Skip to content

Jak pobrać i zainstalować aplikację Wallapop na telefonie komórkowym z systemem Android i iOS (przykład)

28 de luty de 2021

Jeśli chcesz być częścią platformy handlu produktami używanymi w aplikacji Wallapop, jest to bardzo proste. Możesz to zrobić za pomocą telefonu z systemem Android lub iOS pobierz i zainstaluj aplikację Wallapop na urządzeniu mobilnym w kilku krokach. Oczywiście najłatwiejszym i najbardziej praktycznym sposobem uzyskania aplikacji Wallapop jest użycie urządzenia mobilnego. Wkrótce wyjaśnimy Ci krok po kroku jak pobrać tę aplikację na swój telefon komórkowy, dzięki czemu możesz dokonywać zakupów i sprzedaży.

Oczywiście istnieje również inny sposób pobrania tej platformy, który również polecimy później, więc zwróć uwagę na nasze sugestie. W ten sposób możesz jak najlepiej to wykorzystaj do najbardziej znanej platformy handlu używanego, aplikacji Wallapop.

Pobierz i zainstaluj Wallapop na Androida

Wallapop oferuje doskonałą aplikację, którą możesz znaleźć i pobierz w Sklepie Playco gwarantuje bezpieczeństwo poprawności aplikacji. Następnie wyjaśnimy Ci krok po kroku, jak pobrać i zainstalować go na telefonie z Androidem, abyś mógł cieszyć się jego zaletami.

 • Najpierw musisz wejdź do Sklepu Play i umieścić w wyszukiwarce Wallapop.
 • Jak tylko pojawi się logo aplikacji, musisz je zaznaczyć.
 • Następnie zobaczysz plik aplikacji z komentarzami użytkowników, wymaganiami i wersją aplikacji.
 • Możesz również zobaczyć przycisk do pobrania e zainstaluj aplikację Wallapop, które musisz wybrać.
 • Po tym kroku będziesz musiał poczekać tylko kilka minut, aż aplikacja się zainstaluje.
 • I voila, będziesz mieć aplikację Wallapop dostępną na telefonie z Androidem, aby kupować i sprzedawać używane produkty. Będziesz także mógł dowiedzieć się, które produkty są bliżej Ciebie.

Pobierz i zainstaluj Wallapop na iOS

Wallapop ma również wersję na urządzenia z systemem iOS, którą można pobrać Apple Store, pobierz i zainstaluj z całą pewnością. Następnie wyjaśnimy kroki, które należy wykonać, aby szybko i łatwo pobrać aplikację Wallapop na urządzenie z systemem iOS.

 • Najpierw musisz wejść do Apple Store i wpisać „Wallapop” w wyszukiwarce.
 • Następnie pojawi się logo Wallapop, które należy wybrać.
 • Następnie otworzy się plik aplikacji, w którym możesz zobaczyć plik opinie innych użytkowników, funkcje i wersję aplikacji.
 • Wybieramy przycisk do instalacji i przechodzimy do weryfikacji Apple.
 • Po zakończeniu tego procesu aplikacja Wallapop na naszym iOS będzie dla nas dostępna.
 • Teraz wystarczy zarejestrować się i utworzyć konto w Wallapop, aby dokonywać zakupów i sprzedaży.

Jak wspomnieliśmy na początku, Wallapop oferuje Ci pobrać aplikację na inne urządzeniaw obecnej postaci komputery PC i Mac, co również wyjaśnimy.

Jak pobrać aplikację na komputer Mac lub PC

Niestety Wallapop nie ma specjalnej aplikacji na PC lub Mac, ale daje ci opcje, dzięki którym możesz używać Wallapop na swoim komputerze. Wśród tych opcji jest pobierz emulator Androida, aby łatwo pobrać i zainstalować aplikację na komputerze.

Zaletą jest to, że w Microsoft Store czy w Apple Store można dostać niezawodne emulatory, które ułatwią Ci pobranie aplikacji Wallapop. Kiedy więc otrzymasz emulator na swój komputer, możesz bezpłatnie pobrać Wallapop na PC w kilku prostych krokach. Chociaż najbardziej odpowiednim sposobem na maksymalne wykorzystanie możliwości aplikacji jest pobierając go na Androida lub iOS.opcja pobierania

Jak być może zauważyłeś, instalacja platformy Wallapop na urządzeniu mobilnym, Android lub iOS nie jest taka trudna. Więc nie trać czasu przejdź do Play Store lub Apple Store, znajdź aplikację Wallapop i zainstaluj ją od razu, abyś mógł zacząć korzystać z jej zalet.

Mamy nadzieję, że informacje, które dziś Państwu przekazaliśmy, będą dla Państwa bardzo przydatne i będą Państwo mogli cieszyć się aplikacją. Po zainstalowaniu aplikacji Wallapop na urządzeniu mobilnym, możesz dokonywać zakupów i sprzedaży dowolnego elementu, który chcesz.

Możesz nawet cieszyć się zalety oferowane przez aplikację takie jak geolokalizacja, która pozwoli Ci zdobyć lub sprzedać produkty w promieniu blisko Ciebie.