Skip to content

Jak pobrać INSTAGRAM na PC za darmo – oficjalny (przykład)

27 de luty de 2021

Z pewnością znasz jedną z najsłynniejszych aplikacji mobilnych ostatnich czasów, ale nie oznacza to posiadania wiedzy niezbędnej do jej nabycia na komputerze. Zgadza się, dzisiaj pokażemy Ci, jak to zrobić pobierz instagram na pccałkowicie bezpłatnie.

W dzisiejszych czasach bateria telefonu komórkowego jest skarbem, który będziesz chciał chronić. A przy tak wielu aplikacjach do sprawdzenia nie da się tego zrobić tylko za pomocą smartfona. Więc co jest lepszego niż pobranie Instagrama na komputer (laptop lub komputer stacjonarny) i rozpoczęcie przeglądaj historie na Instagramie z komputera, zdjęcia znajomych cokolwiek chcesz!

Będąc oficjalnym oprogramowaniem firmy, nie będziesz musiał martwić się o problemy z bezpieczeństwem lub filtrowanie informacji, które mogą wystąpić, jeśli zdecydujesz się na nieoficjalne metody.

Możesz się zastanawiać, jakie udogodnienia oferuje adaptacja Instagrama na PC. Cóż, oprócz zwolnij miejsce w naszym telefonie komórkowym (Jak wspomnieliśmy wcześniej), będziesz mieć większy ekran, aby zobaczyć wysokiej jakości zdjęcia przesłane na platformę.

Co to jest Instagram?

Jeśli dotarłeś tak daleko, być może już wiesz, i tak przedstawimy Ci przegląd.

Instagram to jedna z największych sieci społecznościowych na świecie, której aplikacja jest zainstalowana na milionach telefonów na całym świecie. Dokładniej, tak około 900 milionów użytkowników w działalności imponująca liczba, prawda? Jeśli jeszcze go nie masz, możesz łatwo pobrać Instagram ze Sklepu Play.

Jego ogromny sukces nie jest zaskakujący, biorąc pod uwagę, że od 2012 roku zarządza nim warta wiele milionów dolarów firma Facebook. pobierz instagram na pc?

Obecnie z aplikacji Instagram korzystają zarówno osoby mające miliony fanów na całym świecie, jak i osoby dyskretne, ty, ja, krótko mówiąc, zawsze w tym samym celu: udostępniać wysokiej jakości zdjęcia dla tych, którzy za nami podążają.

Należy zauważyć, że Instagram jest dostępny w 30 językach. Ponadto daje możliwość przeglądania treści w dowolnym z nich, nawet jeśli używasz języka hiszpańskiego.

Teraz, gdy upewniamy się, że znasz tę wspaniałą sieć społecznościową, nie ma wątpliwości, że będziesz zachwycony kontynuowaniem czytania artykułu i zdobyciem go raz na zawsze.

Jak bezpłatnie pobrać Instagram na PC?

Proces uzyskania tego oprogramowania jest naprawdę prosty. Wystarczy mieć komputer działający pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10, w którym masz dostęp do Sklepu, zwanego w języku angielskim Microsoft Store. Jeśli masz starszą wersję systemu Windows, najlepiej zaktualizuj i zainstaluj system Windows 10 na swoim komputerze.

Uzyskasz dostęp do Microsoft Store, aw jego wyszukiwarce musisz wpisać: «Instagram». W tym czasie zostanie wyświetlonych wiele programów dostępnych do pobrania, ale wybierzesz tylko ten pokazany na powyższym obrazku, czyli oficjalna wersja Instagrama na PC.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „pobierz”, aby aplikacja zaczęła instalować się na komputerze. Nie martw się, czas pobierania jest minimalny, ponieważ ta wersja została zoptymalizowana i ma wagę tylko około 80 MB. Licencja, którą otrzymujesz jest całkowicie darmowa, nie ma się czego obawiać.

W przypadku problemów z pobieraniem lub korzystaniem ze Sklepu najlepiej sprawdzić poprawność działania swojego łącza internetowego. Następnie skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft, która może zaoferować szybkie i wydajne rozwiązanie.

pobierz aplikację Instagram

Niewiele więcej do dodania, proces był niezwykle proste prawdziwe? Posiadanie Instagrama na wygodnym ekranie komputera jest świetne, ale bądź ostrożny! nie daj się złapać instalując go w pracy …