Skip to content

Jak pobrać i zaktualizować Pokémon GO do najnowszej wersji bez Sklepu Play

10 de marzec de 2021

Obecnie istnieje wiele różnych gier na urządzenia z systemem Android, z których jedną z najczęściej pobieranych i najbardziej znanych jest Pokemon go, która jest grą opartą na słynnej kreskówce i serii gier Pokemon, gdzie będziesz musiał schwytać jak najwięcej Pokémonów podczas całej podróży.

To, co wyróżnia grę Pokémon Go, to innowacyjny sposób grania, w którym będziesz musiał szukać Pokémona, zwiedzając swoje miasto, aby odkrywać w grze w czasie rzeczywistymjest to jeden z powodów, dla których bateria telefonu może się szybciej rozładowywać, ponieważ podczas gry konieczne będzie włączenie funkcji GPS i danych mobilnych.

Uruchomiono aplikację Pokémon Go różne aktualizacje w ostatnich miesiącach, więc zawsze będziesz musiał mieć zainstalowaną najnowszą wersję gry, którą możesz pobrać z oficjalnego sklepu telefonu, takiego jak Sklep Google Play.

Jednak większość użytkowników, którzy chcą pobrać i zainstalować Pokémon Go, otrzymuje typowy błąd, który mówi «Twoje urządzenie nie jest kompatybilne z Pokémon Go»Dlatego nie mogą mieć tej aplikacji zainstalowanej na swoich urządzeniach.

Dlaczego nie mogę pobrać Pokémon Go ze sklepu Google Play?

Czasami sklep Google Play nie jest najlepszą alternatywą dla pobierania gier, które chcesz, ponieważ w tym celu Twoje urządzenie musi spełniać wymagania, które aplikacja pokazuje w opisie lub w przypadku wolnego połączenia internetowego, pobieranie gry jest to bardzo mało prawdopodobne które można pomyślnie zakończyć.

W przypadku graczy Pokémon Go jest to sytuacja, która zdarza się bardzo często podczas próby pobrania aplikacji, aw przypadku, gdy wcześniej byli w stanie pobrać Pokémon Go, nie będą mogli zaktualizować gry do najnowszej wersji, ponieważ firma Niantic Inc jako jeden z wymagań do pobrania gry określił fakt posiadania urządzenia z wersją Android 4.4 Kitkat lub nowszy.

Dlatego też większość graczy Pokémon Go szuka innych sposobów instalacji lub aktualizacji gry za pośrednictwem pliku APK lub inną aplikację zewnętrzną.

Jeśli chcesz pobrać lub zaktualizować Pokémon Go do najnowszej wersji bez korzystania ze Sklepu Google Play, jesteś we właściwym miejscu, wtedy pokażemy Ci jak

pokemon go android

Pobierz i zaktualizuj najnowszą wersję Pokémon GO bez Sklepu Play

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to pobrać i zainstalować aplikację, wyszukując ją na stronach internetowych w poszukiwaniu wiarygodnych plików APK lub alternatywnych aplikacji do sklepu Google Play, takich jak Aptoide lub Uptodown Jeśli masz już zainstalowaną poprzednią wersję Pokémon Go i chcesz zaktualizować aplikację do najnowszej wersji, możesz wykonać następującą serię kroków.

  1. Najpierw całkowicie zamknij grę, a następnie pobierz jej najnowszą aktualizację za pośrednictwem strony APK, w tym przypadku Aptoid
  2. Po pobraniu APK najnowszej aktualizacji Pokemon go będziesz musiał go otworzyć i zainstalować tak, jakbyś nie miał żadnej wersji na swoim urządzeniu (należy zauważyć, że nie powinieneś usuwać zainstalowanej wersji na telefonie, ponieważ usunięcie tej wersji może również spowodować utratę postępów w grze)
  3. Następnie otwórz aplikację Pokémon Go na swoim smartfonie
  4. Wprowadź informacje o swoim koncie Pokémon Go lub utwórz je, na wypadek gdybyś zgubił swoje konto Pokémon Go, istnieje sposób, żeby to odzyskać, które możesz zobaczyć, wpisując poniższy link, aby odzyskać swoje konto Pokémon Go.
  5. I gotowy! Możesz cieszyć się grą Pokémon Go w jej najnowszej wersji

Metoda, którą pokazujemy, aby zaktualizować twoją wersję Pokémon Go, pomoże ci ominąć komunikat o niezgodności, który pojawił się w sklepie Google Play w momencie, gdy chciałeś pobrać aplikację, ta metoda może ci służyć zarówno w twoim Telefon z Androidem jak na tablecie, Mamy nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne.

dołącz do naszego kanału telegram