Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Pokémon Go na Samsung Galaxy J1

29 de lipiec de 2022

Pokémon Go to gra rzeczywistości rozszerzonej w które możesz grać z telefonu komórkowego, lokalizując i przechwytując pokemony, które możesz zobaczyć przez telefon komórkowy. Niewątpliwie wiele osób było ciekawych i chciało pobrać Pokémon Go, w wielu przypadkach dla Samsunga. Problem pojawia się u użytkowników Samsunga Galaxy J1, ze względu na różne problemy z możliwościami urządzenia.

Samsung Galaxy J1 to telefon komórkowy, który miał wielki boom, ma dwa warianty, to Galaxy J1 2016 i wersja Samsung Galaxy J1 Ace. Ten ostatni jest bardziej kompaktowy i ma mniej zasobów niż Galaxy J1. Więc to nie spełnia minimalne wymagania do gry w Pokémon Go. Ale nie musisz się martwić, tym razem przyniosę Ci Pokémon Go dla Samsunga Galaxy J1, abyś mógł uchwycić wszystkie Pokémony, które chcesz.

Dlaczego nie można pobrać Pokémon Go na Samsunga Galaxy J1?

Wielu użytkowników nowych Samsung Galaxy J1 i J1 Ace próbowało grać w Pokémon Go na swoich telefonach. Spełnienie tego najważniejszego wymogu, jakim jest masz Androida w wersji 4.4 lub nowszej. To bez powodzenia, ponieważ nadal nie mogą pobrać gry.

Jednym z problemów, jakie mają wersje Galaxy J1 i J1 Ace, jest to, że podczas próby pobrania go ze Sklepu Play wyświetla komunikat wskazujący, że urządzenie nie jest kompatybilne z Pokémon Go. Dzieje się tak, ponieważ te telefony komórkowe nie mają niezbędnych czujników do uruchomienia Pokémon Go. Czujniki, o których mówimy, to żyroskop i akcelerometr, a te są bardzo ważne, ponieważ są niezbędne w telefonie komórkowym, aby móc korzystać z aparatu RA w Pokémon Go. Ponadto to, czego Cię nauczymy, pomoże Ci grać w inne gry z rozszerzoną rzeczywistością, takie jak Ingress czy Zombies Run.

Zainstaluj Pokémon Go dla Samsung Galaxy J1 i J1 Ace

W przypadku telefonów Samsung Galaxy, które nie są kompatybilne z Pokémon Go, takich jak J1, można zastosować metodę graj w Pokémon Go za pomocą edytora APKaplikacja, która pozwala modyfikować aplikację i instalować Pokémon Go na dowolnym niekompatybilnym urządzeniu, czy to telefon komórkowy, czy tablet.

Jednak, aby to zadziałało, konieczna jest optymalizacja gry, ponieważ było kilka przypadków, w których można zainstalować grę. Ale to kończy się zamknięciem po załadowaniu logo The Pokémon Company. Zamknięcie gry po wyjściu z tego ekranu jest normalnym zjawiskiem, ponieważ pamięć RAM tych urządzeń jest bardzo mała i jest szybko zużywana przez inne aplikacje.

Zalecaną rzeczą jest zainstalowanie menedżera aplikacji, aby można było w pełni zoptymalizować telefon komórkowy, a następnie zamknąć większość używanych aplikacji. W ten sposób Pokémon Go nie zamknie się po pojawieniu się ekranu The Pokémon Company. Ty również możesz Spróbuj zwolnić miejsce w pamięci urządzenia. okresowo, aby uniknąć problemu zamknięcia w najbliższej przyszłości.

mobilny z pokemon go

Jeśli chcesz czerpać jeszcze więcej radości z Pokémon Go, możesz skorzystać z tych wskazówek:

  • Śledź wszystkie regularne wiadomości o aplikacji, stale wprowadza zmiany, aby gra była pełna innowacji, a tym samym była interesująca.
  • Chodzenie sprawi, że zdobędziesz więcej rzeczy i pokemonów. Wybierz się na spacer i upewnij się, że masz dobre połączenie internetowe.
  • Poświęć trochę czasu na zabawę. To nie jest jedna z tych gier casualowych, z których możesz zrezygnować w trakcie walki, więc nie spiesz się.
  • Znajdź i przeczytaj poradniki, które Ci pomogą. We wszystkich przypadkach wiedza to potęga.

Musimy wyjaśnić, że urządzenia Samsung Galaxy J1 i J1 Ace nie są najlepsze do gier z rozszerzoną rzeczywistością. Ich pamięć wewnętrzna nie jest wskazana i brakuje im akcesoriów. Chociaż nie uniemożliwia to pobrania Pokémon na te telefony, możesz więc w pełni cieszyć się słynną grą. Zalecamy zakup telefonu o lepszych możliwościach.

Jak widać, jeśli można pobrać Pokémon Go na Samsung Galaxy J1 i J1 Ace przy odrobinie cierpliwości i wysiłku, jest to bardzo proste i nie będziesz mieć żadnych problemów. Złapiesz wszystkie pokemony, które chcesz, uzupełnisz kolekcję i będziesz miał możliwość zostań mistrzem Pokemonów.

dołącz do naszego kanału telegram