Skip to content

Jak pobrać i zainstalować zgodne aplikacje na telewizorze Samsung Smart TV w kilku krokach

5 de kwiecień de 2021

Obecnie technologia rozwija się w szybkim tempie, przynosząc ze sobą nowy sprzęt, oprogramowanie i aplikacje które przyciągają uwagę wielu potencjalnych klientów na całym świecie, Rozumiemy przez to, że duże firmy, takie jak Samsung, zawsze wprowadzają na rynek nowe produkty, które w pewnym sensie sprawiają, że jest to konieczne dla konsumenta.

To tam wkracza ewolucja telewizorów, urządzeń odpowiedzialnych za przesyłanie rozrywki ludziom za pośrednictwem programów i kanałów, które są wysyłane przez sygnał satelitarnyW ten sposób możesz cieszyć się ulubionymi programami i serialami przez cały czas w zaciszu własnego domu.

Te zespoły ewoluowały z biegiem czasu i Samsung wprowadza na rynek produkt o nazwie Smart TV, który zapewni doskonałą jakość wizualną, w połączeniu z doskonałą sztuczną inteligencją, która czyni go wyjątkowym i doskonałym.

Dlatego w tym poście nauczymy Cię, jak to zrobić pobierać i instalować aplikacje zgodne z telewizorem Samsung Smart TV. Kontynuuj czytanie i dowiedz się więcej.

Co to jest Samsung Smart TV?

To klasyczny telewizor LED przystosowany do inteligentnej technologii opracowanej przez franczyzę Samsung, urządzenia te mają możliwość odtwarzania filmów wysoka rozdzielczość dzięki wbudowanej jednostce Blue RayPosiada również system oprogramowania, który umożliwia pobieranie i instalowanie aplikacji, których chcą użytkownicy.

Posiadanie zespołu korzystającego z tej technologii może zapewnić doskonałe korzyści, takie jak przeglądanie sieci społecznościowych najlepiej z dużego ekranu, oprócz słuchania ulubionych piosenek w doskonałej jakości i dobrym dźwięku.

Dlatego jeśli posiadasz ten sprzęt, polecamy Ci zweryfikowanie trików, jakie możesz wykonać ze swoim Smart TV i w ten sposób wykorzystać cały potencjał, jaki może Ci on zaoferować.

Kroki pobierania i instalowania aplikacji na Samsung Smart TV

Na tym urządzeniu możesz instalować dowolne aplikacje, ale musisz pamiętać, że to urządzenie ma swoje własne nazywany systemem operacyjnym Tizen, który zaczyna mieć pewne podobieństwo do modeli Android TV, ale jego duża zmiana dotyczy sposobu instalacji aplikacji.

Z drugiej strony musisz o tym pamiętać aplikacje mogą być obsługiwane przez model sprzętu i rokOznacza to, że Disney + został uruchomiony w 2020 roku, który jest kompatybilny tylko z modelami Smart TV od 2016 roku.

Ponadto, aby pobrać te aplikacje, zalecamy zapoznanie się z naszymi krokami podłączania naszego Smart TV do sieci Wi-Fi. Gdy wszystko będzie jasne, poniżej pokażemy, jakie kroki należy wykonać, aby pobrać ulubione aplikacje.

  • Musisz nacisnąć przycisk „Dom” na pilocie telewizora, co przeniesie Cię do nowego okna.
  • W menu przewiń w dół i naciśnij opcję „Inteligentne centrum„To jest sklep z aplikacjami marki.

sklep smart tv

  • Będąc w sklepie możesz wyszukać żądaną aplikację i jest ona oczywiście dostępna w obszernym katalogu, który oferuje.
  • Po zlokalizowaniu żądanej aplikacji naciśnij opcję „zainstalować„I voila, po prostu musisz poczekać na pobranie, a zostanie on dodany do listy ostatnio używanych aplikacji

Z drugiej strony możesz nie tylko pobierać aplikacje takie jak Netflix czy Disney +, ale możesz też pobierać gry wideo, dlatego zapraszamy do sprawdzenia, jak pobierać gry na Samsung Smart TV.

Jeśli z jakiegoś powodu wchodząc do Smart Hub nie możesz pobierać aplikacji, to dlatego, że musisz uruchomić sekcję z kontem Konto Samsung, iw ten sposób możesz kupić produkty swojego sklepu.

Na koniec możesz odwiedzić oficjalną witrynę firmy Samsung, aby kupić jeden z ich produktów i poznać wszystkie najnowsze wiadomości na temat telewizorów Smart TV.

dołącz do naszego kanału telegram