Skip to content

Jak pobrać i zainstalować kołowrotki Instagram? Funkcja Instagram podobna do TikTok (przykład)

23 de luty de 2021

W tym roku a imponujący wzrost liczby osób, które chcą kręcić krótkie filmy aby przesłać je do internetu, jest to spowodowane sytuacją pandemiczną, przed którą stoi świat. Z tego powodu dzisiaj zobaczysz Jak pobrać i zainstalować kołowrotki Instagrama?, Abyś mógł zacząć nagrywać swoje filmy.

I to jest to, że chociaż nagrywanie tego typu filmów wydaje się czymś głupim, rzeczywistość jest zupełnie inna, ponieważ dzięki obecnej technologii możesz zarabiać nawet w mediach społecznościowych (na przykład zaczynasz płacić pieniądze na Tik Tok po kilku obserwujących), dzięki czemu sieci są bardzo dobrą i dobrze płatną pracą.

Jak pobrać i zainstalować kołowrotki Instagram?

Teraz, przechodząc bezpośrednio do interesującego miejsca, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, aby pobrać i zainstalować Instagram Reels, jest to, że ta funkcja jest zintegrowana z tą samą aplikacją na Instagramie, więc tylko ją uzyskać musisz zaktualizować tę aplikację do najnowszej wersji.

W przeciwnym razie pobierz zaktualizowaną aplikację bezpośrednio ze Sklepu. Gdy już to zrobisz, możesz użyć Kołowrotków Instagram, ponieważ zostanie zainstalowany automatycznie.

Dzięki temu wiesz już, jak pobrać nową funkcję, ale jak działają rolki Instagrama? Cóż, w zasadzie robi to samo, co Tik Tok, pozwalając tworzyć krótkie filmy, które mogą trwać do 15 sekund.

Aby utworzyć te filmy, musisz najpierw przewinąć w lewo, spowoduje to przejście do sekcji Stories, w której będzie pasek opcji na dole, tam wybierz „Kołowrotki”.

Następnie zostaniesz wysłany do nowej przestrzeni na Instagramie poświęconej wyłącznie Reels, w tym będzie kilka opcji, za pomocą których możesz edytować i tworzyć swoje filmy, które będą:

Dźwięk, który umożliwia wybranie utworu muzycznego według własnych upodobań lub nagranie własnego utworu, Efekty AR zapewniają zabawny i osobisty charakter Twoim filmom, podobnie jak w przypadku historii na Instagramie.

Czas i odliczanie, ta opcja będzie pozwala stworzyć wideo z kilku różnych połączonych klipóworaz wyrównanie, które umożliwia wyrównanie klipów wideo, dzięki czemu nawet jeśli poruszysz telefonem komórkowym, płynność nagrywanego materiału nie zostanie utracona.

Kto może zobaczyć moje bębny i jak zobaczyć inne bębny?

Mając powyższe na uwadze, wiesz już, jak pobrać i zainstalować kołowrotki Instagram, więc aby uzupełnić informacje i zakończyć ten problem, nadszedł czas, aby zobaczyć kto może oglądać Twoje krótkie filmy i jak możesz sobie wyobrazić te innych.

Aby zobaczyć inne szpule niż twoje, musisz przejść do części wyszukiwania Instagrama (lupa), najpierw pojawi się duża rolka, która po dotknięciu przeniesie Cię do sekcji, w której z tak wystarczy przesunąć palcem w dół, aby obejrzeć filmy całego świata.

instagram reels tiktok

Ponadto, aby zobaczyć konkretny klip, wystarczy wejść na konto osoby, która stworzyła te filmy i dotknąć ikony Reel znajdującej się nad jej osobistymi zdjęciami (jeśli konto jest prywatne, nie będziesz mógł zobaczyć im).

Jeśli zadasz sobie pytanie, kto może zobaczyć Twoje bębny, odpowiedź brzmi, że to zależy. Posiadając konto publiczne, każdy będzie mógł je przeglądać bez wyjątków, zamiast być prywatnym tylko Twoi obserwatorzy będą mogli oglądać filmy.

I voila, dzięki temu wiesz, jak pobierać i instalować Kołowrotki Instagrama, a także nauczyłeś się, jak ich używać i jak je przeglądać, więc naprawdę nie masz tu nic więcej do roboty.

Jednak zanim odejdziesz Nie byłoby źle, gdybyś szukał informacji o innych nowych funkcjach, które dodał InstagramMożesz na przykład zbadać: jakie są przewodniki po Instagramie i jak działają? Aby wycisnąć sok z tej aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram