanim wymienimy najlepsze aplikacje w segmencie, trzeba też wiedzieć, że korzystając z nich, zużyjemy znacznie więcej baterii niż zwykle.

dorywczo oryginalne tło

Najlepsze aplikacje do tapet dla Samsung Grand Prime

TŁA HD: wtedy zaczynamy od jedna z pierwszych aplikacji do tapet w przypadku tego typu telefonu komórkowego Samsung Grand Prime, podobnie jak w przypadku tła HD.

Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja pozwala nam cieszyć się ogromną liczbą obrazów, które służą jako tapety, z których wiele są dostępne w wysokiej rozdzielczości. Ponadto każdego dnia ich menedżerowie przesyłają nowe obrazy, więc zawsze będziesz mieć nowe do odkrycia.

TAPETY QHD: w ten sam sposób w drugim przypadku mamy tapety QHD, czyli to samo, co wszystkie aplikacje, o których wspominamy w takim przypadku możesz pobrać go bezpośrednio z linku w swoim imieniu.

Jeśli chodzi o tę aplikację, musimy powiedzieć, że jest to jedna z najłatwiejszych w użyciu na naszym Samsung Grand Prime, ponieważ ma ogromny ilość zdjęć całkowicie za darmo, iw ciągu sekundy możemy umieścić go jako nowe tło naszego telefonu komórkowego.

ZEWNĄTRZ: Jeśli chodzi o aplikacje do tapet dla Samsunga Grand Prime lub dowolnego innego smartfona, jest prawdopodobne, że ZEDGE jest najbardziej polecany ze wszystkich. O tej aplikacji musimy powiedzieć, że ma ona wszelkiego rodzaju elementy dostosowywania.

Wśród nich tła, dzwonki, ikony i różne dźwięki powiadomień. Oczywiście cała zawartość ZEDGE są całkowicie darmowe, więc jeśli chcesz całkowicie zmienić sposób korzystania z telefonu komórkowego, nie wahaj się ani chwili i spróbuj.

NAJLEPSZE TAPETY HD: przenosimy się na czwartą pozycję do kolejnej z bardzo dobrych aplikacji contentowych dla dostosuj nasz Samsung Grand Prime, zaczynając od tapety, w tym przypadku dzięki lepszym tapetom.

Wokół tej aplikacji musimy powiedzieć, że nie tylko możliwe jest wybranie obrazu wśród tych, które mają, ale możemy też później je retuszować, aby dopasować je do tego, co chcemy, dodając poprawki, dostosowując jego kolor itp.

TŁA (Tapety dla mnie): To ostatnia z aplikacji, które naszym zdaniem powinny być już brane pod uwagę w tym przypadku co jest również niezwykle przydatne. W Twojej konkretnej sytuacji należy zauważyć, że masz również wiele obrazów o wysokiej rozdzielczości.

Ponadto wszystkie są podzielone na kategorie, więc bardzo łatwo jest znaleźć te, których szukamy właśnie wśród których wyróżniają się abstrakcja, animacja, science fiction, zwierzęta, sport, przyroda, obrazy 3D, wakacje, minimalizm, miasta i wiele innych.

Którą z tych aplikacji do tapet dla Samsung Grand Prime lubisz najbardziej? Jeśli masz jakieś pytania możesz to zostawić w komentarzach a my z przyjemnością odpowiemy.