Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Metal Slug 3 na Androida i PC w języku hiszpańskim – najnowsza wersja

12 de marzec de 2021

Dzisiejsza ewolucja strzelanek wywarła ogromny wpływ na świat graczy, przyciągając każdego dnia nowych użytkowników na wszystkie dostępne platformy. Ale tę wielką popularność zawdzięczają ich przodkom, którzy dawali godziny gier użytkownikom lata 80. i 90. Pozostawiając niezapomniane wspomnienia razem z przyjaciółmi lub rodziną.

To tam wspomniana jest jedna z największych strzelanek w historii, Metal Slug 3, grafika wykonana w pikselach, jest trzecią odsłoną słynnej sagi, która naznaczyła dzieciństwo wielu graczy w 2000 roku.

Podobnie, ta dostawa oferuje nam niekończące się wiadomości dzięki temu jesteśmy przyklejeni do ekranu, ciesząc się tą niesamowitą grą. Co sprawia, że ​​jest to najlepsza odsłona sagi dla wielu graczy.

Dlatego nauczymy Cię, jak to zrobić pobierz Metal Slug 3 na Androida i PCi dzięki temu możesz cieszyć się z przyjaciółmi w trybie offline i online.

Czym jest Metal Slug 3?

Metal Slug 3 to trzecia odsłona sagi opracowanej przez SNK na konsole Neo-Geo 1 czerwca 2000 r., A po latach została wydana na platformy Playstation 2, PSP i Wii. Do dziś jest tak popularną grą, że się ją znalazło dostępne dla każdej platformy.

Ta edycja przenosi użytkownika do nowej modalności ulepszona grafika 2D, z bardzo szczegółowymi animacjami i efektami specjalnymi, które czynią ten cud wyjątkowym w historii.

Jego historia odnosi się do buntu przeciwko nowej próbie zamachu stanu generała Mordena, w której siły wspomnianego rządu przewidziały swoje zamiary i przewidują nieuchronny atak.

Obejmuje również nowe bronie, przedmioty, przeciwnicy i ulepszenia postaci, którą możesz wybierać między przyjaciółmi i spędzać godziny przed ekranem, ponieważ ma najdłuższą historię sagi.

Z drugiej strony, jeśli jesteś miłośnikiem gier retro, zalecamy sprawdzenie najlepszych klasycznych gier zręcznościowych na Androida, ponieważ istnieje szeroka gama podobnych gier do tej dostawy, która może Cię zainteresować.

Kroki, które należy wykonać, aby pobrać Metal Slug 3 na PC i Androida

Jest kilka kroków, które należy wziąć pod uwagę, kiedy pobierz Metal Slug 3, ponieważ jest obecnie dostępny dla wielu różnych platform, na których możesz cieszyć się tą historyczną odsłoną. Dlatego dzisiaj pokażemy, jak szybko i łatwo zdobyć tę grę na platformy Android i PC.

Dla Android

Ta gra ma doskonałą optymalizację, dzięki czemu wielu użytkowników może posiadać Niedrogi smartfon ciesz się tą dostawą. Które można pobrać z oficjalnej strony Google Play.

  1. Najpierw musisz wejść do Google Play, tam w sekcji wyszukiwania umieścisz nazwę Metal Slug 3
  2. Po zlokalizowaniu gry naciśnij opcję instalacji, a pobieranie rozpocznie się automatycznie.
  3. Po zakończeniu instalacji wystarczy uruchom grę i ciesz się nią w pełni.

Z drugiej strony, jeśli lubisz gry wideo z grafiką pikselową, zalecamy pobranie i zainstalowanie gry Minecraft na smartfonie i cieszenie się nową, stale aktualizowaną wersją.

Na PC

Istnieje kilka sposobów uruchomienia tej gry na komputerze, albo przez emulator, albo po prostu pobierz go z oficjalnej platformy, a przyniesie własny emulator. Oprócz doskonałej optymalizacji można go uruchomić na dowolnym komputerze.

zainstaluj metalowy ślimak 3

Wprowadź preferowaną wyszukiwarkę lub ulubioną platformę gier wideo gry Steam lub EpicTam odszukaj Metal Slug 3 i pobierz grę. Oto jak szybko i prosto możesz cieszyć się tą grą.

Z drugiej strony, jeśli lubisz klasyczne gry Nintendo, powinieneś przejrzeć gry podobne do Mario Bros do grania na swoim smartfonie iw ten sposób mieć dostawy najbliższa rzecz Super Mario.

dołącz do naszego kanału telegram