Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Signal bez Play Store Czy to możliwe?

20 de Maj de 2021

Obecnie w naszym społeczeństwie za pomocą smartfonów jesteśmy coraz bardziej połączeni, pomagają nam komunikować się z kimkolwiek chcemy z dowolnego miejsca na świecie, nawet na różne sposoby, np. Czaty wiadomości, audio, obrazy, rozmowy wideo itp. Ale to nie tylko zasługa smartfonów, ale właśnie komunikatory internetowe.

Można powiedzieć, że te aplikacje do przesyłania wiadomości są ewolucją klasycznych sieci społecznościowych, ponieważ są one podobne do sieci społecznościowych pomóż nam się komunikować ale w znacznie bardziej bezpośredni sposób, ponieważ jego główną funkcją jest wymiana wiadomości między ludźmi lub bezpośrednio w grupie kilku członków, istnieje wiele aplikacji do przesyłania wiadomości, ale dzisiaj skupimy się szczególnie na aplikacji Signal.

Signal, alternatywa dla innych aplikacji do przesyłania wiadomości

Signal to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która narodziła się w 2014 roku przez Matthew Rosenfelda, chociaż w Internecie znany jest pod pseudonimem Moxie Malrinspike, Matthew jest znany w świecie internetu jako specjalista w Bezpieczeństwo informatyczne, Od 2010 roku pracował nad aplikacją o nazwie TextSecure, która była również aplikacją do przesyłania wiadomości, która ewoluowała i stała się Signal w 2014 roku.

To, co odróżnia Signal od innych aplikacji do przesyłania wiadomości, to właśnie jego sekcje bezpieczeństwa i protokoły szyfrowania, które są obecnie uważane za najsilniejsze i najbezpieczniejsze zabezpieczenia szyfrowania we wszystkich aplikacjach do przesyłania wiadomości w Internecie, osiągnęło to taki poziom, że gdy kontrowersje pojawiły się kilka miesięcy temu z WhatsApp i jego warunkami, renomowany Elon Musk polecił go jako najlepsza aplikacja do czatu.

Signal, podobnie jak inne komunikatory, ma świetne nowe funkcje, od włączania trybu ciemnego po możliwość wyciszenia powiadomień, takich jak np. funkcje, które również posiada Aplikacja WhatsApp, faktem jest, że obecnie każda aplikacja ma podstawowy model tego, jakie funkcje powinna mieć każda z nich, aby ogólnie zadowolić użytkownika.

Niewątpliwie ta aplikacja do przesyłania wiadomości zaczyna się rozwijać, staje się coraz bardziej znana, obiecuje wiele i może stać się ulubioną aplikacją, taką jak WhatsApp, jednak wielu użytkowników komentuje, że szukali jej w sklepie Google Play i tak nie jest wydają się im Jednak jeśli chcesz to mieć, są na to rozwiązania, jeśli możemy pobrać apk Telegram, możemy również pobrać Signal nie ma potrzeby sklepu Google Play.

Jak pobrać Signal bez sklepu Google Play?

  • Jeśli aplikacja Signal nie jest dostępna w sklepie Google Play, może to wynikać z wielu czynników, ale głównym jest to, że Twój telefon komórkowy nie jest kompatybilny Dzięki tej aplikacji sklep Google nie poleca ani nie umożliwia przeglądania aplikacji, jednak nie jest to niemożliwe, istnieją strony, z których możemy pobrać tę aplikację.
  • Wszystko to za pośrednictwem apk, apk jest rozszerzeniem lub typem pliku wszystkich aplikacji telefonów z systemem Android, stron takich jak apkpure lub uptodown mieć katalog głównych aplikacji naszych urządzeń z systemem Android.
  • To, co zrobimy, to przejść na którąkolwiek z tych stron internetowych, poszukać aplikacji sygnałowej, która kończy się rozszerzeniem apk, wybrać najnowszą dostępną wersję i pobierzemy to.

Signal aplikacja zainstalowana na Androidzie

Jak zainstalować Signal na naszym telefonie z Androidem?

Po pobraniu apk zadasz sobie pytanie Jak zainstalować to na moim telefonie komórkowym? Jest to prosty proces, jeśli pobrałeś apk z komputera, możesz po prostu przenieść go na Androida za pomocą kabla USB, jeśli pobrałeś go lepiej z telefonu, ponieważ masz go już w pamięci Androida.

Następną rzeczą do zrobienia jest przejście do Ustawień naszego telefonu komórkowego i przejście do sekcji o naszym telefonie, a będąc w środku otrzymamy szczegółowe informacje o naszym telefonie komórkowym, wśród nich znajdziemy wersję naszego systemu, to my musi wybrać go kilka razy, aż do zakończenia liczenia, po jego zakończeniu da nam autoryzację do ustawienia programisty.

Tutaj będziemy szukać opcji zezwalającej na instalację z nieznanych źródeł, po aktywacji szukamy aplikacji Signal, wciskamy ją, instalujemy i za chwilę zostanie zainstalowany na naszym Androidzie.