Skip to content

Jak pobrać i zainstalować motywy na Samsung Galaxy J1, J2, J3, J5 i J7 Jak zmienić motywy?

11 de kwiecień de 2022

Jak zawsze powtarzam, najbardziej podoba mi się w Androidzie to, że pozwala nam maksymalnie dostosować nasze urządzenia mobilne. Od powiadomienia po motyw, przez jego ikony, kolory i setki innych rzeczy niż w innych systemach operacyjnych, musisz zadowolić się może co najwyżej zmianą tapety i to wszystko.

Dlatego uważam, że jedną z „najmocniejszych” rzeczy, jaką ma Android i dzięki której ma dużą przewagę nad innymi urządzeniami, jest właśnie ta. Dlatego w tym poście nauczymy Cię, jak pobierz szeroką gamę motywów dla Androida aby w ten sposób maksymalnie spersonalizować swoje urządzenie.

Jedna ze wspaniałych rzeczy, która zdecydowanie sprawia, że ​​bardzo mi się podoba Android, To właśnie ogromna różnorodność możliwości dostosowywania, które mamy z naszym Smartfon. W ten sposób, czy to z tematami ogólnie, z ikonami, tapetami itp., możemy osiągnąć naprawdę wyjątkowy akcent dla naszego urządzenie i wyróżnij ją spośród innych w wyjątkowy i imponujący sposób.

Dlatego damy Ci kilka wskazówek, a przede wszystkim nauczymy Cię jak pobierać motywy do telefonu Samsung Galaxy J7.

Zanim zaczniemy od artykułu jako takiego, chcemy zaoferować Ci bezpośredni link, który przeniesie Cię do najlepszych programów uruchamiających, które obecnie istnieją dla urządzeń z Androidem. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje, dzięki którym zaktualizujesz swój telefon do aktualnych trendów z 2021 roku.

Pobierz motywy dla Samsung Galaxy J7

Jak już wiesz, program uruchamiający, który mamy na naszym urządzeniu Samsung to TouchWiz. Dotyczy to oczywiście wyłącznie urządzeń tej firmy. Możemy w nim znaleźć ogromną ilość dostępnych motywów, choć wiele osób ignoruje fakt, że nie trzeba niczego pobierać ze sklepu. Udać sięzarównogle ani żaden inny program uruchamiający, który możemy dostosować w świetny sposób, naciskając kilka opcji, całkiem prosty.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to nacisnąć ekran główny, aby wyświetlić opcje (zmienić tło, widżetyitd.) Pojawia się też taki, który mówi „Tematy”. Teraz, gdy przejdziemy do sekcji Motywy, znajdziemy ich ogromną różnorodność, oprócz w ten sposób możemy również wyszukiwać według kategorii mieć lepsze wyobrażenie o tym, czego chcemy dla naszego smartfona.

Oczywiście mamy dużą różnorodność w tym oficjalnym programie uruchamiającym, który jest domyślnie dostępny na naszym telefonie komórkowym, ale jasne jest, że chociaż mamy dużą liczbę opcji, nadal istnieje możliwość, że nie przypadnie nam do gustu. W takim przypadku należy pobrać inny uruchamianie sklepu Play gdzie modyfikacje są takie, że ci się to podoba.

Sklep z motywami Samsung

Aby móc iść do sklep z motywamioraz SAMSUNG, Wchodzimy tylko na ekran główny naszego telefonu komórkowego i zostawiamy wciśnięty przycisk na ekranie. Będziesz musiał to zrobić, aż pojawi się kilka opcji, w których możemy zmienić tło, widżety i jak je odinstalować z urządzenia z Androidem i taki, który mówi „motywy”. Właśnie tam będziemy naciskać.

Teraz musimy znaleźć motywy, które najlepiej pasują do tego, co mamy na myśli. W każdym razie, jeśli nie znajdziesz w tym miejscu przypadkowych, możemy zdecydować się na uporządkowanie wszystkiego według kategorii, aby łatwiej było znaleźć to, czego szukamy.

Jeśli nie przekonują Cię motywy, które możesz znaleźć tutaj, zalecamy wejście do Sklepu Play i wyszukanie „Launcher”. Zobaczysz tam wiele opcji, aby maksymalnie dostosować swój smartfon, a nawet możesz sprawić, że będzie działał z większą płynnością i szybkością. Oczywiście będzie to zależeć od wybranego programu uruchamiającego, na szczęście jest ich wiele i możesz wybrać ten, który chcesz. Jeśli ci się nie podoba, odinstaluj i to wszystko.

Pobierz motywy dla Samsung J5

Od czasu do czasu dobrze jest nieco zmienić motyw naszego telefonu komórkowego. Aby maksymalnie go spersonalizować, aby czuć się komfortowo w jego użytkowaniu, tak aby bezpośrednio sprawiał, że chcemy z niego korzystać. W przypadku Samsunga program uruchamiający nazywa się TouchWiz. Co jest niezwykle potężne. Z estetycznego punktu widzenia muszę powiedzieć, że to ten, który lubię najbardziej ze wszystkich oficjalny program uruchamiający dla Androida. Bo w moim przypadku ani Sony, ani Motorola, ani LG, żeby podać kilka przykładów, w końcu podoba mi się to tak samo, jak bywa z Samsungiem.

Ponadto dzięki temu możemy uzyskać dostęp do menu, w którym znajdziemy szeroką gamę motywów do szybkiej instalacji na naszym urządzeniu. Należy zauważyć, że zajmuje to trochę przestrzeń magazynowa aby móc je oczywiście pobrać. Inaczej nie będziemy w stanie wiele zrobić.

Możesz nie należeć do tych użytkowników, którzy mają telefon Samsung J5 i mają w rękach coś mniej wydajnego. ale w ten sam sposób musisz zainstalować program uruchamiający na swoim urządzeniu. Aby to zrobić, musisz wybrać najlepsze programy uruchamiające dla telefonów z systemem Android średniej klasy.

Zmień motywy w telefonach Samsung J5

Aby to zrobić, wystarczy przejść do części początkowej, jednocześnie dwoma palcami do wewnątrz, przesuwając je. Ekran się kurczy, ale na dole pojawia się kilka opcji. Teraz wystarczy nacisnąć miejsce, w którym jest napisane Motywy.

Tam możesz zobaczyć, że tematy są podzielone na kategorie i faktycznie masz wystarczająco dużo do wyświetlenia. To będzie kwestia, że ​​zaczniesz widzieć, które ze wszystkich lubisz, aby móc wybrać ten sam.

Musisz mieć konto Samsung aby móc pobrać motyw i go zastosować. Samo konto jest darmowe i nie powinieneś mieć większych problemów z jego utworzeniem. Więc nie musisz się tym martwić.

Jak widać, zmiana motywu Twojego Samsunga nie jest zbyt skomplikowana. To kwestia odrobiny cierpliwości, zwłaszcza szukania tego, który ci się podoba.

W sklepie jest wiele programów uruchamiających, które mogą Cię przekonać, jedyne, co powinieneś zrobić, to wprowadź ikonę Sklepu Play z telefonu komórkowegow wyszukiwarce po prostu napisz „Launcher” i wypróbuj tyle, ile możesz, aż znajdziesz ten, który najbardziej Ci się podoba.

Z drugiej strony musisz również wiedzieć, że Launchery są odpowiednie nie tylko dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Istnieje również kilka ciekawych, które można pobrać i zainstalować na urządzeniach z systemem IOS. W poniższym linku podajemy szczegółowe informacje o tym, jak pobrać i zainstalować Launchery dla telefonów z systemem IOS.

Pamiętaj, że niektóre mogą być cięższe lub lżejsze niż TouchWiz. I oczywiście może to spowodować problemy z wydajnością na telefonie komórkowym (chociaż byłoby to rzadkie i niezbyt duże). Ale powiedziawszy, co zostało zrobione, działa to nawet dla tych, którzy chcą większej szybkości w menu, znajdź lekki program uruchamiający dla Androida przyspiesza to nieco procedury między menu i menu.

dołącz do naszego kanału telegram