Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Sony Xperia Camera Apk 2.0 na dowolny telefon komórkowy z Androidem?

10 de sierpień de 2021

ten kamera naszych urządzeń mobilnych sJeśli chodzi o jedną z podstawowych rzeczy, które musimy mieć, w taki czy inny sposób zawsze z nich korzystamy, być może mniej więcej, ale zawsze używamy tego samego aparatu.

I niejednokrotnie pod względem sprzętowym mamy telefon komórkowy z bardzo mocnym aparatem, ale brakuje nam dołączonego oprogramowania, w tym przypadku zostawiam Wam pobranie APK aparatu Sony Xperia™a, niezwykle potężna aplikacja, która pozwoli nam maksymalnie ścisnąć dany aparat. Pokazujemy również, jak zrootować lub zrootować Sony Xperia

Pobierz APK Aparat Sony Xperia

Jeśli chcesz popraw wydajność aparatu i jednocześnie wypróbuj inną aplikację aparatu, a następnie musisz kontynuować czytanie, ponieważ powiemy Ci również, jak zainstalować ją na telefonie komórkowym i pozostawić ją jako domyślną, abyś zawsze mógł z niej korzystać w bardzo zwinny sposób.

Przede wszystkim musisz pobierz aparat, Jest to plik APK, możesz go pobrać bezpośrednio na telefon komórkowy lub zrobić na komputerze, a następnie przenieść na telefon komórkowy.

Chodźmy do Część regulacyjnas> Bezpieczeństwo i tutaj włączamy nieznane źródła, ponieważ zamierzamy pobrać aplikację, która nie pochodzi ze Sklepu Play, ten krok jest konieczny.

JEŚLI pobrałeś plik z komputera i zamierzasz przenieść go na telefon komórkowy, aktywuj debugowanie USB w Opcjach rozwoju w Ustawieniach. Jeśli go nie widzisz, przejdź do Ustawienia> O urządzeniu a następnie kilka razy kliknij Numer kompilacji.

Spójrz na Plik APK i zainstaluj go tak, jak mówi na ekranie, jest szybki i jest to kwestia zaakceptowania kilku rzeczy i voila.

Teraz przejdź do Ustawienia> Aplikacje i poszukaj aparatu, wyłącz go, aby Aplikacja Sony pozostań jako domyślny i odejdź. Zaleca się, aby wiedzieć, jakie są zagrożenia związane z instalacją APK

Sony Xperia Aparat APK

Jak zobaczysz, instalacja aplikacji jest niezwykle prosta Aparat Sony Xperia oczywiście na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem Android.

To kwestia poświęcenia kilku minut i w ten sposób będziesz mógł przetestować różne kamery najważniejszych firm na świecie, już rozmawialiśmy o aplikacji aparat Moto G4 PlusWarto wypróbować je wszystkie, aby zobaczyć, który z nich daje najlepszy efekt, który najbardziej Cię przekonuje, a który pozwala na wykonanie lepszych zdjęć, z najwyższą możliwą jakością.

Jeśli jest coś, co użytkownicy zawsze podkreślali na urządzeniach Linia Sony Xperia To bez wątpienia Twój aparat, ze względu na niesamowite wyniki zdjęć i filmów, które oferuje nam nawet w najgorszych warunkach. Teraz, chociaż jasne jest, że Sony Xperia ma bardzo dobry sprzęt, który im na to pozwala, nie możemy stracić z oczu faktu, że ich oprogramowanie jest również zaawansowane.

Rzeczywiście, Sony Xperia Mają naprawdę efektowną aplikację aparatu, jedną z najlepszych w segmencie urządzeń z Androidem, a co ciekawe, możemy ją zainstalować na dowolnym innym komputerze z tym środowiskiem operacyjnym. W ten sposób, chociaż duża część jakości twoich zdjęć będzie zależeć od aparatu, który fizycznie integruje twój terminal, będziesz mógł uzyskać dostęp do nowych funkcji, stylów itp.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w takich przypadkach, jest to aplikacja Aparat Sony Xperia Nie możemy go automatycznie znaleźć w sklepie Google Play, ale musimy wymyślić dla niego trochę więcej. Rzeczywiście, instalacja aplikacji Sony Xperia Camera jest możliwa tylko dzięki użytkownikowi ze społeczności XDA, który przekształcił ją w przenośną aplikację dla wszystkich użytkowników Androida.

Główne korzyści z posiadania aplikacji Sony Xperia Camera na naszym inteligentnym urządzeniu wiążą się z dostępem do ogromnej ilości narzędzi Premium niedostępnych w innych terminalach. Nie tylko zdjęcia będą lepsze, ale także uzyskamy dostęp do takich funkcji, jak: Efekty kreatywne, Social Live, AR, Kreator naklejek, Live w YouTube.

Jednak do tej pory wspomnieliśmy o wszystkich „dobrych” lub pozytywnych aspektach instalacji aplikacji Sony Xperia Camera na urządzeniu mobilnym z Androidem, cokolwiek innego nie należy do tej linii. Ale musisz wiedzieć, że krok po kroku jest to nieco skomplikowane, a jeśli nie masz wiedzy na temat elementów takich jak ROMy AOSP, CM11, CM12, CM12.1 i MIUI zainstalowanie go będzie prawie niemożliwe.

pobierz aparat apk Xperia

Jak zainstalować aparat Sony Xperia na moim Androidzie?

  • Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to pobrać Z4CameraFramework i rozpakować go
  • Wyodrębniamy framework.jar i rozpakowujemy class.dex
  • Przeszukujemy pamięć wewnętrzną Android / system operacyjny / pamięć masowa
  • Zastępujemy 13 plików .smali
  • Rekompilujemy i przenosimy class.dex do framework.jar

Czy uważasz to za skomplikowane? Ludziee Deweloperzy XDA.

Jeśli poprawnie wykonaliśmy wszystkie czynności związane z instalacją Aparat Sony Xperia Na naszym urządzeniu z Androidem powinno już działać bez wielu innych niedogodności, jak mamy nadzieję, że tak będzie w Twoim przypadku. W ten sposób każdego dnia będziemy cieszyć się jedną z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć i robienia zdjęć, jakie kiedykolwiek zaprojektowano dla urządzeń z systemem Android na całym świecie. Jeśli potrzebujesz korzeń Sony Xperia Z3i chcesz to sprawdzić, możesz pobrać narzędzie Root Checker z Google Play.